2009 eylül anneleri zayıflamaya başlayalım mı?

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve NHLTLG tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : NHLTLG
  1. NHLTLG

NHLTLG Rabbim korusun meleğimi.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu güne kadar bi çok şey destekle yapıldı mümkün olsa doğumlara gelinecekti sanki .. :))sıra hep beraber kiloları atmakta .. artık 3 ayımız bitmeye başladı bebişlerimiz ele avuca gelio ee kendimize zaman ayırma sırası gelmedi mi?

zayıflamak için yaptıklarımız yapacaklarımız spor ve egzersizlerimiz neler? neleri çok yiyoruz neleri yememeliyiz hadi paylaşalım ??

2. 25 Kasım 2009
  3. hilkam

hilkam Bebeğim büyüyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Başlayalım başlamasına da birinin benim ağzımı bantlaması lazım.Az önce bir paket bisküviyi mideye indirdim.Şimdi de havuç yiyorum (bu en azından faydalı).Sanırım işe başlayana kadar ben kilo veremem

4. 25 Kasım 2009
  5. NHLTLG

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım aynı sıkıntı bende var sürekli mutfaktayım ve aburcubur arıyorum kendime bi şekilde dur demek lazım eşimden destek istiom ye aşkım süt yapsın dio :))) hırs lazım bana hırssss :))

6. 25 Kasım 2009
  7. feyza25

feyza25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende şuan 10 kilo ve kocaman bir göbek var bende zayıflamak istiyorum ama öğlenleri tek olduğum için hep yemek yerine abur cubur pasta kek poğaca vs. yiyorum 2 kilo almıışım tekrardan ....süt yapan nedir onu iyice öğrenip onun dışında bişeyler yememem lazım çok cabuk acıkıyorum hemde.....

8. 25 Kasım 2009
  9. NHLTLG

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yanlızlıktan yemek yiyo insan ya az önce yeşil bi elma yedim karnım tok ama gözümün önünden tatlılar geçiooo ya evde olmayınca yemio insan ama krize gircem sanki. tatlı krizine çözüm bulmak lazım

15 gün önce bacağımdan geçmeyen kot eteğimin çok rahat giydiğimi farkettim nasılmı olmuş :)) kızımı anakucağına yatırdığımda bende koltuktan anakucağını yerdeki demirlerden sallıyorum ciddi bi etki etmiş pasif spor yapıomuşum farkında diilim :)) kaydirigubbakcemile2

10. 27 Kasım 2009
  11. cingene00

cingene00 31 ağustos... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    evet hanımlar.. bebişleri doğurduk sıra geldi kilolara.. işte işin en kazık kısmı burası.. en az 10 kilo vermem lazım.. öncelikle ekmek yemeyi bıraktım.. tabi arada azcık yiyom kaçamak yapıp ama bu tatlı krizleri çok zor oluyo gerçekten.. onun içinde evde cabur cubur bulundurmamayı düşünüyom.. olmazsa yemem doğal olarak..spor için daha erken çünkü üç gün önce yaklaşık yarım saat plates yaptım karnım şiş geziyorum iki gündür.. ama yürüyüş yapmanınbir zararı olmaz sanırım..

12. 27 Kasım 2009
  13. clksEmel

clksEmel Ata'm ... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ....................................

Son düzenleme: 28 Kasım 2009
  14. 27 Kasım 2009
  15. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ben kilo vermek istemiyom yaaa.böyle iyiym...54 kiloyum...ama azcık şu göbegim küçülebilir..

16. 27 Kasım 2009
  17. baharcikk

baharcikk ali efe'm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    millet topiğe bakın da öyle yazın allah aşkına attırmayın makedonun tepesini huleeeyyyn... nasıl kilo vercez diye topik açıp dert yanıyoruz hepimiz löpür löpürüz. hatunlar geliyor yok kilom kalmadı yok vermiyim. size "kilo vermek isteyip te kör gırtlağını tutamadığından inadına kilo alan arkadaşları nasıl çatlatırız" topiği açayım ona yazın anacım :))))

18. 27 Kasım 2009
  19. cingene00

cingene00 31 ağustos... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    hislerime tercüman oldun baharcım.. ellerin dert görmesin...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.