2008 eylül bebekleri doğum günü kutlamaları

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve Derya tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Derya
  1. Derya

Derya Duru'm benim...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    2008 yılını beraber bebişlerimizin doğumlarını beklemekle geçirdik....eylül bebişleri dedik ağustosta ekimde gelenler de oldu...bebişlerimizin doğum günlerini buradan takip edip kutlayalım mı ne dersiniz???

2. 29 Temmuz 2009
  3. SeherUtku

SeherUtku İki gülüm var Üye

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    153
    iyi fikir canım. hem kopya da çekeriz :kedi:

4. 30 Temmuz 2009
  5. Derya

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla ben çok unutkanım kopya için açtım zaten bu linki.....ilk onurun doğum günü var sanırım dimi fatmaaaaaaaaaaaaaaa.......

6. 17 Ağustos 2009
  7. Derya

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar.....ilk doğum günü onur undu....fatmacım nice yıllara.....
    benim kızım durunun da 20 ağustos.....biz cumartesi günü izmirde anneannesinde kutladık...

8. 17 Ağustos 2009
  9. EU1

EU1 Guest

Duru'nun doğum günü kutlu olsun, nice senelere opuyorumnanaktan
    Duru'nun partisinden kareleri bizimle de paylaşmayacak mısın ?:CüvCüv:

10. 18 Ağustos 2009
  11. SeherUtku

SeherUtku İki gülüm var Üye

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    153
    durunun gelecek doğum günü şimdiden kutlu olsun. fotoğraf bekliyoruz deryacım

12. 19 Ağustos 2009
  13. berfincemil

berfincemil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar.... nasıl sevindim böyle bir sayfa görünce :))) çok aranızda olamadım ama bende bir 2008 eylül annesiyim... kızımın adıda eylül :))) dogumgunumuz 6 eylül nasıl geçti zaman hiç anlamadım :))

tabi dogumgunu geldi nasıl yapsam ne yapsam hediye ne alsam bisürü soru var kafamda ...bunları paylaşırsak bencede süper olur.. dogumgunlerini kutlayan arkadaslar hepinizin kuzularnın yeni yaşları hayırlı olsun..çok mutlu saglıklı huzurlu bol şanslı yıllar geçirsinler insallah.............tabi sizden ricamızda var yaptıklarınızı bizede anlatın kopya çekelim :)))

14. 31 Ağustos 2009
  15. serenat

serenat İYİKİ DOĞDUN UĞUR BÖCEĞİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    deryacımmm canımm geçmiş dogum gününüz kutlu olsun bu sayfayı açman çok iyi olmuş ama kimseler gelmemiş bende kopya çekmek için gelmiştim:))

16. 1 Eylül 2009
  17. Derya

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aslıcım ozan egemin geçmiş doğum günü kutlu olsun canım...ben ilgi çeker bu topik sanmıştım ama olmadı ..kısmet....

18. 1 Eylül 2009
  19. Derya

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben Duru'nun doğum gününde...toyikiden davetiye aldım 5 li,tincker bell logolu...annemlere,kayınvalideme,ablamlara,görümceme,birde bize hatıra olsun diye hazırladım verdim....balonlar aldım nazar boncuklu şişirdim astım odanın her yerine..lambaya,duvarlara,borulara falan...happy birthday yazısı aldım perdeye astım boydab boya...birde 13 tane küçük balonlu süslü duvar süsü bir duvara boydan boya....vitrine yukardan aşağı bir süs daha tincker belli....salon kapısına kapıyı kaplayacak bir tincker bell afişi.....peçeteler aynı şekilde.....duruya da beyaz askılı dantelli elbise giydirdim..saçına beyaz kurdela süslü taç...ayaklarına beyaz ayakkabı....prenses oldu kuzum :) pasta meyvalı,beyaz kremalı ama üzeri pembe krema ile süslü,biberon var bebek var happy birthday yazısı bir sürü şey :) 1 yazılı mum.....doğum günü sonrasında da 4 aileye de küçük bir hatıra hediyesi..bebek figürlü kalemlik-kürdanlık gibi biblo.....

darısı başınıza...