2009 anneleri kızım kendi saçını benim saçımı çekiyor,kopartıyor

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve SUHENDAN tarafından 9 Haziran 2010 başlatılmıştır.

9 Haziran 2010
    Konu Sahibi : SUHENDAN
  1. SUHENDAN

SUHENDAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızım özellikle benim saçımı kendi saçını çekip koparıyor.keyfi yoksa ortamdaki herkes de nasibini alıyor.bazen kafasını yere vuruyor.dünde uyuyamadı kendine vurdu.üzülüyorum bişeyi yanlış mı yaptım.
    18 aydan sonra negatif döneme girip öfke nöbetleri görülüyormuş ama daha erken.
    şu anda azı dişi şişmiş.aslında sıkıldığında hasta olduğunda yani canı sıkkın olduğunda yapıyor.ama canının acısını böyle bizden mi çıkaracak hep.
    bir yaşını bi geçti pir geçti.duman etti bizi o mutlu sakin bebek gitti.agresif bi çocuk geldi.hiç tahammulü yok.

bi çare kızlar

2. 9 Haziran 2010
  3. mystory

mystory Nida Nur'um Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAH kolaylı8k versin sana.aynı şey benimde başımda.acayip saç çekiyor bizimkide..kikir kikir seviniyor birde ben sinir olunca..tam kudurmalık zamanları..çaresi yok.kudursunlar bakalım nereye kadar..

4. 9 Haziran 2010
  5. nita85

nita85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bi tanede bende var kızım saç çekmiyor ama bize vuruyor,elinden oyıncak alındğığ zaman çocuklar vuruyor hatta bazen oyuncak olmasa biile durup duruken vuruyo kendinden büyük çocuklara özellikle, acaba kensine birşey yapçağını sanip kendinimi koruyor anlamadım
    yakın zmanda yasadığım bi durum;geçen hafta ayakkabı almaya gittik kızıma tezgahtar bayan yardım ediym dedi diğer tekini giydirirken kızım bayana vurmaya çalıştı çok utandım ve böyle vurduğunda hep kızıyorum asla gülmüyorum hatta eline çok hafif vuruyorum yapma diyorum ne kadar sürcek bu durum geçici acaba bende merak ediyorum

6. 10 Haziran 2010
  7. SUHENDAN

SUHENDAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet insan mahçup oluyor.bizimkide milletin saçını çekiyor .geçecek inşallah.kalıcı olmasında bu davranışlar

8. 10 Haziran 2010
  9. thanderc

thanderc dünyanın entatlı kenesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    tam inatlaşma asabiyet dönemleri sanırım kendilerini birey olarak kabul ettirmeye çalışıolar yada ilgimi çekmek amaçları bilemiyorum. ama benim kızımda saçımı çekio tırmalıyo vede çok ısırıyo hatta bugün koltukta uzanıyodum geldi popomu ısırdı yuh dedim ya valla harbiden şaştım afalladımkaydirigubbakcemile3 az öncedede eşimin kolunu yoldu bir karış:) ay valla çok zor işimiz

10. 10 Haziran 2010
  11. Boddim

Boddim Batuhan'ım küçük Aşkım Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    benim sıpamda ıssırmayı öğrendi sağolsun babası sayesinde göbeğimi ıssırdı sonra bir baktım memi ıssırıryı kucağımda otururken yapma acıyo diyorum ağlıyorum tekrar yapıyo ama babasına beni öptürmüyo bile babası öpsün vuruyo ona öpm diye yitiyo babasını yada babasıyla şakalaşırken biraz ses çıkaralım beni dövüyo zannediyo başlıyo ağlamaya iki erkek birbirini kıskanmaya başladı :)))

12. 10 Haziran 2010
  13. thanderc

thanderc dünyanın entatlı kenesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benim kızımda ben biriyle konuşunca yada birine sarılınca özelliklede eşime hemen düşmüş numarası yapıo. kendini boylu boyunca yere atıp acı çekiyormuş gibib sesler çıkartıo:)

14. 10 Haziran 2010
  15. SUHENDAN

SUHENDAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bizimkinin de bi ısırması eksikti.bu gün teyzesini ısırmış.ama bizde çocuğu ısırarak seviyoruz.oda hemen kapıyo.kızıma annem ve babam bakıyor.onlarla olduğunda saç çekmiyomuş.galiba derdi benle

16. 11 Haziran 2010
  17. Boddim

Boddim Batuhan'ım küçük Aşkım Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    benimkinnde derdi benle seviyorum zannediyor dövüyor resmen çok küçükler daha ben batuya ciciyi öğretemedim yavaş yapamıyo vuruken cici diyor ama vuruyor işde elini alıyorum yavaş yavaş cici yapıyorum yok olmuyociciyide sadece bana yapıyo şap şap :mymeka:

18. 13 Haziran 2010
  19. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tam sebekler dimi :))

rüyada esim beni öptügünde - sarildiginda hemen ya bacagin tutar yerine oturup aciyoo anne der yada bilegini tutup offf aciyo der babasina ve bana öptürür sonra bana sarilir babasi tam onu öpecekken :))