2009 Ekim Anneleri

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve Elif tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

15 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.138
    Ödül Puanları:
    438
    Temiz başlığımızdan devam edelimmi:):KK46:

2. 15 Aralık 2009
  3. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    gunaydin..kis zuzu sende tek bakiodun minnosa deil mi? yaf nasil yapiosun?dun beni cildirtti bu zilli.sabah 7 gibi kalkti aksam 10 civari uyudu.oda banyo yaptirdikta oyle zorla uyudu.uyumak nedir bilmio yaa.hep kucakta.canim cikti valla mafoldumben

4. 15 Aralık 2009
  5. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    aynen buketcim..bazen dayanamıyo gibi oluyorum ya sabır diyip dewam..bi iki gündür anakucağına koyuyprum..bi 10 dk filan duruyo..sora başlıyo yine..seninkisi de eminim gazdan ağlıyo..rahat diiller sıkıntıları war kucakta sıcacık tebi..ohh gel keyfim gel.bi de kucaktada oturarak filan durmuyo ayakta gezcen hep..hele bugün hiç halim yok..dökülüyorum resmen..azcık uyusa ne güzel olurr

6. 15 Aralık 2009
  7. zencefine

zencefine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yok olmadı binbir zahmet bulduğumuz meşhur fatoş emzikte ne yazıkki hüsranla sonuçlandı bebiş hiç almadı geceden beri uğraşıyorummm

8. 15 Aralık 2009
  9. cicibisi

cicibisi http://ygtnblogu.blogspot Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Slm güzellerrrrrrrr,Yeni topicimiz hayırlı olsunnn
    Ekim bebişleri dün gece nasıllardı bakalım?
    Biz 1 gibi emiştik uyuduk 6ya geliyodu uyandığımızdaaaaaaaaa:lepi:

10. 15 Aralık 2009
  11. pembeinci

pembeinci Canan & Murat Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    yeni sayfamız hayırlı olsun
    beyazcım evet artık kuzularımızın uykuları uzuyor bizim 1 haftadır bu şekilde ne kadar sürer bilmiyorum gerçi :KK46:

12. 15 Aralık 2009
  13. Amazon

Amazon Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    108
    Ödül Puanları:
    163
    selam kızlar
    benim kızımd a hep kucakta, hiç oyalanmıyor kendi kendine bazen çok sinirleniyorum bunalıyorum sabır diyorum napayım . anaklucağının üstünde oyuncaklar var ,müziğini açıyorum en fazla 10 dk sonra yine başlıyor ağlamaya al beni kucağına diye. akşam olunca babişe vereyim biraz diyorum ama onda da durmuyor çok zor valla ya.
    bi de geceleri çok zor geçiyor ya kucak kucağa yatıyoruz, asla yatağında uyumuyor bu duruma deli oluyorum. dün gece yine 03:30 a kadar sallanan sandalyeye oturdum ayaklarımı koltuga uzattım kızı da kucagıma alıp memeyi ağzına verdim öyle uyudu. 3 ten 6 ya kadar da ayagımda salladım. 6 da kalktı 7 bucuga kadar oynadı . hava aydınlanınca yatagında uyuyor ama gece hep benim tepemde bu durum cok sınırımı bozuyor. koltuk tepelerinde sandalye tepelerinde gece geçer mi allahaskına ya niye böyleoluyor anlamadım. anakucagında uyutuyorum 10 dk sonra bi sıçrıyor uyanıyor hemen. kucagımda olunca uyanmıyor ama ben bu defa cok yorgun ve perişan oluyorum her yerim ağrıyor ve uykusuz kalıyorum. gündüz yatagında uyudugu gibi gece de uyusa ne olur sanki ya..

14. 15 Aralık 2009
  15. Amazon

Amazon Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    108
    Ödül Puanları:
    163
    zeynep niye iştahsız bebiş ya ne güzel sütünd e varken diye emmiyor ki cadı hay allah. sağıp saklasan dicem ama saklamak da pek sağlıklı bişey değil en iyisi memeden emmesi diyor dr.

16. 15 Aralık 2009
  17. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ah bir bilsem canım o kadar üzülüyorumki..hep benim zorumla emiyor oda 2 dk yı bulmuyor bile...işin tuhafı mamayıda yemiyor..yani iştahsız bir bebek..seninki uyumuyor ya benimkide anca uyusun ..yemek bile aklına gelmiyor..

18. 15 Aralık 2009
  19. jasminellam

jasminellam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selammmmmmm,

Ahh ahhh eski günleeerrr...ne kadar gevezeydik baksanıza başa dönmüşüz, herkese yeni sayfamız hayırlı olsuuunnn kaydirigubbakcemile3

Benimki de dün gece deli etti bizi, gece onbuçukta zor uyuttuk, banyo yaptığı halde ama sabah 7'ye kadar deliksiz uyudu valla artık gece uykuları düzene giriyor sanırım kaydirigubbakcemile3

aaaaa bu arada bugün kuzumun testlerini yaptırdık çok şükür hiç bişey çıkmadı beyin ultrasonuna gerek yok dedi sadece kan testi yaptılar nasıl ağladı yavrum kan alınrken hemşireye uçan tekme koyacaktım zaten az kalmıştı lülülülülülü

Canımm benimki de hiçbir emziği tutmuyordu Avent'i tuttu bitekk denesene onu...

Valla ben saklıyorum napayım çalışmaya başlayınca lazım olacak başka çarem yok :gitme: