2009 Ekim meleklerinin , annelerinin hayatlarına etkileri

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve zeynebada tarafından 8 Haziran 2010 başlatılmıştır.

8 Haziran 2010
    Konu Sahibi : zeynebada
  1. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    selam kızlar dogum yapalı yaklaşık 8ay oldu bebeğinizle hayatınızda neler değişti psikolojik olarak ruh haliniz ne şuan etkileri artıları eksileriyle paylaşalımmı

2. 8 Haziran 2010
  3. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    kendimi artik gurbetelde kimsesiz hissetmiyorum bebegim sayesinde onu cok seviyor cok iyi vakit geciriyorum onunla ...

Son düzenleme: 20 Haziran 2010
  4. 8 Haziran 2010
  5. zencefine

zencefine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    .....

Son düzenleme: 20 Haziran 2010
  6. 8 Haziran 2010
  7. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    bide uyuyunca cok ozluyorum yaaa:asigim::asigim: uzun zamandir gormuyormusum gibi sarilip opup kokluyorum uyaninca ...cok seviyorum oglumu cokkkkk hickimseyi hicbirseyi sevmedigim kadar i...yiki dunyama girdi dunyam o artik benim:ecrin_bebek::KK46::nazar:

8. 8 Haziran 2010
  9. solstice

solstice Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nasıl tarif edilir bilmiyorummm aşığım ben kızımaaa deli oluyorum her sözüne her bakışınaa ondan öncesi yok sanki hayatımdaa bakarken bile içim titriyoo...evet uyurken bile özlüyorum arada uyandırmadan yatağından alıp koynuma koyuyorum tek elimin üstünde sabaha kadar kıpırdamadan nasıl yatılırmış şaşırıyorum oysa ben çok deli yatardım....bazenn yemek yemiooo yada uyumuyoo bazen sinirleniyorum o zaman bakışıyoruz eşimlee susuyorum sonra ona bakıyorumm gözlerinee meleğiminnn kızma bana dioo...hergün yeni bişey öğreniyorum kuzumdan yeni bi heyecan yeni bi tat...diyorum yok böyle bi mutlulukkk...

10. 8 Haziran 2010
  11. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    konu sahibi olarak bende bişiler anlatmak istedim
    şöyle tarif ederim:ANNEM sen geldin geleli hayatıma artık gözlerim daha bi güzel bakar oldu etrafıma
    yüzümden gülücük eksik olmaz oldu neşeli bikadın oldum çıktım
    ANNEM:senin varlıgınla evimizde bir ses yankılanmaya başladı bababa dededeee ververver dittttttt die okadar harika okadar enfeski bu ses aşıgım resmen ona.
    çok sıknıtılar atlattık seninle neler yaşamadıkki ne gözyaşları dökmedikki ugruna.
    sen benim 3.kez karnıma düşen melegim kucagıma aldıgım ilk melegimsin. oyüzden degerin binkat fazla gözümde. her sıkıntına razıydım rüyamda ilk geldiginde öyle anlaşmıştık zaten annem. sen demiştin annecigim ben geliyorum ama çok çektircem sana hatırlıyonmu bende direk gel annem diye aglamıştım yeterki gel gülyüzlüm demiştim ve hamile oldugumu ögrenmiştim dün gibi ya 9aylık oldun kocaman bir kızsın enazından artık daha iyi anlatıyon bana kendini
    şu kocaman yalnız dünyamda bana arkadaş sırdaş oldun varlıgın öyle bi doldurduki hayatımı tüm boşluklar kapandı eksigim senmişsin meger
    meğersem sen yokken bir eksikmişiz senle tamlanmışız.
    dün gece koynuma aldım kokunu çektim yine doya doya ve sen uyuyakaldın ben sen rahat ol die uyandım saatlerce seyrettim seni doyasıya rabbime şükrettim yine herzamanki gibi beni busefer hüsrana ugratmadın rabbim binlerce kez şükürler olsun herkese nasip et die iyiki varsın annem ben burda çok yalnızım sen olmasan napardım resmen uyurken bile uyan die bekler oldum buara başında uyanda iki gül gül yüzünle bana die oyun oynayalım die senle çocuk oldum tekrardan baban bile diyo konuşmalara bak bebek oldu annede:) çok uzattım farkındayım ama iyiki varsın annem olumsuzlugun yok meslegimi unutmuş olsamda iyiki dogurmuşum seni allah'ın bana sundugu mucizemsin sen sen yanımda ol ben saatlerce uykusuzluga bile razıyım

12. 9 Haziran 2010
  13. seldus

seldus ♥ ♥ küçük paşam ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tarifi yookk!!! kelimeler kifayetsiz....................................................

14. 12 Haziran 2010
  15. NohutluPilav

NohutluPilav :)))))))))))))))))))))))) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ya bn çok duygulandımm...bende 2010 ekım annesıyım....ve kızımı kollarıma alacagım günü iple çekıyorum.. o bir cenin olarak bile benım bedenıme düştügü andan itibaren hayatımdakı çok şey degişti..kii hayatıma tam anlamıyla girdiginde onu kollarıma aldıgımda nelerın degişebilecegini ve hayatıma neler katacagını düşünemiyorum....rabbim hepimizin meleklerını bize bagışlaın inşallah...

16. 12 Haziran 2010
  17. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    kızıma olan duygularım burada kelimelere dökmek çookk sayfalar alır o yüzden (-)lerinden bahsediyim
    çokkkk yorgunuuuuuuumm
    çooooooooookkk uykum varrrr
    sırtım da çok agrıyooo
    dinlenmek istiyorumü
    deliksiz sabaha kadar uyku için neler vermem
    ve dahhhaaa bir sürü olumnsuzluk
    ama hiç sorun değil kuzucum sağ olsun sağlıklı olsun ben dayanırım bunlara

18. 12 Haziran 2010
  19. Elifim80

Elifim80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayatım tam bir zıt haller manzumesi
    Ablası ve o; ikisine hakkaniyetle ve dengeli şekilde ilgi gösterebilmek
    Koşuşturmanın getirdiği yorgunluk ve sinirle baş etmek ama çocuklarımın kokusuyla mutluluklarda kaybolmak
    Mesleğimin hakkını vermek ama iş esnasında her fırsatta onların telefondaki resmine içim sızlayarak bakarken çevredekilere hissettirmeden aniden akıveren gözyaşlarımı silmek

Kız ne biçim konu açmışsın Yasemin,:eek:klava: hüzünlendim yine