2009 bebekleri faaliyet köşesi

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve huri37 tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : huri37
  1. huri37

huri37 Huzur Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    153
    Çocuk hiç kimse tarafından öğretilemeyecek konuları oyun sayesinde algılayabilir..
    oyun enerjisini tüketir,kas sistemini geliştirir,çocuğun saldırganlığını giderir...zeka gelişimini destekler...
    sosyaleştirir ,daha çabuk öğrenmesini sağlar..
    bir tek oyuncak çocuğu nokula başladığında daha çabuk okumayı öğrenmesini bile sağlayacak kadar önemlidir...

bu sebepten böyle bir konu açarak herkesi teşvik etmek amacı ile burada çocuklarımızın motor ve zeka gelişimine yardımcı olurken videolarını veya resimlerini çekerek paylaşalım istedim kızlar...

bugün ipekle yerleştirme oyunu oynadık bir çoğunu doğru olarak yerleştirip kedini alkışladı video yüklenince ekleyeceğim sizlerinde paylaşımını bekliyorum fikir sahibi oluruz...
    :KK46:gamyoncuiremsu

2. 28 Ağustos 2010
  3. huri37

huri37 Huzur Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    153
  4. 28 Ağustos 2010
  5. nesquik_24

nesquik_24 Deniz Bebeğin Annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    huri maşallah ipeğe..
    iyiki böle bir konu açtın cnm...
    deniz bunları yaptığında yaşına girmemişti...
    eski videoları ist.dönünce bende yüklemeye çalışıcam hepsi harddiskte...

maşallahh tüm bebişlere...

6. 29 Ağustos 2010
  7. huri37

huri37 Huzur Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    153
    yok biz yeni başladık 2 haftadır oyuncağımızı yeni tanımaya başlamıştık yerlerine yerleştirmiyordu sağa sola atıyordu yeni yeni 1-2 gündür koymaya başladı...
    denize laf yok zaten o zeka küpü maşallah :KK70:

8. 29 Ağustos 2010
  9. nesquik_24

nesquik_24 Deniz Bebeğin Annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    huri tşkler cnm benim...
    ipek de alkışla kendini ödüllendiriyor...
    Deniz de önceden her yaptığı başarının ardından baba derdi...babası alkışlayıp gaza getiriyor diye....şimdi sırıtıp kahkaha atıyor :)))

ahşap oyuncaklar daha sağlıklı...beğendim ipeğin meyvalarını...bizde hayvancıklar var...

10. 3 Eylül 2010
  11. emirhanerim

emirhanerim canım oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende alayım bari..ama benimki oturmuyorki,fisher price telefonu var onunla biraz oyunyor.hiperaktif olmasından korkuyorum.Emirhan tel hastası alıp alo,ne gibi sesler çıkarıyor.dün dedesini aradık dede dedi babam çok kıvandı tabi denk geldi .birde her şeyi anlıyorlar değil mi çoook mutluyum ya maşallah bebeklerimize.git kapıya vur tık tık yap diyorum gidiyor elini yumruk yapıpı vuruyor.yemeğini ver diyorum veriyor bazen al diyor,amcayı amma diyor,götür dediğim her şeyi götürüyor kime dediysem ona götürüyor.boğuşuyor su,süt,meme,nen nen diyor.Birde tekerlememiz var şarkıdaki sözler el hareketleriyle destekleniyor.Emirhanda yapıyor yağmu yağmış ıslanmı değince yağmur yağdı hareketini,uykusu gelmiş değince elini kulağına götürüyor...Şimdi en tatlı zamanları doyamıyorum yaa hepsinin ayrı ayrı marifetleri var,ama benimki kıçının üstüne oturmuyor zorla arabacılık oynuyoruz,saz çalıyor ,kamyonun üstüne oturup ınnn yapıyor:pP

12. 14 Eylül 2010
  13. nar

nar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    aa konuyu yeni gördüm eline sağlık huriş çok iyi olmuş . gerçi benim sıpa içiçe geçen kovaları puzzle ne bulursa etrafa saçıp bana toplatıyo . birde denedim ben çook güzel oynuyorum .zekam gelişcek kaydirigubbakcemile3

14. 14 Eylül 2010
  15. huri37

huri37 Huzur Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    153
    :roflol::roflol:

hadi kızlar faaliyetleri çekelim resim vide paylaşıma geçelim..hareketleninnn..

16. 14 Eylül 2010
  17. huri37

huri37 Huzur Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    153
    Halkaları yerleştir | İzlesene.com

bu oyuncağı alalı yine epey oldu önceler sağa sola fırlatıyordu,sonra deliklerden etrafa bakmaya başladı ,şimdilerde artık diziyor ,tabi ki her seferinde yanlış diziyor ben doğrusunu gösteriyorum...
    henüz renk ve boyutlarından bahsetmiyorum...kışı bekliyorum bunlar önden alıştırmalar kışın evde yapacak o kadar çok şeyimiz var kiii..:)

18. 27 Eylül 2010
  19. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    güzel olmuş bu topik hurişkom , ben de çekip ekliiim , yada çektiklerimin içinden en zeka atraksiyonlu olanlarını kırpıp felan yayınliiim diimi ama :)))
    öperim o kendi kendini alkışlayan cingöz İpeğimi bennnnn :)