2009 eylul de dogum yapıcaklar

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve SILAM tarafından 25 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : SILAM
  1. SILAM

SILAM anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bebegınızın cınsıyetını ve ısmını yazalım
    bebek odası ıcın neler yapılcak onları konusalım
    mobılyayı nerden aldınız alıcaksınız resımlerı fıyatları perdelerı park yatagı nerden kaca alınır arabası vs. gıbı yardımlasalım

2. 31 Mayıs 2009
  3. okyanus84

okyanus84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    günaydın canım
    ben 28 haftalık hamileyim kızım olcak adının İREM SU koycaz
    bebeğimin odasını ve park yatağını aldım

odası için eminönünde çok güsel süsler var onlardan aldım sende istanbuldasın bence eminönünde havuzluhana gidip bebeğin bütün ihtiyaçlarını ordan alabilirsin ben öle yaptım
    hem çok uygun fiyatları mevlüt kıyafetleri hastane çıkışı taşıma çantası kova altaçma battaniye hepsi var orda en alt katta bebe çeyiz sarayı var ordan aldım
    oda takımına gelince ben darıca da asan alışveriş merkezi var ordan aldım belis mobilyanın çok ta güsel büyüyen beşikli oda takımı aldım
    benim park yatağıyla beraber toplam 2.000 tl
    bebek arabasını ana kucağı olanlar var onlardan al çok kullanışlı chicconun ve piere cardinin ii benimki piere cardin
    perdesini mobilyaları aldığım yerde yaptırcam onu en sona bıraktım
    halısını antibakteriyel olanlar var onlardan alcam

sen ne kadarlık hamilesin cinsiyeti belli mi???

4. 3 Haziran 2009
  5. SILAM

SILAM anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrh canım
    27 haftalık hamıleyım kızım olucak henuz bı ısım bulamadım degısık duyulmamıs bır ısım arıyorum
    ben maxi cosinin bebek arasını ve ana kucagını oto koltugu aldım 1.000 tl
    dıgerlerıne bakıyorum sadece kıyafet ayakkabı falan alıyorum senın aldıklarından alamadım daha henuz bulamadım
    arıyorum yazın ıcın tskler
    allah gule gule kullanmak nasıp etsın bebegını de allah bagıslasın

6. 3 Haziran 2009
  7. SILAM

SILAM anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayrıca resımlerını koyarsanız sevınırım tskler

8. 9 Haziran 2009
  9. Dilek2009

Dilek2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Mrb canım,
    Bende 26 haftalık hamileyim. Bebeğim kız olacak ve adını Eylül koyacağız. Ben mobilyamı yeni aldım Yenibosna'da Eskidji bit pazarından hemde çok uyguna. Büyüyen beşik, iki kapılı dolap, şifonyer, oyuncak kutusu, duvar askısı, yatak, cibinlik, tavan lambası uyku seti,kanguru, küçük salanan bebek koltuğu, hastane çantası hepsi 1100 ytl. (Tabi biraz pazarlıkla:))

10. 13 Haziran 2009
  11. Ecrin_Ceylin

Ecrin_Ceylin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba canım. 24 haftalık hamileyim. Kızıma daha isim belirleyemedik. Daha doğrusu kararsız kaldık. Şimdilik Ecrin Sena diyoruz bakalım. Ben hazır mobilya almıyorum. Bebeğim için bir gardolabı yaptırıyorum. Duvara monte edilecek. Evimin şekline göre en uygun modeli çizdik işte. Fiyatı bize 400'e geldi. Beşiği de hazır alıcam mobilya beşiklerden düşünüyorum yine.

Bebek arabasını şu hafif olanlar var ya biraz daha küçük oluyo, onlardan düşünüyorum. Taşıması pratik olur diye. Ana kucağı-oto koltuğu alıcam. Beşiğimizi alınca içine pamuk yatak yaptırmayı düşünüyorum. Yaylı yatakların yayları bebeğe batabilir diye düşünüorum. Hem pamuk daha sağlıklı oluyor. Uyku seti alıcam.

Aldıklarım da hastane çıkışı tam set, Hastane çıkışı küçük setlerden de 2 tane aldım. Çorap, mendil, çıtçıtlı badi, zıbın vs aldım. Banyo havlusunu aldım. Uyku tulumuna dönüşen battaniyelerden aldım. Şimdilik bu kadar. Daha eksiğimiz çok. Zamanla tamamlıcaz inşaallah...

12. 29 Haziran 2009
  13. buask

buask Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben ankaradayım. 28 haftalık hamileyim. erkek olacak benimki ama daha ne isim buldum ne de çok fazla eşya aldım. anneannesi almaya başlamış çoğu şeyi. bir sürü ceket tulum patik örmüş. ben hala 3 4 ay önce başladığım battaniyeyle uğraşıyorum. biraz tembelim galiba :p

14. 2 Temmuz 2009
  15. ColGulu

ColGulu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar
    30 haftalık hamileyim kızım olucak ismine karar veremedik hayırlısıyla doğsun diyorum.
    daha bir şey almadık.artık almayı düşünüyoruz.benim 3 cü olcak rabbim nasip ederse büyüklerin giysileri de duruyor çok şey almıcam.hastane çantası hazırlıyan varmı?çantaya neler koycaz?

16. 3 Temmuz 2009
  17. kuxsxum

kuxsxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    86
    ay allah analı babalı büyütsün benimde adım dilek canım 2006 eylülde doğum yaptım kızım eylül ay ne güzel tesadüf eli ayağı düzgün gelsin inşallah :KK46::KK46:

18. 3 Temmuz 2009
  19. SEVINCDURMAN

SEVINCDURMAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba benim 31.haftam bu hafta.isim konusunda hala kararsısız..bi kızım olacak..arkadaşlar aklıma gelmişken sorayım kızım 29.haftasındayken 33 cm 1,280 gr dı..sizce çok mu küçük ??? hazırlıklara gelince henüz beşiini almadık biraz daha beklemek istiyorum.ama yerini hazırladık..evimiz çok geniş olmadığından oturduğum odada kızıma yer açtık..kıyafet olarak hastane çıkışı ve bir kaç zıbın aldım..biberon ,emzik,tarağı,banyo süngeri,lifi , kremleri,şampuanları vs..aldıklarımın hepsi bu..ne bileyim erkenden almak iyi değil dediler tedirgin oldum..sanırım bu ayın sonunda alırım geri kalan şeylerini..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.