2009 Ağustos Annelerinin Zayıflama ve Bakım Topiği

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve babymom tarafından 1 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1 Eylül 2009
    Konu Sahibi : babymom
  1. babymom

babymom Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    376
    Ödül Puanları:
    238
    Ve iste aylardır acmayı planladıgımız topigimiz ...Burda aldıgımız kiloları nasıl verebilecegimizi , sarkan catlayan selulitle dolan vucudumuzu nasıl eski haline getirecegimizi planlayalım. Tecrubelerimizi paylasalım herberaber anne olduk hep beraber cıtır anneler olalım...

2. 1 Eylül 2009
  3. tazefasulye

tazefasulye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    124
    Ödül Puanları:
    163
    Bi kere, önce Nutella'yı bırakalım derim ben =)

4. 1 Eylül 2009
  5. seerni

seerni hoşgeldin Nehir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    20 kilo fazlam var nasıl vericem yardım edin sırf süt osun diye bireyler yiyorum hiç iştahım yok emzirmiyo olsam yemem hiç baby o kadar kiloyu nasıl verdin anlat biraz emzirme nasıl gidiyo kilo verince sütte azalma oluyomu çünkü benim sütüm fazla değil o yüzden yediklerimden kesemiyorum..sporda yapamıyuoruz sezaryanlıyız mekik falan çekemeyiz.

6. 1 Eylül 2009
  7. norraa

norraa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    187
    Ödül Puanları:
    163
    oh nihayet beklenen motivasyon topigi acildi.birde bi sihirli degnek olsa su 15 kg yu versem..asil ideale donmem icin 20 kiloda bana simdilik 15 yeter:KK43:(1 haftadirhic bir oynama yok kiloda...ne guzel onceden azar azar gidiyordu:KK43:(

8. 1 Eylül 2009
  9. babymom

babymom Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    376
    Ödül Puanları:
    238
    seerni benim 11 kg dogumda gitmisti zaten cok fazla bisey yapmadım acıkcası. sadece gunde 3-4 lt arası su iciorum. sabahları domates salatalık peynir klasik yani. hele ilk zamanlar acımdan pek bisey yiyemiodum . kız uyuruyumaz bi elma sonra suya dayanıorum .oglende cok yemiorum ikindiye dogru bir meyve daha yine suya devam. aksamdan kalan ne varsa azar porsiyon yapıorum.aksamda az yiyorum ve salata yemeye gayret ediorum aksam yemeginde ogunun yanında. yine su. yani suyu zorla icmiyorum icim yanıo vucudum istio ondan. sabahları ve gece yatmadanda birer bardak kayısı kompostosu. yani onuda ben yaptım kadriyenin tarifinden. biraz kayısıyı biraz suyla haslayıp az seker kattım sonrada robottan gecirdim . oda icimi temizlio die umuyorum.

sutun yemeyle alakası yok belkide yapı meselesi ama ben tıka basa yemiorum gereksiz hic yemiorum.

TAZE sabahları nutellayı kasıklamadan asla vazgecemem :)) sut yapıo nutella sut :)))))))))

10. 1 Eylül 2009
  11. norraa

norraa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    187
    Ödül Puanları:
    163
    tatlim ama cukulata turu seyler bebiklere gaz yapiyor diye biliyorum ben:KK43:(off birde sut icin onuda mi denesem...
    birde duzenli emzirmek cok faydali kilo vermee cunku kalori arciyor vucut spor yapmis gibi, siz cok sanslisiniz bu konuda, vucudunuz sut uretip kalori harciyor, bense sut yapabilmek icin kalori aliyorum:KK43:(

12. 1 Eylül 2009
  13. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar topigimiz hayırlı olsun valla bildiginiz gibi ben kilolu hamile kaldım hali hazırda çok kilom var dogumdan sonra aldıgım 6 kilo vardı gitti tabiki hepsi bebekle ilgiliydi şuan hamile kaldıgım kilodayım ama yemekle aram yok daha dogrusu yemek yapmayada yemeyede vakit bulamıyorum eşimi ve kızlarımı doyurdummu bana zaman kalmıyor zaten dogumdan sonra sadece agdaya gittim kuaföre gidemedim dogumdan önce kaşlarımı aldırmıştım röfle yaptırmam gerek başagın saçlarını kısalttırıcam
    bir sorum olacak kızlar dogum lekesi oldumu hiç yüzünüzde olduysa geçirmek için neler yaptınız benim sanki dudaklarımın üstünde var gibi geliyor ne yapmam gerk bilmiyorum

14. 1 Eylül 2009
  15. norraa

norraa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    187
    Ödül Puanları:
    163
    kadriyecim benim sag yanagimda olduydu ilk cikinca sezodan, ama azaldi gibi sanki, birsey yapmadim..bakalim zamanla kaybolucakmi , baya azaldi cunku...

16. 1 Eylül 2009
  17. entelliye

entelliye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bütün kadınlar kulübü sitesinde ihtiyacım olan tek topik bu sanırım benide aranıza alın vermem gereken dehşet kilo fazlam var zaten kilolu hamile kaldım doğumda 8 kilo gitti 86 yın 56 olmam gerek :)))) hayal gibi 30 kilo verilirmi doğumdan bana kalan 15 i veririmde sonraki 15 zor biraz yapışmıştır bana süt öle taşmıo normal o yüzden yemeği kesemiyorum :))) eee nasıl olcak
    en kötüsü memişlerden birini emiyor bebek o yüzden göğsümün biri kafam kadar diğre 80 beden kaldı daha sonrada düzelmez çatlaklar sarkmalar sanırım bir daha asla eskisi gibi olamayacağım
    yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum bari kurtarabildiklermizi kurtaralım

18. 1 Eylül 2009
  19. ysfmir

ysfmir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    topiğimiz hayırlı olsun
    benden 9 kilo gitti 10 du süt için yiye yiye geri aldım ama ben süt için yemekten vazgeçtim normal beslenmeye devam edeceğim bebeğimin rızkı ne kadrasa artık yüklenmeye gerek yok