2009 ekim annelerinden Ankarada oturanlar doktorunuz kim?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve simaysi tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

15 Nisan 2009
    Konu Sahibi : simaysi
  1. simaysi

simaysi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar merhaba,ben Ankarada doktor bulmak konusunda çok sıkıntı yaşadım,acaba doktorunuz kim,hastane hangisi,memnun musunuz ,doğum için hangi hastane önerildi?Paylaşırsanız sevinirim....hihoyyyt

2. 15 Nisan 2009
  3. simaysi

simaysi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Galiba tüm ekim hamişleri başka yerde oturuyor ,huu huuu yok mu Ankara?

4. 15 Nisan 2009
  5. cerensesil

cerensesil canım kızım melisim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben ada hastanesine osman hocaya gidiyorum ama değiştirmeyi düşünüyorum.her gittiğimde ameliyata gircek oluyo baştan savıyo.bir arkadaşım çağ hastanesini öneriyo çok ilgileniyolar diyo orayı denemeyi düşünüyorum.

6. 15 Nisan 2009
  7. simaysi

simaysi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben sana mesada doktor Cemil Kayayı öneririm,ben çok araştırdım,ada hastanesi nerde?Doktorunu değiştireceksen biran önce değiştir.Bende 1 ay önce değiştirdim.Aslında doktorumdan memnundunm ama tansiyon sorunu çıkınca daha donanımlı bir hastaneye git dedi .
    Birde doğum odalarını gezmek gerekiyor.Dün annem kadın hastalıklarından ameliyat oldu.Ankara hastanesinde.Doğum bölümüne aldılar.ınan o yeni doğan çocukları koydukları küçük küvezleri görünce çok kötü oldum.ıçlerinde kullanılmış boş şırınga felan vardı.Çok pinpirikli değilimdir ama bence doktoruda doğum yapacağın hastaneyide iyi araştırmak lazım...

8. 15 Nisan 2009
  9. cerensesil

cerensesil canım kızım melisim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    evet canım sana kesinlikle katılıyorum.ada hastanesi nato yolunda.mesa hastanesi batkenttemi eğer öyleyse bana çok uzak oluyo.

10. 15 Nisan 2009
  11. simaysi

simaysi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Mesa hastanesi söğütözünde Armadanın yanında.Ben Bahçelievlerde oturduğum için bana yakın..Doğum bölümü çok güzel,temiz.Doktorumda bana çok güven verdi.Tavsiye ederim.Üstelik ben sorunlu bir hamişim.Tansiyon ve kan sorunu var..

12. 15 Nisan 2009
  13. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    ben özel tdv 29 mayıs'a gidiyorum..nesrin fener doktorum..çok ilgili sıcak bi bayan,memnunum ben..henüz doğumhanesini filan gezmedim ama bi sıkıntı olmassa orda doğum yapmayı düşünüyorum

14. 15 Nisan 2009
  15. Zeynocan

Zeynocan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de Etlik SSK Hastanesine gidiyorum. (ZübeydeHanım)
    ve inanın hiç de özel hastanenin ya da özel doktorun eksikliğini hissetmedim kızlar. Sonuna kadar öneririm herkese. ıstediğim zaman gidiyorum, randevu derdi yok bişi yok, enn fazla 1 saatte tüm işlerim bitiyor. Kan, idrar, ultrasona bakıyolar her gittiğimde. Aynı gün (1-max2 saat içinde) sonuçlarım çıkıyor.

Devlet Hastaneleri artık çook güzel. Özelleri aratmıyor kesinlikle. Aynı oda içinde tüm işlerime bakıyolar. Sıra da hemen geliyor. Yalnız Haftabaşı kalabalık olabilir diye duymuştum, Perşembe ya da Cuma gidin.

ınşallah doğumumuda orada yapmayı düşünüyorum. Allah nasip ederse.
    Doktorunuzu kendiniz de seçebiliyosunuz.

16. 15 Nisan 2009
  17. Zeynocan

Zeynocan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    113
    Sanki kendi özel yerimi anlatıyomuş gibi anlatmışım.. :1rolleyes:
    Seviyorumya kaydirigubbakcemile3

18. 15 Nisan 2009
  19. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    ben serdar oguzun muayenehanesine gidiyorum. ayni zamanda kendisi zekai tahirde docent. tahlillerim zekai tahirde yapilio. doktorumdan cok memnunum. cok guleryuzlu ve sen sormadan herseyi ayrintisiyla anlatio. dogum isini henuz konusmadik daha erken die:1rolleyes:
    sanirim akayda yapiomus dogumu.tabii sana kalmis istersen zekai tahirde de yapiliomus