2009 Kasım Anneleri Oyun Grubu Kuralım mı?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve innuk tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

27 Ekim 2010
    Konu Sahibi : innuk
  1. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Kızlar merhaba uzun zamandır beni düşündüren bir konu hakkında fikirinizi almak istedim. Artık bebişlerimizin yavaş yavaş sosyalleşmesi gerekiyor ancak maalesef günümüz şartlarında etrafda oyun oynayabilecekleri yaşıtlarını bulmak çok çok zor..
    Ama burda az çok kurduğumuz arkadaşlıklarımız var aynı şehirde olanlar bir oyun grubu kurup hafta da yada 10 günde bir buluşup bebeklerimizin sosyalleşmesini sağlasak olmaz mı? belki saçma gelebilir ama ben oğlumun yaşıtları ile oynamaktan nasıl keyif aldıklarını gördükten sonra çok istedim bir oyun grubumuz olsun die..
    Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum kızlar..

2. 27 Ekim 2010
  3. leadangel

leadangel Tuğkanın annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    slm cnm süper düşünmüşsün keşke ist. olsamda bende katılsaydım bizimde öyle bir gurubumuz var 1ile 2 yaş arası 4-5 bebeğimiz var artık birbirlerini keşfettiler süperoynuyorlar birbirlerinin haretlerini taklit ediyorlar sonra emeklemeyen diğerleriyle emeklemeye yürümeyen yürümeye çalışıyor gülüyorlar düşmeleri kalkmaları hoşlarına gidiyor süper bir olay çok faydalı olduğuna eminim inş. güsel bir gurubunuz olur hem anneler hem bebekler için süper oluyır
    bizimkiler oğlum 5 aylıktan beri görüşüyor süper

4. 27 Ekim 2010
  5. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Ay ne güzel yaa çok istiyorum bende böyle birşey... İnşallah ilgilenen birileri çıkarda bizde bir oyun grubu kurabiliriz.
    Peki neler yapıyorsunu znasıl oluşturdunuz grubu? oyun falan neler yapıyorsunuz aktiviteleriniz neler? nerede toplanıyorsunuz azcık anlatırmısın canım. Bizede fikir olsun..

6. 27 Ekim 2010
  7. leadangel

leadangel Tuğkanın annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    vallhi cnm biz oyun gurubu die kurmadık açıkçası aynı hastanede doum yapan anneler bursada bir özerl hastane toipkte hanişliğimizde paylaşımız vardı sonra bebkler doğuncada görüşmeye başladık ilk başlar birbirlerini izlediler farkında değilllerdi şimdilerde ise oyunlar başladı belli bir günümüüz yok ama sık görüşüyoruz özellikle bu aralar doğum günleri sebebiyle özellikle aktivitelerimiz yok ama ilerde belki planlı olabilir ama paylaşımları birbirlerinden gördüklerini yapmaya çalışmaları izlemeye değer arkadaşlık kavramını erken kazanmaları bile ilerde onlar için bence çok iyi olucak bizler evlerde görüşüyoruz yazın bikaç dışarıdada görüşme oldu ama en ideali ev

8. 28 Ekim 2010
  9. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Hadii kızlar yaaww yok mu ist da hiç kasım annesi...

10. 30 Ekim 2010
  11. hare1983

hare1983 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar ben ist annesiyim daha önce yazmıştım ama cvp veren süper bir fikir ama nasıl olur buluşulur bilemiyorum havalarda soğudu

12. 31 Ekim 2010
  13. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    canım benim yaa nihayet biri sesimi duymuş çok şükür..
    İst da nerdesin canım ben anadolu yak. ümraniye tarafındayım. İnş. yakınızdır. Havalar için endise etme yamurda çamurda karda kışta zaten olmaz da hava da yağış yoksa çok ayaz değilse haftada yada 10-15 günde bir toplaşırız birimizin evinde.hemminikler eğlenir hemde sohbet ederiz tanışırız. zaten 5-6 kişilik bir grup olsak yeter bence..
    Haydi bakalım yok mu başka istanbul annesi...

14. 31 Ekim 2010
  15. sekercik

sekercik oğlumun kardeşi gel gel:) Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ben eskişehirdeyim yokmu eskişehirde olan:)
    selam innuk süper fikir cnm ben de iyi olacağına inanıyorum bebekler için.

16. 1 Kasım 2010
  17. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    canım inan eskişehirde olsam ben şimdiye kadar mutlaka görüşürdük hemde oğullarımız oyun arkadaşı olurlardı..
    Benimde burda pek çevrem yok bir kaç arkadaşım var onlarlada ya uzağız ya da onların çocukları yok. Kimseyle görüşemiyoruz. O yüzden sırf oğlum tek başına büyümesin die çok istiyorum böyle bi grubumuz olsun diee...

18. 4 Kasım 2010
  19. hare1983

hare1983 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar innuk bende kadiköy tarafındayım başka bu taraflarda oturan yok herhalde çünkü ben daha öncede yazmıştım fakat cvp yazan olmadı siz çalışıyormusunuz