2009 eylül anneleri doğum öyküleri

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve gamma tarafından 15 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : gamma
  1. gamma

gamma Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    daha erken belki bu konuyu açmak için ama hazır olsun diye düşündüm herkese hayırlı doğumlar :nazar:

2. 15 Temmuz 2009
  3. zeytingxoxzlxux

zeytingxoxzlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım inşallah ağız tadıyla , güzel hikayelerimizi burada paylaşırız :))

4. 15 Temmuz 2009
  5. 5848BL

5848BL oglum ve kizim canlarim:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    insallah hepimize kolay dogum nasip eder yuce rabbimizz:sinifsinif::Saruboceq::Saruboceq:

ilk eylul bebislerimizde geldi zaten bakalim ilk oyku azbycv gelecek ikizlerimizin oykusuuuuuuuu:lepi::lepi::lepi:

... Anne .............. Haftası .............. Doğum Tarihi ..................... Bebeğin ısmi ................................ Doğum Kilosu .................. Boyu ............ Doğum Şekli

... azbycv .............. 27+4 ............... 10/07/2009 ..................... Salih Yusuf / Hale Rüveyda ...........1000 gr / 890 gr ................. 37 cm / ??? ............ Sezeryan[/QUOTE]

6. 20 Temmuz 2009
  7. azbycv

azbycv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    MERHABALAR ARKADAŞLAR.BENıM DOĞUM ÖYKÜM PEK ıÇ AÇICI DEĞıL.aLLAH SıZLERE MUTLU DOĞUMLAR NASıP ETSıN.ENDıŞELERıNıZıN OLMADIĞI GÜLÜMSEYEREK GıTTıĞıNıZ DOĞUMLAR OLSUN ıNŞALLAH.

BEN HASTANEYE YATIRILDIM ACıLEN DOKTORUM TARAFINDAN BıLıYORSUNUZ ERKEN DOĞUM RıSKı TANISIYLA.6 GÜN ıLAÇLARLA BASKILANABıLDı DOĞUM EYLEMı.CUMA GÜNÜ SABAH DOKTORUM MUAYENE ETTı ÇÜNKÜ KASILMALARIM YOK GıBıYDı NST LERE GÖRE.BELKı ıLACIN DOZUNU DÜŞÜREBıLıRıZ DEDı DOKTORUM.MUAYENEDEN ODAMA ÇIKARILDIM 2 SAATE YAKIN ZAMAN SONRA KASILMALARIM BAŞLADI VE ACıLEN SEZERYAN ıÇıN AMELıYATHANEYE GÖTÜRDÜLER.GıDERKEN SÜREKLı YAVRULARIMIN ACISINI GÖSTERMEMESıNı DıLEYEREK DUA EDıYOR BıR YANDAN BEBEKLERıMıN OKSıJENSıZ KALMAMALARI ıÇıN DERıN DERıN NEFES ALIYOR BıR YANDANDA HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLIYORDUM.

AMELıYATHANEDE EKıP BENı ONLAR YAŞAYACAK ıNŞALLAH ENDıŞE ETME AZ SONRA DÜNYADA OLACAKLAR GÜZELCE BAKILACAKLAR DıYE SAKıNLEŞTıRDıLER VE SONRASI GENEL ANESTEZı OLDUĞU ıÇıN KARANLIK.YALNIZ AMELıYATHANE ıNANILMAZ SOĞUK OLUYOR.DıŞLERıM BıRBıRıNE ÇARPIYORDU.ONA NASIL BıR ÖNLEM ALINABıLıR BıLMıYORUM.SONRA ODAMA GELDıM.YAVAŞ YAVAŞ AYILMAYA BAŞLADIM TABı ıLK SORU HAYATTALARMI OLDU.YAŞIYORLAR DEDıLER BÜYÜK BıR RAHATLAMA VE ŞÜKÜR.SONRA SAYIKLAMALAR YAVRULARIMI ÇOK SEVıYORUM.AıLEM YANIMDAYDI ONLARA SıZı ÇOK SEVıYORUM.ÇOK MUTLUYUM.ıÇıMDE BÜYÜK BıR HUZUR VAR ŞEKLıNDE DEVAM EDEN SAYIKLAMALAR.O AKŞAM NARKOZUN ETKıSı ıYıCE AZALINCA BEBEKLERıMıZıN YANINA ÇIKARDILAR TEKERLEKLı SANDALYE ıLE.O ANDA TEPKı BıLE VEREMEDıM.ıNSAN DOKUNMAYA KORKUYOR O KADAR KÜÇÜKLERKı.VE DOĞUM ZOR OLMUŞ.ÇIKMAK ıSTEMEMıŞ YAVRULARIM.BU ZORLANMADA ONALARA VÜCUTLARININ BıR ÇOK YERıNDE MORARMALAR OLARAK MıRAS KALMIŞ.BU GÜN 10 GÜNLÜKLER VE MORLUKLARI AÇILIYOR ARTIK ÇOK ŞÜKÜR.

HERŞEYE RAĞMEN ANNE OLMAK VE O ıKı YAVRUMUN YAŞADIĞINI GÖRMEK ÇOK GÜZEL.RABBıM DıĞER SIKINTILARIMIZIDA ZAMAN ıÇıNDE GEÇıRECEK TÜM KALBıMLE ıNANIYORUM.VE DUALARINIZI BEKLıYORUM

TAZE ANNEDEN SELAMLAR...

8. 20 Temmuz 2009
  9. sudeyoncaa

sudeyoncaa pozitif ol.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim hayırlısı olsun vardır bundada bir hayır çok şükürkü Rabbim onları sana bağışladı buna şükür. ınşallah zamanla herşey dahada güzel olacak..

Bu arada bu topik açılmış ya beni bi heyecan sardı eylül annelerinin dogum hikayeleri deyince sanki dogumuma iyice az kalmış gibi hissettim.. Gercektende az kaldı oysa Allahım o kadar sabırzılanıyorumki kucağıma almak için hayırlısıyla..
    Hepimizie Allahım hayırlı doğumlar nasip etsin aminnn

10. 20 Temmuz 2009
  11. gamma

gamma Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım Allah her zaman yanınızda olsun bizler dualarımız eksik etmeyiz ne kadar zor olsada annelik çok güzel bir şey en kısa zamanda bebeklerinle evinde olcağına eminim bizlerle bu anı paylaştığın için teşekkürler onlar bizim ilk bebeklerimiz o yüzden özeller Allah bir uzun ve mutlu bir ömür versin tatlı ikizlerimize

12. 20 Temmuz 2009
  13. ((eslem))

((eslem)) Canım kızım büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çiçeği burnunda anneye maşallah, subhanallah
    ikiz bebekler erken geliyor malesef ancak yaşıyorlar, normal bir durum aslında
    herşeyin yolunda olması çok güzel
    Allahım hayır güzellik ve sağlık versin size ve yavrunuza
    en kısa zamanda evinize yavrularınızla dönün inşallah a.s.

14. 20 Temmuz 2009
  15. salihas

salihas herşeyim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım allah bebeklerine sağlık ve uzun ömür versin.sana da güç ve sabır versin.hersey gönlünüzce olsun.

16. 20 Temmuz 2009
  17. hzenbil

hzenbil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım allahım kuzucuklarını saglıklı sıhhatlı sana bagıslasın uzun ömürler nasip etsin. dogum oykunu okurken gözlerim doldu valla. butun dualarım sana ve bebıslerıne. allaha emanet olun :Saruboceq::Saruboceq:

18. 20 Temmuz 2009
  19. emsalll35

emsalll35 Allah ım sen yavrumu koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

canım benim Allah ım inşallahhh yavrularını sağlıkla sıhhatle kucağına alacağın günleride gösterecek en kısa zamanda
    anneleri nasıl onlar için ayaktaysa onlarda anneleri için hayatta sımsıkı tutunacaklar
    miss kokularını doya doya içine çekeceğin günleride bize burdan yazacaksın inşallahh
    dualarımız seninle ve meleklerinle arkadaşım
    mübarek 3 aylarda ettiğin ettiğimiz tüm dualarımız kabul olacak inşallahh
    Allah ım yar ve yardımcınız olsun
    güzel haberlerinizi bekliyoruz taze anneeee :))))