2008 Mart Anneleri Kilolarınızı Verdiniz mi?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve KuzuYasin tarafından 18 Ocak 2009 başlatılmıştır.

18 Ocak 2009
    Konu Sahibi : KuzuYasin
  1. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    bebişlerimiz 10 aylık oldu , o zamanlar hamileyken ne kadar kilo aldık nasıl vericez bu kiloları diye üzülüyorduk.. aradan bunca zaman geçti acaba ne durumdayız .. ben hamile kalmadan önce ki bütün kıyafetlerimi giyiyorum sadace 3 kilo fazlam var o da bana yakıştı a.s siz ne durumdasınız merak ettim .. Kilo verebilen arkadaşlar geçen sene bizim yaşadıklarımızı bu senenin yeni anne adayları yaşayacaklar okusunlar da onlara da moral verelim .. sengözlerimebaksanab

2. 18 Ocak 2009
  3. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım oncelıkle hosgeldın,özlettın kendını.ben hala kalan 10 kılomu veremedın yaa:KK43:(((stresten yıyorum sureklı sen nasıl verebıldın bır caban oldumu yoksa zaman ıcınde kendılıgındenmı gıttı

4. 19 Ocak 2009
  5. KuzuYasin

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    canım sağolasın sen nasılsın ? bende pc yok ankara ya annemlere geldim o sayede yazıyorum .. belki biliyorsundur az değil 22 kilo almıştım sadece 3 kilom kaldı onu da vermek istemiyorum. çok hareketliyim bol su içiyorum ekmeği kahvaltıda yiyorum ve hamurişinden kızartmalardan tatlıdan mümkün olduğunca uzak duruyorum , sık sık az az yiyorum . regl oluyor musun bilmiyorum , ben 4. ayımdan sonra oldum tabi onun da etkisi olmuştur. hani burada paylaşalım ki yeni doğum yapan arkadaşlar mutlaka ilk zamanlar bu konuda bunalıma gireceklerdir , üzülmesinler istiyorum .. yerimseniben

6. 21 Ocak 2009
  7. antika

antika ilk meleğim benim. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    ben de 2008 mart annesiyim.ben 14 kilo almıştım,13 kilo verdim.ama,göbeğim var.eski kıyafetlerime giriyorum.gerçi göğüslerimin biraz küçülmesi gerek,badiler için:)))))))))))))))göğüslerim 3 beden büyümüştü de.nil mısra arkadaşım sen spor da yaptın mı,bel ve göbek bölgen nasıl???????????

8. 22 Ocak 2009
  9. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende verdim cok sükür sadece göbek kaldı 3 kilom kaldı 20 kilo alınca 3 kilo hiç bir sey ben spor yaparak verdim zamanla veriyor kiloları takmayın kafanıza

10. 22 Ocak 2009
  11. elma xsxekeri

elma xsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    verdim verdim valla fazlasını bile vermişim yemekten kısmadım hala ne bulursam götürüyorum eski kıyafetlerime giriyorum ama önemli olan kilo vermek değil sıkı görünmek kilo sorun değilde sanırım göğüsler zor toparlıyacak

12. 24 Ocak 2009
  13. KuzuYasin

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    canım ben hiç spor yapmadım yürüyüş dahi yapamadım bulunduğumuz yer bunlara gerçekten elverişsiz. çok az göbeğim var mekik çekmeye başladım

14. 8 Şubat 2009
  15. antika

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    biraz geç oldu şehir dışındaydım da.ben bir kaç hafta mekik çektim sonra vakit bulup devam edemedim.sen mekik çekmenin faydasını gördün mü?aslında benim kaslarım,göbeğim sıkı.ama,göbeğim var,sürekli mekik çekmek göbeği küçültür mü,acaba.

16. 8 Şubat 2009
  17. ELXIXFNAZ

ELXIXFNAZ Meleklerim Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    sezeryan yapanların göbeği kalır dediler göbek falan kalmadı kilomda keşke 3-4 kilom kalsaydı hamile kalmadan önce 54 kiloydum şimdi 52 almaya çalışıyorum

18. 9 Şubat 2009
  19. antika

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    seni tebrik ederim.heralde yapı meselesi.ben 2 haftalık tatildeydim dönüşte işyerinde göbeğin biraz daha çıkmış dediler.nasıl olacak bilmiyorum canım.inşallah,sağlıklı sıhhatli olalım da artık gerisini görmemezlikten gelicez.sen özel bir şey yaptın mı,canım.paylaşırsan sevinirim.