2009 Haziran annişlerinin doğum öyküleri

Konusu 'Haziran Anneleri' forumundadır ve ades_ballibadem tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ades_ballibadem
  1. ades_ballibadem

ades_ballibadem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    merhaba tatlı haziran annişleri
    ee bebeişlerinizi doğurdunuz
    bu mutluluğu ,o eşsiz anı ,yaşadıklarınızı,zorlukları ve güzellikleri bizede anlatın

kısada olsa doğum öykülerinizi paylaşın a.s.

2. 8 Haziran 2009
  3. ZeynoZuzuMurti

ZeynoZuzuMurti Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sedacım çok güzel bi tobik açmşsın dogurayım hemen yazcam

4. 9 Haziran 2009
  5. ades_ballibadem

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    sağol tatlım

aloooooo kimse doğurmadımı sanki yazsanıza kızlar hadii

6. 9 Haziran 2009
  7. evdefnaz

evdefnaz ﷲ Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ay seda herbiri farklı yere yazmışlar onları birleştirmek gerekiyor aslında

ben buraya yazcam cok heyecanlanıyorum inan :))

tesekkürler topiği açtıgın için annemmmm

8. 9 Haziran 2009
  9. xsxekerkxixzcandy

xsxekerkxixzcandy İyi ki geldin pamuğum.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Ben başlıyımmı kızlar,
    biliyorsunuz 20 mayıs gecesi çok feci bir kaza geçirdi annem eşim kardeşim, nasıl bişey anlatamam öyle korktumki, hayatta yapayalnız kaldığımı düşündüm, hem eşim hem ailem ,iki gün boyunca ara ara kanamam oldu, 21 mayıs gecesinden başlayarak hafif hafif sancılarım artmaya başladı, 22 mayıs günü normal kontrolüm vardı ama böyle sancılarım artınca sabahtan gittik, eşim kendinde değil, annem hastanede , beni görümcemle eşimin amcasının oğlu götürdü hastaneye, doktor muayene eder etmez, yatışını yaptır hemen alıcaz dedi, bilmiyorum artık bir sorunmu vardı söylemedi bişey
    yatışımı yaptık , teyzemi getirttik yanıma kalmaya, öyle yalnız hissettimki hastanede kendimi , eşimyok annem yok , kalabalıktı yine geldiler ama insanın eşinin annesinin yerini kimse tutmuyor
    9 gibi yatışım yapıldı akşam 5 e doğru gelip beni hazırladılar, sonda takılırken çok zorlandım ,zaten sabahtan beri stres , çok kastım kendimi galiba , neyse sonra sedyeye aldılar, herkesle vedalaştım, kardeşimle arkadaşım ameliyathanenin kapısına kadar geldiler , okadar büyük bir heyecanki ,ameliyathanede karnma soğuk bir ilaç sürdüler hijyen için herhalde, sonra bir ses uyuyorsun dedi , uyandığımda sedye asansöre doğru ilerliyordu, öyle çok ağrım vardıki, odaya getirdiler , yavrukuşumu benden önce getirmişler, öyle miniktiki , iyimisağlıklımı diye sordum ilk önce, çok iyi dediler, sonra ağrı kesici yaptı hemşireler, ömrümün en değerli varlığı gelmişti, mis kokulu kuzum onca sıkıntının üstüne hediye gibi gelmişti , Allahıma şükürler olsun binlerce kez,
    Allahım dileyen herkese nasip etsin bu güzelliği , çok yazamıyorum acıktı galiba aranıyor benimkisi,
    Allahım sizlerede hayırlı doğumlar nasip etsin

10. 9 Haziran 2009
  11. ades_ballibadem

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    canım benimya
    ağlattın beni
    çok üzüldüm
    allahım bir daha böyle günler göstermesin
    ama sonu çok güzel bitmişya önemli olanda bu sanırım

allahım yusuf kayrayı analı baabalı sağlıkla büyütsün

12. 9 Haziran 2009
  13. PamukEfem

PamukEfem Annesinin Efesi.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bende ağladım canım bilmiyordum hikayeni Allah bağışlasın oğlunu...
    oğlun sana her şeyi unutturmuş yüzün hep gülsün inşallah arkadaşım...

14. 10 Haziran 2009
  15. xsxekerkxixzcandy

xsxekerkxixzcandy İyi ki geldin pamuğum.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Canlarım sağolun, hepinizin evladını Allah analı babalı büyütsün

16. 10 Haziran 2009
  17. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.699
    Ödül Puanları:
    238
    şekercim önceliklekaz için geçmiş olsun..uamrım hepsi iyidir şmdi.. hikayende çok güzel.gülegüelbüyüt inş oğluşunu sağlıkla..

18. 10 Haziran 2009
  19. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.699
    Ödül Puanları:
    238
    bende kısaca yazayım hikayemi vakit bulmuşken..
    bilenler biliyordur benim son ayımda kaşıntılarım başladı.. tahlil yapıldı ve safra asidi değerlerim yükselmiş.. dr um önce ilaç verdi..kullandım ..ama normal doğum yapamayız bu durumda bebeği sterse sokamnayız dedi..meğer bu durumun bebeğe zararı olabilrimiş:KK43:riske atmamak için ben sezeryan oldum..
    neyse geleim doğum günümüze..

24 mayıs sabahı bir heyecanla uyandım.. zaten gecede fazla uyuyamamıştım:KK43:(hem bebeğime kavuşmaa heyecanı hemde bebeğimle tek bedende son gecemizdi..
    o günün gündüzünde bile içimde hep bir burukluk vardı.. bebeğimi karnımda son kez hissediyordum.. ertesi gün artık tek bedenden ayrılıp kavuşacaktık.. kısacası çok karmaşıktım:KK43:(

sabah kalktık.. eşim kayınvaldem ve kızım kahvaltı yaptılar.. ben yiyemedim:))
    neyse herşeyimiz hazırdı zaten.. anenmelr geldi ve yavaş yavaşl yola koyulduk.. içim pırpırdı..hem bebeğime kavuşcaktım hemde ameliyattı sonuç.ta sezeryan onunda kokruus vardı..
    hastaneye vardık..önce işlemleri yaptırdık.. sonra nst ye girdik..
    ve yavaş yavaş hazırladılar beni ameliyata..derken sedyade buldum kendimi...ağlamıcam dedim ama olmadı.. gözyaşları istemden akıyordu..herkeseten helalik aldım.. hemşire ağlama nasıl girersen öyle çıkarsın dedi..ama tutamöadımki kendimi.. en son eşimde öptü beni ve ameliyathaneye doğru gititk..
    orada şekercimin dediği gibi buz gibi bişiyle sanırsam betadin tüğrü bişi sildiler vücudumu.. dondum resmen:))ondan sonrasını sedyede odaya giderken karnımın acısyla giridm.. öyle tatlı uyuyorsunuzki uynamak istemyor insan.. neyse accık kendime geldiğimde hemen bebeğimi sordum..annemler gülüyor sevinçle çok tatlı bir bebek çok sağlıklı diyorlardı..şükrüler olsun kavuşmuştuk bebeğimle.. Rabbim bu yolda kimseyi yarı yolda bırakmasın.. bu yolda olan tüm arakdşlarımıda sağlıkla bebeklerine kavuştursun inşş..