2009 Mart Anneleri Alt Değiştirirken Sorun Yaşayan Var mı?

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve SUHENDAN tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

19 Şubat 2010
    Konu Sahibi : SUHENDAN
  1. SUHENDAN

SUHENDAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızım bir iki aydır altını değiştirirken nazlanıyordu.eline bişeyler veriyordum oyalanıyordu.gitgide oyalanma süresi azaldı.ve her seferinde yeni birşey vermem gerekti.dün doktor kontrolünden sonra artık altını değiştirmek için yere yatırınca ağlayıp kaçıyor.eline kocaman bi duvar saati verip değiştirebildim.bi akıl verin dönemsel bi huymu.bişeyleri yanlışmı yapıyorum.

2. 19 Şubat 2010
  3. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hic birseyi yanlis yapmiyorsun canim ... aynisini bende yasiyorum, artk ne vercem diye düsünüyorum, bezini hazirlamadan önce verebilecegim esyalari ilk önce diziyrum hehe ama gecici durum sanirim INSALLAH...

4. 19 Şubat 2010
  5. titi8686

titi8686 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    demek yalnız diilim artık her alt degısımı benım ıcınde kızım ıcınde ıskenceye donusuyo:KK43:(

6. 19 Şubat 2010
  7. luffee

luffee Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Çok güldüm yaa . kendimi okuyorum sanki. hiç ekstra birşey yazmaya gerek yok. Hee ben bir de baby tv açıyorum aynı zamanda iyice dikkati dağılsın diye :)

8. 19 Şubat 2010
  9. family

family Biriciğim Buğrahan'ım:):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim oğlumda çok zor bağlatıyo.. hele ki inadı tuttu mu nefes alamıyo ağlamaktan yatmıyo zaten direk dönüyo oturuyo.... genelde oyuncakta kâr etmiyo... artık kandırmakta çok zor herşeyi anlıyolar maşallah...

10. 19 Şubat 2010
  11. SUHENDAN

SUHENDAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    iyiki varsınız.:) dün nette biraz araştırdım bu aylarda oluyormuş.bugün daha iyiydi en azından ağlamadı kalkmadı.

12. 20 Şubat 2010
  13. tkaplan

tkaplan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bizde aynı dertten muzdaribiz.oyuncak kar etmediği için yanımda birisi varken değiştirmek daha kolay oluyo.veya sevdiği ve ilgisini kısa sürede olsa çeken bi şarkı var onu söylüyorum.ama kaka yaptımı kıyametler kopuyor.bide bezini açar açmaz pipisine dokunmak istiyor.oğlan anneleri sizin paşalarda öylemi?

14. 20 Şubat 2010
  15. altunummm

altunummm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benim oğlumda bi süre böyleydi çıplak çıplak kaçıyodu(çok şekerdi ama) şimdi geçti güzelce yatıyor artık sanırım dönemsel..

16. 22 Şubat 2010
  17. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimkide aynı ama geçen gün çok ağlayınca idrar tahlili yaptırmaya karar vermiştim.acaba canımı yanıyor enfeksiyon falanmı kaptı diye korktum.ama sonraki değiştirmelerimde ağlamadığı için vazgeçtik.tekrar olursa yine düşünürüm.umarım sadece nazdır.

18. 22 Şubat 2010
  19. CHOSEN

CHOSEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    demek bu 2009 mart modelleri böyleymiş :) aynen benimkide öyle.babası varsa o oyalıyo ben değiştiriyorum ama o evde yokken çok zor oluyo.benimki banyodan sonra giyinmeyide sevmiyo.suyun altında saatlerce kalsa ses etmiyo ama banyodan sonrasıda işkence gibi :)
    hazır konu acılmısken sormak istediğim bişey daha var izin verirseniz.bebeğinizin altını kakalı bezler hariç kaç kere alıyorsunuz? yada kaç saatte bir alıyorsunuz ve her çişli bezinde ıslak mendille temizliyormusunuz? sonucta ıslak mendilde kimyasal ve ben kullanırken biraz cekiniyorum dogrusu...