2009 bebekleri çekmecelere dadandı mı?

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve meaningless tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

18 Mart 2010
    Konu Sahibi : meaningless
  1. meaningless

meaningless Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    biliyorum hepiniz büyükleriniz tarafından tembihlendiniz "aman kızım çekmeceleri karıştırmasına izin verme." ama bana da hak vermelisiniz, 11 aydır yaşıyorum ve bunun yarısında hep yattım. artık benim zamanım geldi, önümde yepyeni bir hayat var ve bana her şey yeni, değişik, iç gıdıklayıcı! hemen her şeye en azından bir kere dokunup çekiştirmek, annem kızmazsa da ağzıma alıp bir tatmak isterim:) hemen hayır diyeceksin biliyorum ama senin her hayırını da dinleyecek halim yok. ama söz bazen dinleyeceğim!

hal böyleyken hali hazırda yürümeseler bile ayaklanan, keza tutunarak keza emekleyerek her yere yetişen bebeklerimiz çekmeceleri karıştırmaya hatta kendi başlarına açmaya başladı mı?

ben şahsen alçaktaki birkaç örtüyü ileriye ittim çünkü çekiştirmeye başladı. digitürk kartını çekiştirmek, çatal bıçak sandığını açmak, bilgisayarın mouseunu sökmek en favori oyunları. ve ilk kurbanımızı da verdik, 10 yıllık efsane erol evgin kaseti sizlere ömür!
    hatta yemin ettim aklı erene kadar kendisine bir daha oyuncak almayacağım. ev oyuncak dolu ve kızım sadece bir kaşıkla en azından 5 10 dakika oynayabiliyor:)

Ekli Dosyalar:

2. 18 Mart 2010
  3. demirim

demirim annesinin lokumu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    aynen cnm aynen bnm oğlumda nerde ne var her yere giriyo
    şu aralar en sevdiği yer uydunun olduğu yer illa onu yerinden oynatıcak
    sonra çekmeceler kurcalanacak
    seninde dediğin gibi oyuncakları hariç herşeyle ilgileniyo

4. 19 Mart 2010
  5. ssengun

ssengun Bal Böceğim SeLeNiM Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Herkesın derdı sanırım selende karıstırır ıcınde ne varsa dıŞarı atar sonrada vınnn kaÇar :)

6. 19 Mart 2010
  7. denizela

denizela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim kızımda önce çekmeceyi boşaltıp sonra yere attıklarını geri koymaya çalışıyo :)) topluyo yani çoğu zaman kendi heheh..benim tek endişem parmaklarını sıkıştırması ki hala 2 parmağındaki kızarıklık geçmedi yoksa karıştırabileceği seviyelerdeki çekmecelerimde ona zarar verecek bişeyler yok...

8. 19 Mart 2010
  9. burcu_arda

burcu_arda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    mutfak çemecelerimiz itinayla karıştırılır boşaltılrı hatta her seferinde parmaklar sıkışır ve ağlayarak yardım istenir ama uslanmaz ilk fırsatta gene karıştırılır:))

10. 19 Mart 2010
  11. ceyo16

ceyo16 Annesinin gülü Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Bizimki de,bir kere parmağını hafif sıkıştırdı,ondan sonra çekmeceyi kapatırken parmağını çekip öyle kapatıyor..

12. 19 Mart 2010
  13. meaningless

meaningless Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    benimki parmaklarını sıkıştırmasın diye başında bekliyorum. demek 1 2 kere sıkıştırsa akıllanacakmış. bir de öyle deneyeyim:)

14. 19 Mart 2010
  15. demirim

demirim annesinin lokumu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    yok cnm bnmki sıkıştırdı cıyak cıyak ağladı ama yine gidiyo yine gidiyo

16. 20 Mart 2010
  17. tugbis

tugbis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bi iki sıkıstırsın bak bı daha yapacakmı
    erende sıkıstırırdı bı kac kez sımdı anlıyo ama cekmeceyı sonuna kadar cekıp içini boşaltıp eliyle dıştan itiyo :)

serbest bırak ögrenir o zmn :lepi:

18. 20 Mart 2010
  19. rosaland

rosaland Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    çekmece ile oynamak buzdolabını karıştırmak bulaşık makinesinin içine girmek emziğini çamaşır makinasının içine koyup makienin içini döndürmek bazen yarı beline kadar çamaşır makinesinin içine girmek klozetin suyuna elini sokmaya çalışamak en ufak deliğe girebileceğini sanmak ve zorla deliğe girmeye çalışmak sıkışıp bağırmak başına ne gelirse gelsin yinede merakına yenilip tekrar zarar görmek hobileri arasında.

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Mart 2010