2009 kasım anneleri nerdesiniz?

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve hell tarafından 10 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : hell
  1. hell

hell Guest

:ecrin_bebek: bende kasım annesiyim aynı zamanlarda dogurcagımız için bir çok duyguyu burdan paylaşabilriz

:KK46:

2. 12 Mayıs 2009
  3. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bende kasım annesi olacağım inşallah biz 12. haftamızdayız :nazar: sen ne kadarlık oldun hareketlerini hissettin mi hiç ben daha hissedemedim çok sabrsızlanıyorum hissetmek için :)

4. 12 Mayıs 2009
  5. gulvedeniz

gulvedeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende kasım annesiyim :)) çok mutluyumm saırsızlıkla bekliyorum bebeğimi:dance:

6. 12 Mayıs 2009
  7. MaviYildiz

MaviYildiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam kızlar,

Bende Allah'ın izniyle Kasım annesiyim :) Şu an 11 + 1 deyiz :)
    Allah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlat(lar) nasip etsin (amiin).

Bu arada kontroller/doğum için hangi hastane ve doktor'a gidiyorsunuz? Ben Medical Park Fatih'te Leyla Ercan'a gitmiştim ama bir sonra ki kontrolumu Nisa Hastanesinde yaptıracağım ama emin olamıyorum. Sabit doktorum ve doğum yapacağım hastane belli olsun istiyorum.

8. 12 Mayıs 2009
  9. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    Son düzenleme: 12 Mayıs 2009
  10. 12 Mayıs 2009
  11. nurseyma

nurseyma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 15+2 hamileyim:KK46:
    inşallah son tarihim 1kasım gözüküyor ondan erken gelirse 1 gün için ekim annesi olabilirimşakkıdı

12. 12 Mayıs 2009
  13. eyuplusultan

eyuplusultan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar benim doğumumda 5kasım diye gözüküo sabırsızlıkla bekliyorum bebişime kawuşmanın gününü

14. 12 Mayıs 2009
  15. hell

hell Guest

ayyy aman aman kıyamam çok güzel bir duygu hepimiz aynı zmanlarda anne olcaz allahın izniyle ben hareket hissetmiyordum ama şöle sakin bir yere geçip odaklanınca çok hafif hissediyorum gerçi ilk hamillegim ama belkide ben öyle sanıyorumdur bakalım gerçek hareketlenme başlayınca anlıycaz 16. yada 20. hafata anlıyabilirz sanırım :) süper ya bayıldım ben hiç ayrılmayalım kızlar bundan sonra sonunda kadar hep birbirmizle dertleşelim olurmu.. hihoyyyt :CüvCüv:

16. 12 Mayıs 2009
  17. MaviYildiz

MaviYildiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar, nereden devam edelim? Diğer tarafa göz attım ve bayağı erken başlamışlar...
    Hell, bence de hiç ayrılmayalım, birbirimize destek olup herşeyimizi paylaşalım, paylaşılacak o kadar çok şey ki..:)

Burada insan daha başka bir heycanlanıyor, hamişliğimizi paylaşabilmek ne kadar güzel değil mi?
    Sizlerin ne tür şikayetleri var, veya var mı? Bende mide yanması, kabızlık ve tansiyon düşmesi ama olsun, Allah beterinden saklasın. Bunlarda tadı tuzu :)

18. 12 Mayıs 2009
  19. bende burdayim hell kasim annesi olarak nasip olursa kasimda dogum var simdiden cok ozluyorum bebisimi hayirli saglikli kucagima bi alsaydim opup koklasaydim oyyyyy yerim ben ya kizlar okadar cok mutluyumki anlatamam sizde yasiyosunuz anlarsiniz beni esimde ilgili oldukca daha cok mutlu oluyorum benim icime kiz doguyo esim erkek diyo dur bakalim bu ayin 26 sinda kontrolum var nasip olursa cinsiyeti belli olcak bebisimin hayirli saglikli olsun kizlar hepimize hayirli saglikli dogumlar hayirli hamilelikler herkese daha cok sey var paylasacagimiz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.