2009 Ekim Anneleri'nin tatil deneyimleri

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve ddefne tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ddefne
  1. ddefne

ddefne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    2009 ekim anneleri????? Tatile çıkan varmı aranızda? Nasıldı tatiliniz????
    Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim( yanımıza mutlaka alınması ve alınmaması gereken neler var???))))

2. 28 Temmuz 2010
  3. serzan

serzan saracan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Biz tatilden yeni geldik.Çocukla zor elbet ama keyifli.Gideceğin yeri iyi araştırıp ihtiyaçlarını ona göre belirlemek lazım.Bizim gitiğimiz yer tam anlamıyla gelişmemiş bir yer olduğundan ihtiyaçlarımızın çoğunu karşılıyamadık..............

4. 28 Temmuz 2010
  5. gulican

gulican Küçük Yumurtam... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Gideceğiniz yere ve bebeğin durumuna göre değişir.

Mesela bizim gittiğimiz yerde bebek yatağı vardı, sabah kahvaltıda cici bebe labne, öğlen yemeğinde bebek çorbası olması işimizi çok kolaylaştırdı. Benim oğlum - maşallah diyim- bizim yediklerimizin çoğunu ezmeden yiyebiliyo akşam yemeklerini de o şekilde yedi. Yanımıza boşyere bisürü kap kacak aldığımızla kaldık, gerek yokmuş.

Deniz olayı eskisi gibi olmadı tabii, 11-17 saatleri arasında içerde takıldık, yada dönüşümlü gidip geldik eşimle. güneşlikli bi simit almıştık çok işimize yaradı, onun içinde salına salına yüzdü. Little swimmers mayo bezlerden aldık havuz için bi sorun olmadı. Mayomuz ve terliklerimiz çok işe yaramadı :)

Herkes bebek arabasını götürün çok rahat edersiniz dedi. Ama bizimki çok huysuz bi kere bile durmadı içinde boşuna götürdük. Ama ayaklı hamağını almıştık uyutmak için çok işe yaradı. Haaa bi de bütün ilaçlarını aldık yanımıza içimiz rahattı.

İşte eskisi gibi tatil denemez ama ekmek elden su gölden rahatlığı, bi de çocuğun sorumluluğu iki kişiye bölünüyo çok iyi oldu, bana yaradı bayağı.

Uzattım ama ben de gitmeden önce çok aramıştım bööle bi yazı o nedenle buyrunnnnnnnnn

6. 28 Temmuz 2010
  7. naz06

naz06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bn hala tatildeyim. oğlum malesef hasta :KK43: yolda bı klıma yada hava değişimi carpıldık zaten bı kac gun duzeldi sımdı dunden berı yıne hasta burun akıyo öksurukten uyuyamıyo gece özellıkle. valla tatildemıyım nerdeyım hıc bılmıyorum sureklı bnı ıstıyo ağlıyo uyumuyo yemıyo ıcmıyo cıldırmak uzereyım genelde evdeyım ıkı kez denıze gırdım bı kac kez havuzsımdı de reglım pazartesıu donuyoruz aman oğlum ii olsunda hıc gırmesem de olur tatil yapmasamda olur.herseyın başı sağlık kızlar...
    bız evde olduğumuz ıcın park yatağını getırdım ıse yaradı arabası burda vardı yazlık ama gezemedık :KK43: neyse bn daha fazla anlatmıyım bı hevesle gelmıstım ama bismillah deyın cıkın yola ...

8. 29 Temmuz 2010
  9. zeze26

zeze26 günışığımsın,tek günışığı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben hala kararsızım,korkuyorum...doktor enf. var diye denize sokmayın deyince heves kalmadı zaten..ama suyu da çok seviyo kızım,görünce çığlık atıyo sevinçten..hiç olmazsa ayaklarını falan sokarız diye düşünüyorum ama..
    şimdilik bi araştırma yapmadık...ramazan da geliyofisfisfis

10. 29 Temmuz 2010
  11. engidi

engidi prenses kizimin kardesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

ne güzl geçmiş gerçekten. bizde ramzan içinde planlıyoruz. nereye gittiniz tesisi özellikleri çok güzelmiz. bende araştırmadayım da fikir olur en azından...

12. 1 Ağustos 2010
  13. Amazon

Amazon Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    108
    Ödül Puanları:
    163
    Tatilden yeni dönmüş biri olarak rahat olmuyor kızlar. Bebek peşinde koşmaktan ne denize giriliyor, ne güneşlenilebiliyor vs. hiçbirşey yapılmıyor. Arkadaş grubu da oluşturduk ama bebeğimiz var diye hep beraber gezemedik, onlar gitti sağa sola biz balkondan onlara baktık. bebeğim de üstüne havuzdan enfeksiyon kaptı . Gözleri alerji oldu. Sonuç: keşke gitmeseydim...

14. 2 Ağustos 2010
  15. zeynepSav

zeynepSav Dünyamsın Üye

Beğenildi:
    139
    Ödül Puanları:
    113
    bizde haziran başında gittik havalar çok ısınmadan malum sıcaklar hasta ediyor.
    ben bol kıyafet götürdüm yıkama derdi olmasın diye.bizim tatilimiz süper geçti oğluşum
    sorun çıkarmadı AMA arkadaşların dediği gibi eskisi gibi olmyo dönüşümlü girdik denize ve havuza.
    yinede süperdi.