2009 Ekim Bebekleri'nin hareketleri :)))

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve Revolucion tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

9 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Revolucion
  1. Revolucion

Revolucion artık iki aşkım var :P Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    evet kızlarr hamişlikti doğumdu geliyodu yanlış alarmdı erken geldi derken büyümeye bile başladı yaramazlar.artık yavaş yavaş bilinçli harekeler yada bilinç dışı ilginç şeyler yapıyorlar.hadi buda bizlere bi anı kalsın inş. ilk kırdıkları vazolarada sıra gelicek diyerek başlayalım kaydirigubbakcemile3 anlatın bakalım neler neler yapıyolar keratalar.

ilk olayda benden gelsin yavaş yavaş dönmeye başladık artık ve altını bağlamak işkence oluyo çünkü ben bezi tutmaya çalışırken o bi sağ bi sol yapıyo alt değiştirmemiz en az 7-8 dakka sürüyo oda şanslıysak yamuk bağlanmadıysa. sırnaşık şey

2. 9 Aralık 2009
  3. blueflower

blueflower İki kuzusuyla musmutlu =) Üye

Beğenildi:
    2.536
    Ödül Puanları:
    238
    gerçektende canım büyümeye başladılar bile... bizimkide dönüyor artık ve korkuyorum koltuğa paralel bırakmaya :)) gözleriyle bizi takip etmeler,agular ıgılar ve konuştuğumda biliçli gülücükler başladı...:nazar:

4. 9 Aralık 2009
  5. blueflower

blueflower İki kuzusuyla musmutlu =) Üye

Beğenildi:
    2.536
    Ödül Puanları:
    238
    bu arada alt değiştirmede biz de çoook savaş veriyoruz,yeni bezi takmak çok zor oluyor kıpır kıpır kaydirigubbakcemile3

6. 9 Aralık 2009
  7. mhrmh

mhrmh her canlı bir mucizeee Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bizim alt değiştrmemiz de olay oluo...ayaklar havada dans ediyo,:KK46:eller ayrı bi alem,ayakları yakalayıp da bezi doğru düzgün bağlaya bilene aşkolsun......kıpır kıpır yaramazlarrr maşallhhh:)

8. 9 Aralık 2009
  9. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    ahh bu ekim bebişleri hepsinin demek alt bağlamak problem desenize benimkininde açayımm öle dursun istiyo bağlamaya kalktımmı parçalıyo kendini aman amannn kapanmıcakmışş hergün sırf mutlu olsun diyee 30 saat açık bırakıyorum altını ama gene sonunda feryat ediyoo bizimkide başladı agulara bugulara çok güzel yaa ha tekme attı acaba neden bugün tekmelemedi derken meleklerimiz şuan kollarımızda vee onu yaptı unu yaptı diyebiliyoruz çok şükürr allah ayırmasın...

10. 9 Aralık 2009
  11. ELALI

ELALI biriciğim, canım kızım... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    benim kızımda artık konuşmalarımıza gülücükle tepki veriyor...
    kollarımız, bacaklarımız maşallah kıpır kıpır üstündeki battaniyeyi atıyo artık...
    haaa bide yatağının tepesindeki ayılara bakıp bakıp heyecanlanıyo hareket ediyo, o hareketlenince ayılar sallanıyo çıkardığı seslere hayranım o esnada :)))

bizdede alt açma seronomisi en az 5 dakka :)) çıplak kalmak istiyo ve bağlatmıyo...
    bugün gazını çıkartamıyodu, kendi yatağıma alt açmasını serdm altını alıyodum, poposuna zaytinyağ sürdüm 2dk sonra kakasını öle bi fışkırttıki tam benim ağıma geldi sanki ben yaptım altıma:))) tabi bizim batan çarşaftan yataktan hiç bahsetmiyom, alt açması tertemizdi :))

12. 9 Aralık 2009
  13. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim kızımda agucuklar yapıyor gülüyor ve bu sabah ilk kez bi eliyle ötekini tuttu..tesadüfmü oldu bilmiyorum ama çok tatlıydı.)

14. 9 Aralık 2009
  15. zencefine

zencefine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    delikafaduldensırnaşık şey
    benim kızımda altına yeni bezini takarken elime yapmıştı bir kezde o koltukta ben yerde altını temizlerken suratıma gaz çıkarmıştı ve inanın byük insan gibi ses çıkararak çok güldüm ama şunu da belirtiyim kötü kokuyodukafamçokkarıştı

16. 9 Aralık 2009
  17. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    kis blue senin minnos 1 yas 1 aylik gorunuo tickerda :hulya::hulya:

18. 9 Aralık 2009
  19. Kalemiti