2009 anneleri 1 sorum olucak?

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve SILAM tarafından 21 Haziran 2010 başlatılmıştır.

21 Haziran 2010
    Konu Sahibi : SILAM
  1. SILAM

SILAM anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tatıle nereye nasıl ucakla mı otobusle mı hangı otele fıyatı gıbı cevaplarınızı yazarsanız banada bu konuda yardımcı olursunuz bebekle ucak ve otobus yolculuklarımız nasıl olucak ?

2. 21 Haziran 2010
  3. dils3

dils3 2 fındığım olacak... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben kızımla beraber nisanda gittik 6 aylıktı ve eşimin işinden dolayı gelememişti alanyaya delphin deluxe resort a gittik 5 yıldızlı gece ücretsiz oda servisi var çocuk için ısıtmalı kapalı havuzu bebek oyun parkı bebek aqua parkı var kızımla o mevsimde bile çok memnun kaldık ana kız oyunlar oynadık yüzdük ben çok memnun kaldım biz indirimli gittik ama gecesi 65 falandı şuan inan bilmiorum ama sezon ortası fiyat daha yüksektir... otobüsle gittik kızıma da koltuk aldık oda yanımda oturdu tabi ben tuttum otobüs yeniydi tv vardı herkesin kızım çizgi film izledi uykusu gelincede ayağıma aldım uyuttum sonra bacağıma yatıp uyudu:) herşey güzeldi bir tek kaka yapması ve temizlemesi zor oldu çünkü ilkti :) inşallah senin de tatiilin en az benimki kadar ii geçer biz şimdi kızımla tekrar tatile gideceğiz babası da gelecek bu sefer bakalım artık:) şimdiden ii tatilller dilerim ama şuan bebeğin o kadar keşfetmeye meraklıdırki sorun çıkarmaz sana annesi çok güzel bir deneyim ... onun o heyecanlarına tanık olmak mükemmel bir duygu...

4. 22 Haziran 2010
  5. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bu yıl abimin düğünü için karadenize gidicez trabzonda ablamın kayınvaldesinde kalıcaz yaklaşık 10 gn ordayız gidiş uçakla olucak pegasusla 63 63 oğplumunkide 10 tl dönüş ablamların arabayla olucak onunda biri 4 yaşında diğeri 9 aylık bebeği var ama eğer tatile gidicek olsydım caprice palas didimi tercih ederdim 24 saat açık büfe yemek ve cafe malum küçük bebeğimiz var ilk aranan özelliklik hem açık büfe hemde 24 saat açık olmalı

6. 25 Haziran 2010
  7. SILAM

SILAM anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tsklerrrrr