2009 Ekim anneleri 'nden çalışan var mı ?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve handan2546 tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : handan2546
  1. handan2546

handan2546 Hoşgeldin Meleğim:)))) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba kızlar uzun zamandır siteye giremedim aras çok yaramaz bir bebek , maşallah kuzucum 10 aylık oldu ve ben dün işe başladım çok zor durumdayım işten gelince aras beni cezalandırıyor sanki yüzüme bile bakmıyor ben yokmuşum gibi davranıyor çok üzüldügünü hissediyorum çaresizim sabah anneme bırakıp akşam alıyoruz annem ne kadar ilgileniyor bilemiyorum benim kadar olmıyacagı kesin aranızda çalışan varmı kızlar ? ne apmalıyım bu durum düzelcekmi işe aglayarak geliyorum oglum gözlerime bakmıyor kaçırıyor içim eziliyor:KK43: ona kokumu bıraktım sürekli giydigim bi badi ona sarılıp uyuyormuş , akşam gelicem oglum diye vedalaşıyorum ama alışacakmı acaba hep benden kaçacakmı böle:KK43::gitme:

2. 3 Ağustos 2010
  3. real_queen

real_queen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben emre 3,5 aylık olduğundan beri çalışıyorum. zor ama bir şekilde alışılıyor. ona bakan kişiye alışması benimsemesi çok önemli. akşam eve geldğinde herşeyi bırak yarım saat en az onunla doya doya ilgilen

4. 3 Ağustos 2010
  5. handan2546

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Evet çok zor ne yarım saati cnm ya uyuyana kadar ilgileniyorum yemek bile yemiyorum:KK43: inş alışacak farklı taktikler varsa paylaşın lütfen

6. 3 Ağustos 2010
  7. gulican

gulican Küçük Yumurtam... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Zaman ne kadar çabuk geçti, işe mi başladın akannehir
    Benim de 5 ayım kaldı çok korkuyorum, bi de bakıcı bulacam ben. Nasıl tepki vereceğini hiç bilmiyorum. Bugüne kadar sadece 3 sefer kayınvalideme bıraktım uyurken uyanınca da bi 1 saat sonra döndüm. İçimde hep bi kuşku nasıl bakıyo acaba diye. Bi de iyi bakılsa bile onun küsmesi nasıl dayanırım bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun canım. Takipteyim seni

8. 4 Ağustos 2010
  9. handan2546

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Gülücan inanılmaz zor ya anlatamam dün akşam daha iyi karşıladı beni biraz sevindi inş alışıyor diye düşündüm ama akşam uyumak istemiyor b,izi bırakmamak için geceleri aglayarak uyanıyor şuan bakalım ne zaman düzelcek çok çaresiz durumdayım ya çalışan anne olmak çok zor gerçekten

10. 4 Ağustos 2010
  11. yediveren35

yediveren35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    canım genelde bütün çocuklarda oluyor.büyük oğlum 11 yaşında.4 aylıkken bırakıp çalıştım.her sabah hem ben hemde o ağlıyordu.zamanla alışıyor.biraz büyüdükçe anne işe gidecek akşam gelecek diyordu.şimdi büyük oğlum keşke çalışsan diyor.çalışan anneler daha hoşuna gidiyor.şimdi evdeyim.ama iyi bir iş bulsam yine çalışırım.çocukların geleceği için çalışmak en iyisi.tek kişinin çalışmasıyla olmuyor.şimdi üzülüyorsun ama bana inan geçecek bunlar.belki üzüldüğünü hissedip öyle davranıyordur.rahat olmaya çalış.çok uzun oldu kusura bakma canım.

12. 4 Ağustos 2010
  13. handan2546

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkür ederim yediveren haklısın çalışmak en iyisi kendimi daha iyi hissediorum oglumun gelecegi için çalışıyorum ama onun üzülmesi beni üzen inş büyüdükçe anlıcak beni annelik işte bensiz büyüyor diye onu mahrum bırakıyorum benden die düşünüyorum ama alışıcam zamanla inş

14. 4 Ağustos 2010
  15. gulican

gulican Küçük Yumurtam... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Çok zor tabii şimdi ama ben de 2 sene sonrayı düşünerek rahatlamaya çalışıyorum. O kreşe gitmek isticek sıkılıcak evde oturmaktan bu sefer ben işimden olduğumla kalacam.Gerçi şu anda hiç çalışmamış gibi hissediyorum bi zorluk da tekrar her sabah işe gitmekte olacak

16. 4 Ağustos 2010
  17. ELALI

ELALI biriciğim, canım kızım... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    dandanım hoşgeldin, özlettin kendiniopuyorumnanaktan
    walla ne yalan sölim yazını okuyunca iyiki işten atmışlar diyorum benimde en korktuğum şeydi bu durum...
    Ela şimdi bile ben ona biraz kızınca küsüyor, bırakıp gitsem neler olcaktı bilemiyorum...
    İnşallah zamanla düzelir cnm oda sende alışırsınız, herşey onun daha rahat bi hayat sürmesi için sonuçta...

18. 5 Ağustos 2010
  19. handan2546

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ela seni iştenmi attılar çok sevindim:) beni atmadılar yaaa , bu sabah agladı arkamdan aras öyle bıraktım çıktım şuan berbat haldeyim allahım nasıl alışıcam bilmiyorum akşam 3 saat görüyorum doyamıyorum nası geçicek günler işkence gibi her sabah kızlar bana dua edin lütfen