2009 Ekim Anneleri bebek albüm yaptırmayı düşünüyor musunuz?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve cerensesil tarafından 11 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : cerensesil
  1. cerensesil

cerensesil canım kızım melisim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ben yaptırmayı düşünüyorumda güzel bir yer bulamadım.ankarada bildiğiniz güzel bir yer varmıCADIARZU

2. 11 Mayıs 2010
  3. zencefine

zencefine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bebek albümünü ben yaşında düşünüyorum ama eskiden olan siyah beyaz aile fotolarından istiyorum bende. Nikahım Atakulede olmuştu onun yakınında fotografçılardan biride fotografları çekmişti gayet iyiydi. Bakın istersenizz.

Son düzenleme: 11 Mayıs 2010
  4. 11 Mayıs 2010
  5. engidi

engidi prenses kizimin kardesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızım 14 ekim doğumlu bende her ayın 14 ünde resmini çekip 12 ay albümü yapıyorum. bimex in baskı bölümünde görmüştür. istediğiniz ölçülerde poster gibi yapıyorlar... çok hoşuma gitti. öyle bi şey yaptırmayı düşünüyorum yaşına gelince...

6. 11 Mayıs 2010
  7. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben yaptırcam güzel oturmasını bekliyorum. Bir yasında dogum gününe aile fotografi düsünüyorum. Albüm yaptırmıcam ben birkac poz yeter.

8. 11 Mayıs 2010
  9. rknydn55

rknydn55 GÜLSENEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende yaptırmayı düşünüyorum her fırsatta güzel pozlar yakalamaya çalışıyorum ilerde güzel günlerini anacağımız bi albümü olsun istiyorum...

10. 12 Mayıs 2010
  11. ruj22

ruj22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    386
    Ödül Puanları:
    163
    ya bende istiyorum ama daha hem tam oturamıyo hemde saçları kısacık...:KK43:(yaşını beklesek yazlık cicilerle çekilemez bakalım yaz ortasında belki albüm belki birkaç poz şeklinde yaptırırım
    izmirde güzel biyer bilen varmı...
    foto remziyi tercih ediyorum hep ama daha ii biyer varsa bildiğiniz..

12. 12 Mayıs 2010
  13. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    valla bende doğum günün de yaptırmayı düşünüyorumm nişandada düğündede fotoremzide yaptırdım sağolsun hemşerilerimm gayetten sağlam albümler yapıyorlar hiç araştırma yapmadan 5 ekimde süslencez püslencez gitcez çekilcez iki poz üçümüz olsun istiyorum geri kalan sadece dora olmalı diye düşünüyorum ....

14. 12 Mayıs 2010
  15. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bizim burda var birtane dıs cekim yapıyor oyun park falan onu düsünüyorum ben. bizim akraba birde ekremde yaptırdı onlarda iyi. ama ben doganın icinde daha cok seviyorum

dogum gününde hem aile foto hem kendisini cektircem.

16. 12 Mayıs 2010
  17. zencefine

zencefine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86

ay o hemşeri remzi bizi bayağı güzel kazıkladı, düğün albümünü onlar yapmıştı:)))) Vala ben o eski zaman aile fotoğrafından istiyorum, siyah beyaz falan. Hatta gerekirse annane, dedeler, babanne, amca ailesi teyzemiz falan birlikte olsun ayrı ayrı olsun. Nasıl organize edilir ayrı mevzu. Zira hemşo remzinin düğün fotoğraflarındaki aile resmi tam ofsayttı:)

onun dışında bengünün dediği gibi dış çekim daha hoş olur ben o disneyli vakvaklı albümleri sevmiyorum çok itici geliyor bana. Bengü cumartesi bahsettiğin yerin adresini verirsin değil mi bana

18. 12 Mayıs 2010
  19. ruj22

ruj22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    386
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar bende alsam şu dış çekim yapan fotocunun ismini adresini çok süper olur bende karaekterli şeyleri pek sevmiyorum yada çıplak bebek ressimleri poposunda beziyle
    doğal dış çekim çok ii olur