2009 Kasım anneleri kaç kilo verdiniz?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve mazbut tarafından 1 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1 Ekim 2010
    Konu Sahibi : mazbut
  1. mazbut

mazbut Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba arkadaşlar doğum yapalı 11 ay oluyor. Sizler bu 11 ayda kaç kilo zayıfladınız. Ben doğuma 84 ile girmiştim. Şu an 60 kiloyum. Her gecen gün zayıflıyorum. Hamilelikte 15 kilo almıstım verdiğm 24. Bu durum normalmi değilmi diye evhamlanmaya başladım. İnsallah bir rahatsızlığım yoktur. Böyle devam ederse bir doktora gitmeyi düşünüyorum. Çevremdekiler emzirdiğim için olduğunu söylüyorlar. Sizde durumlar nasıl.

2. 1 Ekim 2010
  3. hazanx

hazanx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    keşke senin gibi verebilsem canım,benimde ikizlerim var kasım doğumlu bu kadar koşturmaca içinde bile kilo veremiyorum,sen çok fazla vermişsin ama bencede bir doktora danış...

4. 4 Ekim 2010
  5. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hamile kaldığımda 63 kiloydum 80 doğuma girdim şu an 72 kiloyum daha 9 kilo fazlam var şu ana kadar emziridğim için vermek gibi bir çabam olmadı ama artık sütüm iyice azaldı. bir iki aya kadar zayıflamaya başlayacağım. canım emzirmek tabi ki kilo verdiriyor ben emzirmesem şu anki iştahıma göre 90 kilo olmam lazım ama sen çok fazla vermişsin bir doktora görün bir hastalık falan olmasın.

6. 4 Ekim 2010
  7. hayat7681

hayat7681 3 prensim benimle Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben 53 kilo ile hamile kaldım
    68 kilo ile doğum yaptım.
    9 ayda 15 kilo aldım.
    ve şuan 60 kilodayım 8 kilomu verdim.
    7 kiloda bende kalabilir.çok zayıflığı sevmiyorum:

8. 7 Ekim 2010
  9. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Denizcim nasıl gidiyor canım. Bebişimiz nasıl..Hala emziriyorsun sende sanırım. Benimde sütüm iyice azaldı artık günde iki kez sağıyorum artık.

Bende hamile kaldığımda 60 kilo ile başladım 83 ile doğuma girmiştim doğumdan 78 ile çıktım ve 10 ay 1 gr bile veremedim. son bir aydır yeme düzenimi değiştirdim ve 72 kg a düştüm şimdi..KK da diyet gruplarına katıldım. Gayette keyifli gidiyor kilolar. Kilo vermeyi kafana koyduğunda gel senide bekleriz canım.. Bebişini öpüyorum..opuyorumnanaktan

10. 7 Ekim 2010
  11. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canım seni gördüğüme sevindim 2009 kasım annelerinde kimseyi bulamıyordum. evet hala emziriyorum sen daha sağıyormusun ben sağmayı bıraktım ya da akşam üstü bir kere sağıyorum. bebeiş 11 aylık oldu ama sütüm baya azaldı. çalışmak sütün azalmasını acayip etkiliyor. düzenli sağmama rağmen azaldı. gece emziriyorum.
    bebişim iyi canım cumartesi doktora götüreceğim çünkü 2 aydır hiç kahvaltı yapmıyor sadece koca bir biberon maması içiyor valla ne yapacağımı şaşırdım. senin bebeğin nasıl canım
    kilo olayına gelince kilo vermeyi çok istiyorum sen nasıl diyet yapıyorsun

12. 7 Ekim 2010
  13. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    11 aylık oldu demişim ama bir hafta sonra 11 aylık olacak. kızım bir aydır yürüyor.

14. 7 Ekim 2010
  15. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Ay canım ya bende çok istiyorum sağmaktan kurtulmayı ama yaşını doldursun istiyorum. Sütüm benimde çok azaldı günde 70-80 ya çıkıyor ya çıkmıyor artık 50 bile çıksa şükrediyorum.bizimkide 2 gün sonra 11 aylık olcak ama kendi kendine yürüyemiyor illa tek elinden bile olsa biri tutacak. Maaşallah senin bebişin kurtarmış artık allah bağışlasın canım yaa..
    Kilo vermek için diyet yapmıyorum canım sadce bi yeme düzeni kurdum kendime veriyorum hafta 1 kilo falan rahatlıkla. Birde diyet grupları varya kk da onlara katıldım 9. takımdayım gel sende oraya hem herkes birbirine destek oluyor çokta zevkli oluyor öyle kilo vermek.
    Canım kahvaltı sorununa gelince dişten olabilir belki bizimde diş zamanı azınca yemiyor. Ağzını açmak istemiyor ama biberonada hayır demiyor aç çünkü. Dr. a gidince sor. bakalım ne diycek..

16. 7 Ekim 2010
  17. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0

18. 7 Ekim 2010
  19. mazbut

mazbut Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    108
    Bir doktora danıssam iyi olacak galiba kan tahlili falan yaptırayım. Bir şikayetim yok 60 ideal kilom ama cok fazla verdiğim için korkuyorum sadece