2009 Adayından 2008 Annelerine Bir Soru??

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve tazefasulye tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : tazefasulye
  1. tazefasulye

tazefasulye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    124
    Ödül Puanları:
    163
    Merhaba güzel anneler.. Önce sizleri ve bebişlerinizi öpüyorum. Allah izin verir de bir terslik çıkmazsa ağustosta anne olacağım. :KK46:

:CüvCüv: Gebelik süreciyle ilgili bir kitap almak istiyorum. Bu nedenle önerilerinizi bekliyorum. Ancak, kitabın içeriğinde mümkünse internetten bulduğumuz bilgilerin dışında biraz daha ayrıntı olsun istiyorum. Ne önerirsiniz?

2. 29 Aralık 2008
  3. zeyynoo

zeyynoo zeynepin annesi sefaaa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anaaa bilmiyom kıs bacım ben hep netten bakıyom
    hiç kitap almadım ama tecrübeliyim ben haaaaaa
    çünkü bu benim 3.cü çocuk yaşlıyım kıssss

4. 29 Aralık 2008
  5. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım d&r a gidersen orda bir çok kitap var ve orda bir gözden geçirip içeriğinin ayrıbtısını beğendiğin bir kitabı al derim ben öyle bir kitap almıştım yabancı bir yazara ait şimdi yakın hamile bir arkadaşımda ismini veremeyeceğim ama dediğim gibi yaparsan senin için daha ikna edici olur

6. 29 Aralık 2008
  7. tazefasulye

Beğenildi:
    124
    Ödül Puanları:
    163
    maşallah kış güneşi :) Değilsindir yaşlı, çoğalmaya erken başlamışsındır. :))

8. 29 Aralık 2008
  9. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    ben hep netten araştırdım canım ya kitap hakkında bi bilgim yok.allah sag salim kucagına almayı nasip etsin bebişini hayırlı olsun

10. 29 Aralık 2008
  11. EU3

EU3 Guest

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini canım.bende hep nette takip ederdim ayrıca aylık dergilerdende çok güzel bilgiler edindim kitap tavsiyesinde bulunamayacağım canım ama dergiler ve net çok işime yaradı

12. 29 Aralık 2008
  13. helinasli

helinasli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bebeginizi beklerken sizi neler bekler diye bir kitap aldım ben hamileligimin en başında..Bence cok guzel bir kitap. Hatta devamı filanda var.Her ay duzenli bir sekilde anlatıyor..İnternet tabiki guzel ama kitap okumayı seviyosan bence kesin bi tane bundan edin..ansiklopedi gibi guzel bir kitap..Daha sonra da erkek oldugunu ogrendigimde bebegimin erkek bebek kitabı vardı onu almıştım..O da guzel bir kitap..

14. 29 Aralık 2008
  15. tazefasulye

Beğenildi:
    124
    Ödül Puanları:
    163
    çok teşekkürler kızlar.. Bebeğinizi beklerken sizi neler bekler kitabını görmüştüm d&r da. Benim de ilgimi çekmişti. siz tecrübelisiniz, önerileriniz benim için önemli. iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

16. 29 Aralık 2008
  17. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bebek bakımı el kitabı diye bir kitap alison mackonochie yazarı ve çeviren tayfun hakan bu kitap çok güzel ama ne zaman aldım nerden aldım hiç hatırlamıyorum ben önceleri bebegim olursa diye buna benzer dergileri vb şeyleri saklardım ama elimde bir bu kalmış güzel bir kitap alkım yayıncılık çıkarmış arkasında Joker - oyuncak, bebek, anne, hamile, çocuk, puset, hediye, mama ürünleri yazıyo saglıkla al kucagına canım ben bide uzman tv yi izledim int.hemde çook

18. 29 Aralık 2008
  19. ZeynOzlem

ZeynOzlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kitabın adı :
    Annelik ve Bebek Bakımı (gebelikten 3 yaşına kadar anne babanın bilmesi gereken her şey )
    yazarı :
    Elizabeth Fenwick
    yayıncısı:
    abc yayınları
    :nazar:

aklına gelebilecek herşeyi anlatıyooooooooo