2009 da Ankara'da tüp bebek yaptıracaklar, birbirimize destek olalım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve leftere tarafından 12 Kasım 2009 başlatılmıştır.

12 Kasım 2009
    Konu Sahibi : leftere
  1. leftere

leftere Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar merhaba, 2009 yılının bitmesine az kaldı. kalan bu iki ay da tüp bebek ve mikroenjeksiyon yaptıracak ve ankarada oturan arkadaşlara sesleniyorum; bu zorlu dönemde her türlü bildiklerimizi sıkıntılarımızı, sorularımızı paylaşalım, birbirimize destek olalım. hep beraber doğuma kadar gidelim :KK46:

2. 13 Kasım 2009
  3. 7106papatya

7106papatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    umarım 2009 senesi bitmeden hepimiz için güzel olur.bende bu ayki adetin 21 de ilaçlara başlıyorum.allah hayırlısını versin aminnnnnnn.

4. 13 Kasım 2009
  5. yasemin33

yasemin33 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar,bende aralık adetimle birlikte Ankara'da 1.mikroenjeksiyona başlayacağım.Hepimiz için hayırlı olur inşallah.....

6. 13 Kasım 2009
  7. twetty

twetty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Leftere tam benim aradığım bi topik açmışsın görünce sevindim
    Kızlar bende Ankaradayım 1.tüp bebeği eylülde yaptırdım aralık adetiyle 2.ye başlıycam kısmet olursa ama nerde yaptıracağıma karar veremedim sizler nerde yaptırıyosunuz?Tavsiye edebileceğiniz bi yer varmı?

8. 13 Kasım 2009
  9. yasemin33

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İyi akşamlar,bende aralıkta maya tüp bebekte yaptırmayı düşünüyorum.1.cisini nerede yaptırdınız acaba??

10. 14 Kasım 2009
  11. twetty

twetty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yasemin canım ben ilkini zekai tahir burak hastanesinde yaptırmıştım.Esasında memnunda kaldım benim tuttu 3 emriyo koydular.Ama düştü.Düştükten sonra kafam karıştı çünkü burda okuyorum bazılarına değişik değişik ilaçlar vitamin hapları kullananlar var bana hiç bişey vermediler düz prosedür uygulandı.Kafam karıştı bi taraftan gerek duyulmadı duyulsaydı verirlerdi diyorum bi taraftan daha ileri teknoloji kullanan bi yere gidiyim diyorum.Oraya alternatif bi yerde aklıma gelmiyo ben mayayı 2 sene düşündüm hep yaptırırsam orda yaptırırım diyodum ilkini yaptırmadan 2-3 defa gittim bana iyi bi izlenim bırakmadılar bende devlet hastanesinde karar kılmıştım.Kararsızım şimdi genartta olabilir zekai tahirde olabilir maya tüp bebeğe gitmek pek istemiyorum

12. 14 Kasım 2009
  13. unutmabirgun

unutmabirgun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar bir kez tüpbebek ve 1 kezde dondurulmuş embriyo denemesi yapmıştım ancak negatif sonuç aldım.1 kezde ofis histereskopi geçirdim.Yeni tedavimi Maya Tüpbebekde yaptırmayı düşünüyorum.Gerçekten iyi bir yere benziyor.Daima arayıp gelmemizi ve ön görüşme yapmamızı istiyorlar.Benimde yeni yasalara göre son tedavimi yaptırmam için 9 ay daha beklemem gerekli.Bu zaman sanki 9 sene gibi geliyor.Eğer maddi olarak kendimi hazır hissetsem ay daha beklemeden yaptıracam.Allahım hepimize yardımcı olsun.

14. 14 Kasım 2009
  15. yasemin33

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Günaydın,maya tüp bebeği seçmemdeki sebeb abimin ve 3 arkadaşınında orada bebek sahibi olması.Bunlar kısmet meselesi, Allah nasip ederse benimde olur inşallah.Önce Allaha sonrada Maya ekibine güveniyorum:)))Arkadaşlar birde maya tüp bebeğin kadınlar kulübü indirimini okudunuzmu bilmiyorum aralık 2009'a kadar kadınlar kulübü kartı olan üyelerine indirim hakkı varmış.Mayayla ilgili olumsuzluklarda duydum ama herkes birşeyler söylüyor önemli olan inanmak ve karar vermek ben inanıyorum ve güveniyorum.Şimdi aralık ayını sabırsızlıkla bekliyorum........

16. 14 Kasım 2009
  17. twetty

twetty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yasemin 33 doğru söylüyosun Allah kısmet ettikten sonra hangi merkezde yaptırsan hamile kalırsın bunlar vesile.Benim aklımda soru işareti kaldığı için ben mayayı istemiyorum tutmazsa niye oraya gittim derim kendimi biliyorum.Ama sen ekibe güveniyosan kesinlikle mayaya git içine sinen bi merkez olsun herkes merkezlerle ilgili olumlu olumsuz kendi izlenimlerini söylüyo ama en önemlisi senin güvenmen

18. 14 Kasım 2009
  19. twetty

twetty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar genart tüp bebek merkezinde tedavi görmüş olan veya merkez ile ilgili bilgisi olan varmı?