2009 Bebeklerinden Emeklemeye çalışan ya da başlayanlar burayaaa...

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve aybuke07 tarafından 1 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : aybuke07
  1. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    Kızlar siftah benden olsun, kızım 6,5 aylık :KK46: bu hafta emeklemeye başladı çok şükürrrdelikafadulden, kurbağa gibi bir gidişi var göreceksiniz :roflol:tabii benim iş te zorlaştı durmadan peşindeyim:eek:,

bugün yere kocaman battaniye serdim oynasın diye mutfakta da işim vardı bir baktım balkona çıkmak üzere:1shok: ,

tekrar başa getirdim 10 dakka sonra baktım televizyonun altına girmiş:1shok:,

tekrar başa getirdim 10 dakka sonra geldim almış kilimin ucuunu kilimi kemirmeye uğraşıyorsırnaşık şey

artık durmadan onu takip edeceğiz yandık biz yandııkkk:Saruboceq:

ama bu günü de gösterdi ya rabbiim çok şükür yaa, gelişimini izlemek inanılmaz mutluluk veriyorsenağlama

sizler de paylaşın bakalım bebişler ne alemde:KK46:

2. 1 Ağustos 2009
  3. bebiscimkayra

bebiscimkayra bende bilmiyorum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
    bizimkide kollarını kullanmasını tam öğrense şimdiden uçacak ama döne döne gideceği yere gidiyor

4. 1 Ağustos 2009
  5. symslow

symslow Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    maşallah bebişlerinize benim kızım şu anda saedece tek tarafına dönebiliyor öbür tarafına bile dönemiyor emeklemek falan baya uzun sürecek galiba

6. 1 Ağustos 2009
  7. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    maşallah belkız ayrılma başından aman allah korusun
    bizimkinde henüz bişey yok dönmeler filan zaten vardı ama emekleme konusunda bekliyoruz

8. 1 Ağustos 2009
  9. vidi

vidi SMYRNA(hülya) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    teyzeleri efede izmire gelince açıldı valla 1 haftadır emekloiyor.aslında tam emekleme değilde askerler sürünürya o şekilde kollarını ileri atıp kendinide çekiyor.odadan çıktığım an peşimden geliyor.çok tatlılar ya ama iş bundan sonra başlıyor evde ne varsa toparlamak gerekecek dönünce

10. 1 Ağustos 2009
  11. renkli35

renkli35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    maşallah bebişine,Allahım yürüdğü günleri göstermeyide nasip etsin. benim oğlumda geri geri sürünmeye başaldı,poposunu yukarı doğru kaldırıyo:) çok komik oluyo gerçekten.ama çok gayretli, kısa sürede emeklemeye başlar diye düşünüyorum.

12. 1 Ağustos 2009
  13. aybuke07

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    evet önce öyle başlanıyor zaten benim kızımın da ilk aşamalrı öyleydi 1 ay ya da 1,5 ay falan sürdü o aşama, her bebekte gelişim farklı tabi kasların güçlenmesi için zamana ihtiyacı var bebeğin, bebeğin kilosu da önemli çok şişman bir bebekse emeklemesi de yürümesi de çok geç oluyor

14. 1 Ağustos 2009
  15. kumru82

kumru82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Oğlum 5 aylık dönüyor bacaklarını kasarak ileri doğru sürüklemeye çalışıyor ama daha gövdesini kaldıramıyor. Yapamayıncada ağlıyor. Henüz emekleyemiyor ama yuvarlana yuvarlana odanın bir ucundan diğer ucuna gidiyor

16. 1 Ağustos 2009
  17. hxuxvik

hxuxvik kk miş çokta tın. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    maşallh inanmıyorum ya. ne güzel.benimki yüz üstü yatmayı bile sevmiyo nasıl emeklicek bilmiyorum. ayy çok heycanlandım emekliyenleri duyunca.

18. 1 Ağustos 2009
  19. aybuke07

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    benim kız uyurken yüzüstü uyuyor, kesinlikle sırtüstü yatıramıyorum, yan bile yatmıyor bebek yaaa, uyutunca sırtüstü yatırıyorum yatağına anında karnının üstüne dönüveriyor aslında gece çok risk oluşturuyor ama yakınında çarşaf yastık vs.. bulundurmuyorum