2009 eylül annelerinin göbekleri (!)

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve omerfarugunannesi tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

14 Nisan 2010
    Konu Sahibi : omerfarugunannesi
  1. omerfarugunannesi

omerfarugunannesi kocam ve oğlum.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    2010 eylül anneleri göbeklerine sevinedursun 2009 eylül anneleri göbeklerine yanıyorlar. Arkadaslar nolacak bu göbeklerimizin hali yaa?? :CüvCüv: :KK46: Özellikle sezeryan anneleri size sesleniyorum var mı caresini bulan? Benim oğlum da, göbeğim de 7 aylık oldu. Yaz kapıda nolur bi hal caresi bulalım birbirimizi gaza getirelim, mekik diyorlar da cok zor geldi bana iyice formdan düşmüşüm. senağlama

2. 16 Nisan 2010
  3. ayse.20

ayse.20 cenneteki meleğime kardeş Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben 2009 da sezeryanle biten bi doğum gerçekleştirdim
    müthiş derecede göbeğim vardı 4-5 aylık hamile gibiydim ne yapacağımı düşünüyodum fakat hiç bi girişimde bulunmadım çünkü mutsuz geçen bi dönemdi
    şimdi yine hamileyim mecburen yine sezeryan olcak bu sefer diğerkinden dahamı çok göbeğim olcak mafoldumben
    ama yinede diyorumki bebeklerimiz sağ ve sağlıklı olsun göbek dediğin nedirki yaaa

4. 16 Nisan 2010
  5. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    valla benmö göbegimde hala var..yani tabi bi kaç ay öncesine dek daha da çok moralim bozuluyordu ama bu aralr baya küçüldü gibime geliyo..tabi genede var...hiç bişi yapmıyorum küçülmesi içinde :KK43:

6. 23 Nisan 2010
  7. Twilight09

Twilight09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende göbek çok çok az kaldı Maşallah...:eek: zaten doğumdan bir hafta sonra aşırı küçüldü korse felan kullanmadım sezeryan ile doğum yaptım...göbeğimin az kalan kısmınıda günde en az 40 kere dahada fazla yapabilirsiniz karnımı içeri çekerek yok ettim sayılır tabi karın içeri çekilirken kalça kaslarınızıda sıkın inanın çok etkisi oldu birde artı 3 kilom duruyor onuda sabahları erkenden son bir haftadır elma sirkeli su içiyorum aç karnına faydasını görmeye başladım sanırım ama tam anlamıyla görünce sizi bilgilendiririm ...
    kesinlikle süte etkisi olmuyor...

8. 24 Nisan 2010
  9. omerfarugunannesi

omerfarugunannesi kocam ve oğlum.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    40 ne demek böyle inceleceksem 200-300 kere yaparım ben. O yöntemi bende duymuştum ama faydası olacağını pek düşünmemiştim Hemen başlıyorum. Cok saol.. alkisalkisalkis