2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve PAPATYAM tarafından 26 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Ocak 2008
    Konu Sahibi : PAPATYAM
  1. PAPATYAM

PAPATYAM 15 MAYIS kilolara savaş Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    :KK46::KK46:SELAM KISLARRRR EVET BAŞLIKTANDA OKUDUĞUNUZ GİBİ EYLÜLDE ANNE OLACAKLARIN BURADA BULUŞMASINI İSTİYORUMMM BİRBİRİMİZE GELİŞMELERİMİZİ YAPILAN TESTLERİ HİSSETTİKLERİMİZİ TÜM GELİŞMELERİ ANLATALIMMM OKKKK BEN 25 EYLÜLDE ANNE OLACAĞIM İNŞALLAH ŞUAN CLEXANE-CRİNONE JEL-FOLBİOL VE BEBE ASPİRİNİ KULLANIYORUM DAHA ÖNCE 3 DÜŞÜK YAPTIĞIM İÇİN BU İLAÇLAR VERİLDİ 8 ŞUBATTA ALLAHIN İZNİ İLE BEBEĞİMİN KALP ATIŞINI DUYACAĞIM İNŞALLAHHHH :KK46::KK46:

Son düzenleme: 1 Mart 2008
  2. 27 Ocak 2008
  3. dogville

dogville Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba . Hayırlı Olsun Arkadaşım. Bende Eylülde anne olacağım inşaallah. Ben daha doktora gitmedim. Pazartesi gideceğim. Çok heycanlıyım.

4. 27 Ocak 2008
  5. PAPATYAM

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    hadi hayırlısı bakalım allahın izni ile gelişmelerimizi buradan paylaşırız inşallah

6. 27 Ocak 2008
  7. Zeos

Zeos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar bende eylül annesiyim.muhtemel dogum tarihim 12 eylül.daha önce aralık ayında hamile kalanlar topic olarak cok seyler paylastık ama maalesef yanlış yerde diye kapatıldık.neyseee yeni mekanımızda güzel paylasımlar bizimle olsun.görüşmek üzere

8. 27 Ocak 2008
  9. hilarya

hilarya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba kızlar bende eylül annesi olacağım allah kısmet ederse...
    Doktorumun söylediğne göre tahmini doğum tarihim en geç 21 eylül
    Geçen hafta kesemizi gördük.Bu 1 Şubatta da allah ın izniyle kalp atışlarımızı duyacağız.. :nazar::nazar:

Allah hepimize sağlıklı bir hamilelik nasip etsin.Sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alalım inşallahh
    :nazar:a.s.

10. 27 Ocak 2008
  11. cadi52

cadi52 Guest

merhaba arkadaşlar bende 15-20 eylül arası anne olacağım işallah fakat şuan bir problem yaşamaktayım ve bu beni çok korkutuyo.kendim gibi hamileliğimde çok karışık :çok üzgünüm:daha geçen hafta doktora gittim ve bana 4 haftalık hamile olduğumu söylediler 4 gün önce gittiğimde ise 6 haftalık olduğunu söylüyolar artık ne yapacağımı şaşırdım ultrasyonda üstten bakıyor doktor keseyi görüyo bebeği göremiyor alttan baktığında ise kalp atışına kadar hepsi gözüküyor bu arada benimkinin kalp atışları başlamış kalp atışları 6 -6 buçuk hatfayken başlıyormuş.ne yapmalıyım sizce benim bebek anası gibi şakacı yada beni uğraştıracak galiba.bide en kötüsü 3 gündür kanamam var doktor düşük tehlikeside olabilir diye dinlenmemi istedi.ve düşük önleyici ilaçlar verdi.ALLAH tan bugün kanamam durduda bir rahat nefes aldım .unutmayın annişler aşırı ağrılarınız varise bu düşük tehlikesiymiş.bele ve kasıklara vuruyormuş yerinde duramıyormuşsunuz bu şikayetleriniz varsa hiç beklemeden doktora gidin..daha ilk günümden sizlere çok yazdım galiba:teytey:

12. 27 Ocak 2008
  13. hanifee

hanifee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar, bende eylül ayında bebeğine kavuşmayı bekleyen bir anne adayıyım. Bebeğimin muhtemel doğum tarihi 29 eylül. Dün doktora gittik, doktor herşeyin yolunda olduğunu söyledi ama her ihtimale karşı düşük olasılığını önlemek için proluton depot 500mg. iğne (3 adet) kullanmamı istedi. megadyn pronatal,gyno ferro sanol ilaçlarını vitamin ve demir desteği için kullanıyorum. 8 şubatta kalp atışlarını duyacağız inşallah. Allah hepimizin gebeliğini hayırlısıyla tamamına erdirsin.

14. 28 Ocak 2008
  15. yagmur25

yagmur25 KAAN & KEREM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba kızlar bende 6 haftalık tüp bebek hamilesiyim..Geçen cumartesi gebelik kesesi görüldü vajinal ultrasonda bir hafta sonrada kalp atışları görülür dedi doktor....Çok heyecanlı vede endişeliyim kalp atışları görülmezse diye korkuyorum....Sonuna kadar gidebilirsem rabbim o günleri gösterirse doğumum 21 eylül....

16. 28 Ocak 2008
  17. PAPATYAM

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    canım sıkma canını bak kalp atışları duyuluyormuş işte allah sağlık versin bebişinede sanada kanaman da durmuş bazı hamşleliklerde olurmuş kanama benim kızkardeşimde 6 aya kadar oldu az az ama çok şükür bebeği yaşıyor allah hepimizin bebeğine sağlık versin kucağımıza almayı ve büyütmeyi nasip etsin

18. 28 Ocak 2008
  19. PAPATYAM

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    değerli bebekmiş seninkide bak yaşaıyor annesi üzülme bende aşılama ile hamiş kaldım çok şükür benimde ultrasonda görüldü 8 şubatta da kal atışlarını duyacağım inşallah allahın izni ile sanada iyi şanslar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.