2009 Mart Anneleri Bebeklerini Bezden Ne Zaman Kurtaracak:))

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve Boddim tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : Boddim
  1. Boddim

Boddim Batuhan'ım küçük Aşkım Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    merhaba arkadaşlar batuhan 16 aylık olacak haziranın 12sinde ben yavaş yavaş tuvalet eğitimine başladım ilk olarak çiş yaptığı zaman batuhan çiş yapmış diye başladık şimdilerde tuvalete gidilince çiş yapılacağını anlattık ve en çok sevdiği yer tuvalet çişş deyip gidiyor oraya bugün sabahda uyandığında altını değiştirmek için açtığımda ıslaklığı fark ettim ve çişini yaptığını anladım hadi batu tuvalete gidip yapalım çişimizi dedim ve tuvalete gidene kadar kucağımda çişini yapmadı tuvalete tuttum hadi anneciğim çişimizi buaya yapalım dedim çiişşşşş çişşşş diye tuttum ve batuhan tuvalete ilk çişini yapmış olduzemuszemus sonra pipimizi sildik elimizi yüzümüzü yıkadık ve çıktık tabi bu arada ben onun çişini tuvalete yaptığı için onu öptüm abarta abarta övdüm onu sonra babaneye gittik batunun çişini tuvalete yaptığını söyledik alkış yaptı babanesi babası bir öpücük kondurdu babanesi ben işe gelirken altını bağlama dedi arada götürüp tutayım dedi bakalım ne olmuş kızlar yarında oturak alacağım oğluma bakalım inşallah hayırla sonuçlanır

2. 28 Mayıs 2010
  3. nur51

nur51 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benım kıza oturak aldım fakat oyuncak yartı onu oturuncada basıyor cıglıgı

4. 28 Mayıs 2010
  5. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin ♥pamugum ve prensesim ♥ Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    erken değilmi yaa :KK43:(

6. 28 Mayıs 2010
  7. ecrinyagmur

ecrinyagmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benim kzıımda 14,5 aylık 4 gündür kakası gelince gaka gaka diyor bana haber veriyor :nazar:bende onu öpüyorum aferin kızım bana haber ver diyorum.biz eğitim aşamasını teorik olarak başlattık uygulamaya geçmeyi şuan için düşünmüyorum. bu biraz daha devam eder pedagoglar tuvalet eğitiminin 2 yaştan önce başlatılmamasını söylüyorlar acele etmek bazen ters tepki yaratabiliyormuş

8. 29 Mayıs 2010
  9. ilknur77

ilknur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aah ahh bende başlayacaktım haziran gibi alıştırmalara herkese danışıyordum nasıl yapayım diye:KK43:( ama kaan kaza geçirince vazgeçtim. çocğum önce sünnet arkasından yüzü yandı. biraz rahat bırakayım vazgeçtim yaz sonuna kadar elleşmeyecem istediği gibi paket hazırlamaya devam etsin paşam kıyamam

10. 29 Mayıs 2010
  11. Boddim

Boddim Batuhan'ım küçük Aşkım Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    dün akşam batu kakasını yaparken fark ettim anneciğim kakamı geldi gel hadi tuvalete yapalım dedim gittik tuvalata tuttum ve kakasını yaptısonra ailecek batuyu alkışladık öptük o kadar mutlu olduki çıülık çığlığa alkışladı kendini nasıl gülücük saçdı anlatamam zaten istemese ağlamasa zorlamayacakdım ama onun için kötü olan birşey yok şimdilik bende yavaş yavaş başlamak istedim her doktor farklı birşey söylüyor ama havalar ısındı bence tam zamanı sabahda uyandık altını açtım bebeğim gece sadece 1 kere çiş yapmış normalde bezi dolu olurdu ama ço az ıslanmış hadi anneciğim tuvalate yapalım çişimizi dedim götürdüm tuttum ve yine yaptı çişini yavaş yavaş başlayacağım bakalım sonuç ne olacak

12. 31 Mayıs 2010
  13. annesininkuzusu

annesininkuzusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende oturak aldım, kesinlikle zorlamıyorum ama kaka yapacağını farkettiğimde elinden tutup hadi meleğim gel tuvalete yapalım dioyorum, gidip kakamızı yapıyoruz. ve tabiki acaip bir övgü alkış gülücükler öpücükler :) geçenlerde çişini yapıyodu, oturak başladı müzik çalmaya, bizim kızda kalktı oynamaya, çişi de bizim banyoya tabi :):):) biz kızımı alkışladık valla :):) çişe pek aldırmadık :)
    yaz geldiği için bende kurtulalım istiyorum, onun rahatlığı için. ama yavaş yavaş..

14. 1 Haziran 2010
  15. thanderc

thanderc dünyanın entatlı kenesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben ancak gelecek yaza alıştırırım herhalde daha çok küçük ya:)

16. 1 Haziran 2010
  17. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Masallah kuzuma ama ben daha erken oldugunu düsünenlerdeniM :)

Söyle 18. - 24. Ay arasi baslamayi düsünüorum! hazir oldugunu ztn kendisi hissetirir aslinda ama mesela rüya artik cisini yaparken bazende yaptiktan sonra Anne ciss diyo, kakasi geldiginde kaku diyo :KK70: ama tabiki kakaya yetisemiyoruz ama cisini yaptiktan sonra acip aa cisini yapmis diyorum .. iyice ögrensin alissin daha yapmadan bezinem,cisinin geldigini söylsin ondan sonra lazimliga yaptirmayi düsünyoruM :) bakalim hayirlsi

18. 2 Haziran 2010
  19. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar bugün size imrendim ve aksama dogru rüya anne kakuuu diyince altini actim wcye oturttum yapti ama yaparken biraz korktu gibi ztn kabiz ya biraz :S ama ypti yaptiktan sonra anne wowww dedi hahahaha