2009 erkek anneleri sünnet için ne düşünüyorsunuz?

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve ankakuxsxu tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

5 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ankakuxsxu
  1. ankakuxsxu

ankakuxsxu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar ben oğlumu hemen doğunca sünnet ettirmek istiyorum. en uygun ne zaman bilmiyorum ama bir uzmanla konuşacağım. yalnız bu sünnet fiyatlarının 1000-2000ytl arası olduğunu duydum, inanamadım. sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz, neler biliyorsunuz gelin paylaşalım...

2. 5 Aralık 2008
  3. pnrhlt

pnrhlt DEFNE'm Güzel Meleğim Üye

Beğenildi:
    204
    Ödül Puanları:
    153
    Canım valla benimde oğluşum olsaydı eğer bende hemen yaptırıcaktım. Bildiğim kadarıyla hastaneden taburcu etmede önce hemen hallediyorlar sünneti olayını. Hem henüz anlamayacak yaşta, hemde ağır bi yük bence sünnet. En güzeli küçücükken yaptırmak. Fiyatların özel hastanelerde o civar olduğunu duymuştum bende...

4. 5 Aralık 2008
  5. incihan

incihan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evt canım bende hastaneden cıkmadan yaptırmak istiyorum ama doğru zaman için araştırıcam sanki 40 günden sonra olur gibi birşeyler duymuştum ama en güzeli erkenden yaptırmak bence canım

6. 5 Aralık 2008
  7. incihan

incihan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada geçen sene acıbademde 800 ytl idi çok birşey değiştiğini sanmıyorum canım

8. 5 Aralık 2008
  9. BenKardelen

BenKardelen AŞKLARIM BUĞRA&BEYZA Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    herkeze slm kızlar... ben 2008 mayıs annesiyim. oğlumu 5.5 aylıkken sünnetini yaptırdım çok rahat geçti. yanında güle oynaya sünnetini yaptırdık. 1 gün sadece ağladı biraz. keşke daha erken yaptrsaydım diyorum biradaha geçikseydim daha zor olucaktı çünki çok hareketli. yaptırdığımdada yüz üstü filan dönebildiği için kucağımda tuttum hep ama 3-5 gün sonra yüz üstü dönüyordu sıkıntısı filan olmadı çok çabuk iyileşti. bidaha oğlum olsa dediğiniz gibi doğar doğmaz yaptırıcam ben. en rahatı onlarda anlamasın bizde. buarada biz yenibosna nisa hastanesinde 180 ytl yaptırdık. çokta memnun kaldık dr umuzdan. küçücük bi operasyon için 1000 - 2000 ytl çok para 15 dk lık bi işlem.

bilginize.......

darısı başınıza.... :)))))

10. 5 Aralık 2008
  11. ankakuxsxu

ankakuxsxu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ya bana da 1 milyar civarı olması çok abartılı bir rakam gibi geldi. pahalı bir şey olabileceğini düşünmediğim için hiç sorma gereği duymamıştım ama şimdi gözüm korktu. en kısa zamanda hastanelere gidp bi fiyat araştırması yapmayı düşünüyorum. kızlar siz de öğrendiğiniz fiyatları bildirin bize, lütfeen

12. 5 Aralık 2008
  13. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Benim tavsiyem bebeğinize doğar doğmaz sünnet yaptırmanız..Ben çok istiyordum ama kayınpeder mani oldu :KK43:( Malesef erkek bebekler sünnet olmadıkları için sonrasında kireçlenme ve çiş yapma problemleri olabiliyor ve bununda tek tedavisi sünnet..Ben Allah nasip ederse bu yaz yaptırcam..Hastanelere o kadar çok para vermenize gerek yok Devlet hastanelerinde ki ürologlarda bu işi yapabiliyor.

14. 8 Aralık 2008
  15. buket5280

buket5280 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yazdıklarınızı okudum bende erkek bebiş anne adayıyım.Bu konuya gelince ben oğlumun sağlığı için hemen yaptırmak isterim ama eşim buna asla izin vermez hemde ben erkenden yaptırmaya cesaret edemem aslında en doğrusu 6 aya kadar olan dönemde yaptırmak ama ben yaptırırmıyım orası meçhul..

16. 9 Aralık 2008
  17. babystorm

babystorm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba...benim oğlum 2 haziran doğumlu ama başlığı görünce yazmak istedim.ben oğlumu 5günlükken sünnet ettirdim.hatta sabah oldu,akşama bezleyip yatırdım.hiç sıkıntısı olmadı.ağlamadı bile :) çok kolay iyileşti.kesinlikle çok rahattı.tabi en doğru karar için doktorunuzla görüşmeniz gerekir.

18. 10 Aralık 2008
  19. Erence

Erence sensiz olamam...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya kızlar bende yaptırmak istiyorum hatta bizde sorun çıktı dr yaptırın dedi ama ya bu millet yokmu beni deli adiyo herkes yaptırma bekle diyo daha küçük biraz daha bekle diyo sağolsun eşimde razı oluyo ama başta benim annem.((((((((((( istemiyo kıyfetten gezdiğinden anlamazmış resimlerine bakınca eziklik hisseder üzülürmüş...