2009 kış modasıı...

Konusu 'Moda Haberleri' forumundadır ve secl tarafından 11 Eylül 2009 başlatılmıştır.

11 Eylül 2009
    Konu Sahibi : secl
  1. secl

secl hihihihi hahahah puhaha:D Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hepsi birbirinden güzel giysiler çizmeler ,çantalar, hırkalar, kazaklar, elbiseler alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

2. 12 Eylül 2009
  3. dalinana

dalinana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hepsi çok hoş ama fizik süper olması lazım :KK43:(

4. 14 Eylül 2009
  5. SoSweet

SoSweet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    seçilim bunlar stradivariousun ürünleriymiş :)) çok güzel yaa ankarada alabilicez bunlarrıı ya tam benim tarzım zaten farkettiysen kaydirigubbakcemile2 ama bu sene siyah modaymış bir an önce şu siyah fobimden kurtulmam lazım :roflol:

6. 15 Eylül 2009
  7. secl

secl hihihihi hahahah puhaha:D Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya tatlım çok müthiş bi haber bu valla seninle bi alışverişe çıkmak lazım bence :lepi: :lepi:

8. 15 Eylül 2009
  9. SoSweet

SoSweet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencedeeee kaydirigubbakcemile5 bide stradivarous diğer yerlere gire çok daha ucuz , bide bu sene deri taytlar çok moda olmu, senin koyduğun resimlerde de var hatta. ben onlarıda çok beğeniyorum eğer giymeye cesaret edebilirsem alıcam onlardan da. Hatta biz o gün seninle bahçelide bi mağazaya girdik , orda simsiyah giyinmiş bi kadın vardı üstünde bizim beğendiğimiz arkası nakışlı hırkalardan vardı. altınada deri tayt giymişti. Ama çok pahalı olur herhalde. ucuz olanlarıda naylondan olur deri olmaz, onlarda yapış yapış olur hiç giyilmez :umursamaz: