2009 0cak anneleri lütfen yardım edin :((

Konusu 'Ocak Anneleri' forumundadır ve merve_emel tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

27 Ekim 2010
    Konu Sahibi : merve_emel
  1. merve_emel

merve_emel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Kızlar size bi kaç bişey sormak istiyorum.yardımınıza çok ihtiyacım var.

1- kızım 13 ocak 2009 doğumlu..ben iş değiştirdim ve 12 günlük il dışına bir toplantıya gideceğim.ilk defa kızımdan ayrı geceler geçireceğim.kızım bundan çok etkilenirmi psikolojisi falan bozulurmu??kızıma annem bakıyor doğduğundan beri annem ve babam bende yaşıyor.ben gidince yine onlar bakacak aynı evimizde kalacak ortam değişmeyecek.çok üzülüyorum çok üzülürmü acaba.babada geçici bir süre il dışında..ama babanın yokluğuna alışkın.çok sarsılırmı kızlar :KK43:((

2-sürekli popom kaşınıyoo hareketini yapıyo..önüme geliyo eğiliyoo popomu kaşı diye.baktım pişik yada gözle gözüken bi anomali yok.ne olmuş olabilir bi fikriniz varmı?

tecrübelerinize ihtiyacım var arkadaşlar

2. 27 Ekim 2010
  3. beyazbuket

beyazbuket Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    merve ilk sorunla ilgili bir yorum yapamayacağım ama sürekli götürdüğün bir doktoru varsa kızının ona bir danış istersen.

ikinci sorun için aklıma ilk anda bağırsaklarında kurt olabileceği geldi, bir tahlil yaptırın bence.

4. 27 Ekim 2010
  5. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    farklı bir eve kalmaya gitseydi etkilenirdi bence ama, aynı evde ortam değişmedikten sonra çok etkileneceğini sanmam, 1. gün 2. gün belki arar ama 3.gün unutur zaten.

kabızlık, yada zorlanma gibi bişey olduysa acısını da kaşıntı sanabilirsiniz iyi inceleyin.

6. 27 Ekim 2010
  7. merve_emel

merve_emel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    off kızlar inşallah dediğiniz gibi olurda unutur (( kabızlık falan olmadı yaa anlamadım görünürd hiç bi şey yok kızarıklık falan ama durup dururken arkasını tuta tuta geliyoo önümde eğiliyoo bende bezini falan düzeltiyorum gidiyoo ama bunu son 2 haftadır günde 5 kez falan yapıyoo

8. 27 Ekim 2010
  9. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    o zaman beyaz buket'in dediği gibi birşeyde olabilir en iyisi tahlil yaptırmak