2009 Haziran anneleri nasıl zayıflıycaz?

Konusu 'Haziran Anneleri' forumundadır ve xsxekerkxixzcandy tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

10 Haziran 2009
    Konu Sahibi : xsxekerkxixzcandy
  1. xsxekerkxixzcandy

xsxekerkxixzcandy İyi ki geldin pamuğum.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar merhaba,
    bu topicte zayıflamak için neler yaptığımızı konuşalım olurmu ? birbirimizden bişeyler öğrenebiliriz
    Özellikle bu sezeyan doğumun göbeği konusunda fikirlerinizi bekliyorum
    benimksi hiç doğum yapmamışm sank, kocaman duruyor senağlama

2. 10 Haziran 2009
  3. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.699
    Ödül Puanları:
    238
    canım şuan bişey yapamayızmalesef.. yanien azından ben bşi yapamıyorum.. emziririken diyet yapmak ne kadar doğru bilmiyorum.. ancak fazla hareket yapabilriz..ama benim dr um bana 40 gün yasaklladı ağır işi bile.. dokularım çok hassasmış.. yani benden şimdilik hayır yok.. ama zamanla gidecekbunalr dert etme..

4. 10 Haziran 2009
  5. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    emzıklı donem için dıet programları var..hem sutu artırıcı hem metabolızmayı calıştırıcı...bende var ama buraya ekleyemem...pc kaytlı degıl...bızım bes uzmanı yazmıştı bana..daha işten cıkmadan..:gitme:

6. 10 Haziran 2009
  7. scapula

scapula 2 yavrulu anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar sakin lohusayken agir hareket yapmayin,agir kaldirmayin,kaldiracaginiz sey bebeginizden daha agir olmasin,bu ölcüye hep uyun..kaldiramassiniz demiyorum yani bazilari yanlis anliyor ben hemen ayaga kalkabildim ev isi yapabildim agir bile kaldirdim diyor,bunun acisi sonra cikar..bir cok kadin hastaligi,idrar tutma problemi vs bundan kaynaklaniyor..normal dogum yapanlar özellikle ilk 3 gün karin üzerine yatmali..kilomdan kurtulamasamda benim göbek sifir..hastanede ziyarete gelenler sasirmisti ne kadar cabuk topladin diye..
    ilk 6 ay bol bol emzirmeye ve sivi tüketmeye odaklanin..sonra diet yaparsiniz..ama unutmayin herkes bir degil,metabolizma farkli alinan kilo farkli genler farkli...

8. 10 Haziran 2009
  9. ayxsxegxuxl çelik

ayxsxegxuxl çelik doğaç efe &duru ela Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben 2008 annesiyim şu an çok erken zayıflamak için enerjiye ihtiyacınız var ben 52 kiloyla hamile kaldım 30 kilo aldım hamileliğimde kilolar 6. aydan sonra gitmeye başlıyo şu an 55 kiloyum eski halime döndüm sayılır erken şu an bunları düşünmeyin emzirin bebeklerinizi ve büyümelerini izleyin göbeğinizin inmesi için 3ayınız var 3 ay sonra bedeniniz toplanmaya başlıcaktır kolay değil bi insan dünyaya getirdiniz allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin bütün bebişleri sizlere ve onlara sağlıklı bi ömür diliyorum

10. 10 Haziran 2009
  11. xsxeremim

xsxeremim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    123

kesinlikle katılıyorum...şu an sadece bebeğin sağlığına ve kendi sağlığıma odaklıyım bende...yazın bol bol zamanım olacak sıcaklarda kilo vermek için...bir ay kendimi toplamam lazım.....

12. 10 Haziran 2009
  13. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.699
    Ödül Puanları:
    238
    bende onu diyorum zaten.. şuan çok erken.ne diyet ne hareket.. fazlaabatamdan faydalışeyler yemeye çalışıyorum..kilo yapııcı şeylerden uzak dursak oda yeter şuan için...bolsıvı alıyorum.. su özlellikle..bebşimiz şuan herşeyden öenmli..

14. 10 Haziran 2009
  15. yxixldan74

yxixldan74 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar! doğum yapalı 19.günüm bugün.ilk günler dahada zayıftım sanki göbeğim hiç kalmamış gibiydi ama 3. gün iş yapmaya başladım eğil kalk derken hele birazda üşütürseniz göbek anında şişiyor.bu yüzden en azından kırkınız çıkana dek hiçbirşeye dokunmayın bana kalırsa.
    benim sütüm hemen gelmiyor doğum sonrası bu yüzdende bir sürü şey yidiriyorlar ve sonradan kilo alıyorum ben.

16. 10 Haziran 2009
  17. xsxeremim

xsxeremim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    123
    canım zaten bende doğumdan sonra iştah kalmadı,herşeyden midem bulanır oldu....daha gecen hafta 2 saatte yarım kilo baklavayı mideye indirmiştim,şimdi bir diliimini bile görmek istemiyorum.....dediğin gibi bol bol su meyve suyu...sütede iyi geliyor.....benim en yakın arkadaşım doğumda 22 kilo aldı,hepsini 4 ayda verdi maşallah,darısıda bizlere.... cokacimcoook

18. 10 Haziran 2009
  19. UcukMavi

UcukMavi kocasının nazlı kelebeği Pro Üye

Beğenildi:
    161
    Ödül Puanları:
    203
    dogum yapan arkadaslar dogumla birlikte kaç kilonuz gitti bunu da paylasalım