2009 Bebekleri Yürüyor mu?

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve kaderr tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

10 Şubat 2010
    Konu Sahibi : kaderr
  1. kaderr

kaderr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadslar bebısler artık 11 aylık oldular bakalım kımler yurumeye basladı benım kız ne emekledı mede yuruyor sadece koltuktan tutunup sıralıyor daha baslamadık yanı ya sızınkıler ne durumda

Son düzenleme: 11 Şubat 2010
  2. 11 Şubat 2010
  3. family

family Biriciğim Buğrahan'ım:):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim boncuğumda koltuklardan tutunup yürüyo maşallahopuyorumnanaktan ellerini bırakamıyo daha amann sağlıklı olsunlar zamanı gelince yürürler nasılsa Allah'ın izniyleopuyorumnanaktan

4. 11 Şubat 2010
  5. thanderc

thanderc dünyanın entatlı kenesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    biz 10 gündür falan ellerimizi bırakıp bikaç adım atıyoruz sonrada efeler gibi yavaş yavaş çöküyoruz:) ama tüm gün hiç tutunmadan ayakta durup tv seyredio

6. 11 Şubat 2010
  7. luffee

luffee Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Can son 2 haftadır tam anlamıyla yürümeye başladı. alkisalkisalkisMesela biz salonda otururken alıp başını yatak odasına kadar gidiyor. tabii ben de peşinden eyvahedigeldismile:) Ama hala emeklemeyi bırakmadı. Kısa mesafelerde emekliyor. :) İlk adımlarını Kasım ortasında atmıştı ( babası gaza getirmek için binbir numara yapıyordu), sonra bir ara cesareti gitti, tekrar elimizi tutup yürümeye başladı. Ve nihayet tam anlamıyla yürüme cesaretimiz geldi.:nazar: Şimdi de odada tutamıyoruz sürekli peşinden gezmek zorunda kalıyoruz.kaydirigubbakcemile

8. 11 Şubat 2010
  9. ecrinyagmur

ecrinyagmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canımkızım elleriyle kanepeye sehpaya tutunarak ayakta kendi durabiliyor, elinden tutarak geziyor ama sıralamıyorda tek başınada yürümüyor. 2-3 saniye bir yere tutunmadan durabiliyor fazlası yok :))) herhalde zamanla sıralamaya yürümeye başlar (inşallah ) yürüyen tümbebişlere maşallah diyeyim darısı bizlere inşallah. bebişleri yürüyen arkadaşlar acaba farklı yöntemler falan kullandınızmı yürümeleri için yoksa kendiliğindenmi yürümeye başladılar ? önereceğiniz bir uygulama varmı?

10. 11 Şubat 2010
  11. kaderr

kaderr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    masllah ne guzel bende sabırsızlıkla beklıyorum ama bızımkı ancak 1 adım atıp dusuyo cesaretı yok bnmkının :1no2:

12. 11 Şubat 2010
  13. nita85

nita85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben kızımda 2 haftadır koltuktan elrinin bırakıp ben çağırınca 3 adımda geliyordu yanıma 3 gündür ben demeden ellerini bırakıp 7,8 adım giidyor bazende bana değil karşıda oyuncak varsa ters yöne doğru gidiyor yakında tam yürür inşallah...

14. 11 Şubat 2010
  15. luffee

luffee Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bizimki ile babası çok ilgilendi. Koltuğa sırtını dayayıp ona doğru yürümesi için her türlü alkış, şarkı vs ne varsa yapıyordu. Önceleri aradaki mesafeyi 2-3 adımlık bırakıyordu. sonra yavaş yavaş koltuktan daha uzağa oturmaya başladı. 7-8 adım kendi kendine atıyordu. Tabii Can ona doğru yürüyünce ödül olarak kucağında zıplatıyordu :)
    Ben de aynı şekilde boynuma değişik kolyeler ve Canın oyuncaklarından asıyordum :roflol:
    Mesela kafama onun normalde görmediği şapka vs takıyordum, yüzümü onun battaniyesiyle örtüyordum. sırf o oyuncakları, şapkayı almak yada yüzümdeki battaniyeyi çekip cee eee yapmak için yürümeye başladı.

16. 11 Şubat 2010
  17. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim kızım 11 aylık oldu,2 haftadır emekliyor,bu aralarda tutunup kalkmaya çalışıyor,ama başaramıyor.ben kanepeye yaslıyorum öğrensin diye öyle durabiliyor biraz desteksiz ama sıralayamıyor.kollarının altından tutup dayday yürütüyorum sık sık.önceden oturup emeklemek isterdi ama şimdi ileriye doğru gitmeye gayret ediyor.yaşında yürüse bana yeter.bakalım ilk adımını ne zaman atacak heyecanla bekliyoruz.tüm bebelere başarılar :)))

18. 11 Şubat 2010
  19. taha0203

taha0203 EVLİ-MUTLU-ÇOCUKLU:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nemim oğlum 9,5 aylık emeklemeden yürümeye başladı.şuan koşuyor.evde kovalamaca oynuyoruz.babasıda bende erken yürümüşüz.bize benzedi sanırsam.artık evde kendi başına dolanıyo.bi odadan diğerine koşuyo.yaz gelsede bahçede koşup oynasa:KK46: