2009 bebeklerinin oyuncakları

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve eltteacher tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : eltteacher
  1. eltteacher

eltteacher Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    en önemli konu bana bu geliyor bu aralar ve oyuncak kitap seçmekte çok zorlanıyorum her gördüğümü alamk istiyorum kullandığınız bu aya, yaşa uygun oyuncakların resimlerini fiyatlarıyla beraber yazar mısınız. 10,5 aylık benim oğlum

2. 20 Ağustos 2010
  3. Aussie

Aussie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim kızım pek oyuncak sevmiyor hatta nerdeyse hiç oynamıyor. Geçen gun başka bir çocuk ona oyuncak telefon verdi, tuşlarına basınca sesler çıkıyor. Oyuncagı çocuga geri verdim diye feryat figan agladı.
    Ah el kuklası almıştım inek şekinde ona ilgi gosteriyor, bir de üfleyince balon yapan şeyler varya onları seviyor, baloncukları yakalamaya çalışıyor.
    Eğer ingilizce biliyorsan Pregnancy, baby and toddler health information at BabyCentre UK da bebegin ayına gore her hafta 2 aktivite öneriyor ben daha çok onları yapıyorum.

4. 25 Ağustos 2010
  5. eltteacher

eltteacher Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür edrim canım ekledim sık kullanılanlara.ingilizce öğretmeniyim ben:) gayet faydalı

6. 8 Eylül 2010
  7. moncukum

moncukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    betülcüm esrada aynı fisher in eğiti köpeği, saati, kurabiye kavannozu var ama hiç birine bakmıyor ve bunun bir sürü sesli müzikli oyuncak var elini bile sürmüyor tv kumandası cep tlf bunlara bayılıyoruz ama :))

8. 14 Eylül 2010
  9. hilkam

hilkam Bebeğim büyüyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    playskool yaramaz toplar,fisher price kurabiye kavanozu,caillou bebeği,içiçe geçen kovalar ve çubuğa dizilen halkalarla oynamayı çok seviyoruz.Tabi bi de arabalarımız var.Tv de dahil her yerde araba sürüyoruz.
    Bunlar dışında mutfak aletlarinden de süzgeç ve kesme tahtasının yerini öğrendik onları alıp bir güzel yerlerde sürükleye sürükleye oynuyoruz.