2008 mayıs anneleri "1 yaş" doğumgünü için neler yapıyorsunuz?

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve casser tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : casser
  1. casser

casser öğrenci anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar bebişlerin doğumgünü yaklaşıyor.Neler yapcaksınız özel?Fikirlerimizi burada paylaşalım mı?

2. 8 Nisan 2009
  3. happy_spk

happy_spk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    heh canım ya.. ben de bu konuyu açacaktım çok denk geldi:) süpperrsin. diyodum kimsede tık yok mu? tabii ki bir süredir oğluşumuzun ilk doğum günü partisinin heyecanı sardı beni ve eşimi. bugün ve az önceye kadar:) netten fikirler araştırdım. çok güsel procelerim varhihoyyyt notlarımı aldım. ben böyle sistemli çalışmayı severim de.. zaman genişken daha yavaş yavaş şekillendirmeye başlamak istiyorum. sonra sıkışıp hiçbir hazırlığımın eksik olmasını istemem. paylaşıcam tabii ki bunları. ama şu saatte pek beynim basmıyor doğrusu. kafamçokkarıştı yarın yazarım. diğer fikirleri de değerlendiririz..
    sevgilera.s.

4. 8 Nisan 2009
  5. benimminikelam

benimminikelam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    daha çoook var gibi geliyor ama yaklaştı hakikaten en geç doğan mayıs bebeği benim kızım olduğu için siizn fikirlerinizden biraz kopya çekerim artık:)

6. 8 Nisan 2009
  7. drydeniss

drydeniss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ben kızıma beyaz bir elbise beğendim onu alacağım. doğduğu gün de beyazlar içindeydi çünkü.. sonra şu kelebek kanatlarından alıp takacağım minek beyaz kelebeğim olacak kızım. sonra gidip güzelce bi fotosunu çekeceğim.. doğum günü pastası için bakınıyorum nasıl bişi olabilir diye.. öyle.. bu arada fikirlerinizi yazsanız ya kızlar

8. 8 Nisan 2009
  9. Erence

Erence sensiz olamam...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya kızlar kızlara çeşit çok ne güzel ....bende bi pantolon bi badi alırım herhalde:))) yalnız mumları alperenmi üfler muharremmi üfler orası meçhul:))) ikiisnide kutlayacağız artık... bende düşünüyorum doğum günü yapmayı geçen sene muharreme yapamadım eltim bebeğini kaybetmişti:KK43:(( onun için muharremde alperenin yanında üfler..

10. 8 Nisan 2009
  11. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bende boyle bi konu açmayı düşünüyodum arkadaşımızın açması çok iyi olmuş inanılmaz bi heyacan var bendede kafamda bişeyler düşünüyorum ama tam toparlıyamadım bide çalışıyorum hazırlıklar falan umarım yetiştirebilirim

12. 8 Nisan 2009
  13. esoess

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bide ilk doğum günü bizim mi acaba 3 mayıs doğumlu benim kızım

14. 8 Nisan 2009
  15. happy_spk

happy_spk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar genelde büyüklere yönelik yiyecek içecek falan yada onlar düşünülür ya işte, ben gördüğüm doğumgünlerinden farklı olsun istiyorum. netten aldığım fikirler şöyle:

çocuklar için bir odayı tahsis edeceğim. oğluşumun odası bizimkiyle henüz. ama uygun bir boş odamız var. o odayı çok müthiş süslemeyi düşünüyorum. parti odası:)
    balonlar, üzerleri 1 rakamlı, oğluşumun harfleri yazan. renkli kartonlarla çiçekler, balıklar, gemiler, ağaçlar falan aklıma ne gelirse. çocukların fotosunu çekmek için bir duvar fonu. muhtemelen oğluşumun doğum günü konseptli. yani onun resmi ve partisinin olduğunu belirten. kapıya camlara süslemeler. çocuklara huni şapkalar. çocukların o kahramanlı peçetelerinden, renkli bardaklar, adamlı büyük kurabiyelerden. gelen davetlilelere hatıra olarak oğluşumun resmi olan bi küçük çikolata gibi birşey. onu daha tam netleştirmedim. bunların çoğunu kendim yapmak istiyorum el emeği ile. ama eminönünden de yardım alabilirim bazı şeylerde illa ki;:eek: oğluşuma da ıkeadan pasta üzerinde mumlar olan bir şapka almıştık:) çok komik. onu takıcam. pasta olarak da açık mavi renkte büyük1 rakamlı pasta düşünüyorum. oyuncakların tümünü ortaya dökücem oyun alanı onların o oda çünkü. cd yi de o odaya taşıyacağım ve oğluşumun sevdiği dümtek tek ve fark var şarkıları eşliğinde djlik yapacağımsositosositosengözlerimebaksanab her çocuğu da birer balonla yollayabilirim.

nasıl? fikirlerinizi yazın. sizler neler eklersiniz?

16. 8 Nisan 2009
  17. happy_spk

happy_spk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    olabilir canım. benim kutlu çağım 5 mayıs doğumluhihoyyyt sonra da biz!!!

18. 8 Nisan 2009
  19. esoess

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148

canım fikirlerin çok hoş ama bizde çok fazla küçük olmıyacak kuzenleri sadece ikranın bende senin gibi bi odayı balonlarla üzerleri nazar boncuğu ve bir yazılı olan süslemeyi düşünüyorum heryeri süsliyeceğim pastayı ya resimli ikranın ilk doğduğu günkü resmi olabilir yada senin gibi buyuk bir harfi kızıma çok şirin beyaz bi kıyafet üzerine kelebek kanatlar yada aklımda bi kostüm var alabilirsem onu bide buyuklere yonelik pasta kurabiye gibi çeşitler daha değişik şeyler de yapmak istiyorum ama bakalım burdanda yeni fikirler çıkarsa onlarıda düşünebilirm ayyyy çok heyecanlıyım kaydirigubbakcemile2