2009 izmirli hamişler

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve mehtapkus tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : mehtapkus
  1. mehtapkus

mehtapkus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar kuzucuklarınıza ve kendinize nerelerden ne kadara nasıl ciciler aldınız hastane çantanızda neler neler var hadi paylaşalım fikir verelim eksikleri tamamlayalım :içelim:

2. 26 Mayıs 2009
  3. mehtapkus

mehtapkus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben kemeraltında minaya ve tiar bebeye gittim bir çok şeyi ordan aldım daha eksiklerimiz var,cicilerimizin resimlerini yarın koyarım :)

4. 26 Mayıs 2009
  5. esinss

esinss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm mehtapkus ben biçok şeyi mothercare dan aldım kendim içinde relax mode, dagi, bebişim şampuanı falan sebamed biberon avent

6. 27 Mayıs 2009
  7. mersel

mersel ikinci kez anne oluyorum Üye

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    108
    Ben aziz bebe'nin hastane çıkışını aldım, birkaç badi aldım. Bu kadar. Henüz kapsamlı bir alışverişe başlamadım. Ama aziz bebe'nin ürünlerini tavsiye ederim. Diğerlerine göre pahalı ama kaliteli. Herkese hayırlı alışverişler diliyorum...

8. 27 Mayıs 2009
  9. guernica

guernica Guest

bizde tiar dan aldık harşeyi ama barışada bakacağız daha ana kucağımız yok. tiardakilerde kalaitali gözüküyodu inşallah yanılmadık

10. 27 Mayıs 2009
  11. mersel

mersel ikinci kez anne oluyorum Üye

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    108
    Tiar bebe nerede arkadaşlar ? Kemeraltında mı .?
    Mina bebek çok kalabalık oluyor ya oraya girmemle çıkmam bir oluyor, sıcak havasız.
    Rahat edemedim orda:KK66:

12. 27 Mayıs 2009
  13. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    tiar bebe mina ya gelmeden hemen o caddede
    tiar dan bende hediye aldım arkadaşlara baya iyidediler kullananlar fiyatlarda fene değildi 5 li hastane çıkıs 25 lira idi uygun mu bilemiyorum ama

14. 28 Mayıs 2009
  15. mehtapkus

mehtapkus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben gecelik arıyorum ama istediğim gibi şöyle şık bişey bulamıyorum siz aldınızmı nerelerden kaça aldınız hatta resimleri koysanız fikir alsak hiç fena olmaz

16. 28 Mayıs 2009
  17. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    mehtapcım ben ne hamişim nede bebeğim var ama manyak gibi hep gelecğei araştırım ararım bakarım burda bu varmış diye birde etrafımda hamiş çok allaha şükür onlar için hep bakıyorum en son karşıyaka çarşıda migros sokagı var ya migrosu karşına aldıgında sağda bir pijamacı gelinikçi var 10 liraya bile neler vardı gögsu düğmeli gecelik pijamalar vs . gidip bak istersen cnm

18. 28 Mayıs 2009
  19. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    ben de bakmıştım oraya ama pek güzel bişi yoktu ayrıca yazlklar da gelmemişti daha gelmiş mi?nasıl doğum yapacaksınız?çünkü sezeryanda pijama öneriyolar gecelik değil.ben 1 tane kom marka aldım pembe kısa dizde ve önden düğmeli.takım almadım açıkçası çünkü 100 TL dan aşağıya şık takım bulmak zor,ben talan ettim heryeri biliyorum ama ortalama 80-100 Tl veririm dıyosanız çok güzerl takımlar var heryerde.şimdiden o kadar çok harcama yaptık ki( daha doğum ve dr. parası yok)ben 48 tl ye aldım geceliği,bi tane de eltim verdi hiç giymemiş,o da özel loğusa geceliği,emzırme için gizli gözleri var:)naniknanik