2009 mart anneleri bebeişlerinizin en sevdiği oyuncaklar...

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve shrylz tarafından 7 Haziran 2010 başlatılmıştır.

7 Haziran 2010
    Konu Sahibi : shrylz
  1. shrylz

shrylz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    609
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba arkadaşlar,
    oğluma ne almam gerektiği konusunda kararsızım. çok beğenip ilgisini çekeceğini düşünerek aldığım aktivite masasının yüzüne bakmadı. resimli masal kitabımızı il günden yırttık. ayrıca legoları yalnızca sağa sola atmak için kullanıyor. sonuç olarak benim çok beğenerek aldığım şeyler onun ilgisini çekmeyebiliyor. sizde durum nasıl? bu aylarında en ideal oyuncaklar neler? fikirlerinizi bekliyorum...:lepi:

2. 7 Haziran 2010
  3. merallll

merallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlum tam bir top hastası, sol ayak kendisi:))) 15 e yakın topu var bizde (bakıcımızdaki toplarıylada aynı şekilde oynuyormuş:))) ) onların hepsini antreye çıkartıp oynamaya bayılıyor... onun haricinde, legoları çok seviyor, kendince takıp bişeyler yapıyoruz, telefon yapıyor kulağına götürüp konuşuyor:))) yazı tahtasını çok seviyor bişeyler yazmak için, ama birlikte oynadığımız oyunlardan daha çok zevk alıyor, saklambaç gibi...sürülen çıngıraklı oyuncaklarını çok seviyor ama favorisi tencereler tabikide:))) plastik karıştırıcılarla kepçelerle yemek yapıyor yiyor içiyor üflüyor:))) sıcakmış güyaaa:))))

4. 7 Haziran 2010
  5. Boddim

Boddim Batuhan'ım küçük Aşkım Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    batuhanda legoyu çok seviyo bide arabalar kamyonlar onları antrede han han diye sürüyor tabi vazgelmezi tencereler tavalar kaşıklar kepçeler sarımsak döveci sarımsak dövüyor dün almış eline kumanda ve telefonlar ne alırsak alalım 1-2 gün sonra mutfak eşyalara tekrar dönüyor

6. 7 Haziran 2010
  7. nita85

nita85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet biizm beğendiklerimiz onların ilgisini çekmiyor leptop aldım kıızma biraz oynadı sıkıldı gözü bizim pc de tabi:)
    bende kızıma renkli hikaye kitapları aldım okumamı istemiyor sıkılıyor sayfa değiştiriyor hemen, oyuzden bende resimler neler olduğu anlatıyorum ona,, buaralar kalemlere merak sardık gazete.kağıt gördüğü an hemen kalemliğe gidip eh eh eh deyip kalem istiyor çizmeye baslıyor,
    öğretici oyuncaklardan cabuk sıkılıyoralr sanırım benim kıızm daha çok biizmle birlikte brişeyler yapmayı seviyor top yada balonla oyunuyoruz,

8. 8 Haziran 2010
  9. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bütün oyuncaklariyla cani isterse hepsine teker teker bakiyor cikartip etrafa dagitiyor okdr.. Araba - Top - Bugün aldigimiz yeni oyuncaklar ilgisini cekior gibi ama bakaim nekadar :S doktor cantasini cok seviyordu kardesimde görmüsüt aldik cok komikk takiyor bizi dinlemeye calisiyor hihi ... Pyramid halkalari aldik onlari yapmaya calisiyor ama siralamasin daha tam beceremiyor bi kac gün ugrasirsa birlikte oynarsam cözer sanirim ama kendisinin cözmesini istiyorum böylelikle belkide birseyi yapamayinca sinirini atar :KK43:(
    Activity masasi aldik 1yasindan itibaren Olani bakalim daha kurmadik onu :) kendisi bugün acmaya calisti ama :))
    Ciz-Sil tahtasi var bugün aldik onuda cok komik karalayip bakk anne diyip kahkaha atip silmeye calisiyor hihi...

10. 9 Haziran 2010
  11. emda

emda sevgi pıtırcığım ADA Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım var ama topla oynamak en büyük zevki binbir çeşit toplarımız var büyüğü küçüğü top havuzumuz..ayrıca araba ve bebek hastası bebekleri uyutur arabaları hanhan diye sürer evcilik setiyle çok güzel oynar her çocuk gb tencer tava yemek kaşıkları favorisidir playschool yaramaz toplar oyuncağı var ona bayılıyor topları takip eder onları alıp tekrar icine koyar şuandada indirimde tavsiye ederim ayrıca balon tabancamız var ona bayılıyor balanlar seri ve çok fazla geldiği için hepsini patlatmaya çalışıyor çığlık çığlığa bağırıyoruz evde çok mutlu oluyor yalnız ben onun içine kendi ilacından değilde dalin koyuyorum daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum ayrıca kalın sayfalı kitaplar var Ada onlarada bayılıyor sende onu deneyebilirsin

12. 9 Haziran 2010
  13. melek81

melek81 Herşeyin başı sağlık Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ali Tuna da bir çok bebek gibi mutfak eşyaları gibi şeylerle oynamayı seviyor ama asıl sorduğun hangi oyuncaklar ilgisini çeken sanırım.
    Ali Tuna da balon tabancasını çok seviyor kahkahalar atıyor. Hala masalcı tırtılımızla çok oynuyor. En sevdiği oyuncak ise 5 tane halkayı büyükten küçüğe geçirmek var ya o.

akşam en çok oynadığı oyuncaklarının fotosunu çeker eklerim

14. 9 Haziran 2010
  15. mystory

mystory Nida Nur'um Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nida Nur'unda rengarenk balıkları var birde lanseti lansetin ucu mıknatıs balığın ucundada mıknatıs var.oltasıyla balık tutuyor.ayrıca ışıklı balığı tutunca ışık yanıp sönüyor içinde...bayılıyor..
    arada bir fatoş bebeği var ona sarılıyor nen nen yapıyor..bir ara da renkli küçüklü büyüklü kovaları vardı ona takmıştı..
    şuanda yeni oyuncağı benim mekik aletim:)

16. 10 Haziran 2010
  17. thanderc

thanderc dünyanın entatlı kenesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    herşey kızımın oyuncagı bizim evde. hatta bizim iç çamasırlarımızı bile kaçırıp oynamaya çalışıo hatta çoraplarımızıda:))))) ama favorimiz toplar. yumuşaktan basketine plastiğine küçüğüne büyügüne... hepsine bayılıyor. 7 tane falan top var evde. bugün bide bakkaldan aldık:) mutfak eşyaları falanda çok moda bizim evde. yemek yapmayı ögrettim masusçuktan kaşık ve tabakla yemek yapıo bize:)

18. 12 Haziran 2010
  19. nur51

nur51 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kız en cok balonu sevıyo tabı sonunda patlatıyo hep oyuncajlardan cabuk sıkılıyor