2009 mart anneleri özet!!!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Saruboceq tarafından 27 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Saruboceq
  1. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Sevgili kızlarım,
    2008 aralık annelerinde görerek bu başlığı heves ederek açıyorum.gün içinde geçmişi okuyamayarak bize katılamayan ancak aklı bizde kalan üyelerimiz burayı okuyarak kısaltılmış olduğundan daha iyi bilgilenecekler diye düşündüm..
    buraya sadece gün içinde ne yaptığımızı yada ne yapacağımızı yazıyoruz.yorumlar aynı şeilde sayfamızda devam ediyor..sohbete dönüşürse sizi banlar,sonra paketler ve postalarım ona göre ule!sitenin birincisiyim harikayım.akıllı olun,canımı sıkmayın!
    haydi iy paylaşımlar öptüm sizi..

2. 27 Haziran 2009
  3. Saruboceq

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    ilk ben başlıyorum.bugün evdeydim akşam eşimle dışarı çıktım..sonra bir sinir olarak geldim.yürüyüş filan yaptık..biraz da uykum kaçtı şu an ondan girdim.
    yarın babamda olucam.girmeye çalışıcam giremezsem aklınızda bulunsun..

4. 27 Haziran 2009
  5. gxuxlen yxuxz

gxuxlen yxuxz evimizin uğur böceği Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eeee başka kimse girmemiş burayaaa aaaa ayıp canımmm neyse ben yazım bari
    dün apartmanın bahçesinde kına gecesi vardı kurtlarımı dökdüm valla bugün düğün var ama düğünde rahat olamam dünkü kadar birazdan gelini almaya gelicekler onun için çıkmam lazım bu gecede düğündeyim anlayacağınız 2,3 gün sonra da anneme gidicem inş 1-1.5ay ordayım orda pc yok ama komşuda var belki arada ordan girerim zaten çok giriyodum ya pek bişey fark edmiycek yani yarın görüşürüz inş hoşçakalın canlarım

6. 27 Haziran 2009
  7. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu özet bizim günlük yaptıklarımız değilde forumda konuşulanların özeti olsa mesela bugün şu konuşuldu bu konuşuldu,Allah korusun tabi de şunun bebeği rahatsız şunun kardeşi evleniyo,4. ay aşıları hakkında duyduklarımızı yazdık vs gibi...yani bu benim önerim ne dersiniz?

8. 27 Haziran 2009
  9. Lazanya

Lazanya ezik püsküvüt Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evde çok sıkıldım bugün sitede de kimse yoktu bir arkadaşım aradı gel dedi bülüye gel bizi al dedim geldi aldı pastalar börekler yedim kızım huysuzlandı çünkü 1 tane 1 yaşında bir tane 7 aylık bir tane 2 aylık bebek vardı biri de annesinin karnında :) sonra kızımı ayağımda salladım uyudu ben de pastaları götürdüm ehuheuheuheuh eve geldim bülü tekzene gitti banyo fayansı almaya aslında ben beğenmek istemiştim ama vakit kaybetmek istemedi kursağımda kaldı hevesim neyse bir baka rv yaptırırsak ona beğenirim artık ehueheuheueheu evde yemek yok bülü anasından kuru fasulye getirdi o onu yicek ben hava yicem :KK70:DD gelsin kızı yıkıcaz

10. 27 Haziran 2009
  11. Wunsch

Wunsch Aşk Her Daim AŞK Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bugun güne çok boktan başladım öylede gidiyor :KK43:
    sabah arkadasım kahvaltıya geldi sonra beraber pendik pazarına indik biraz alışveriş yaptım kızımaa kendime anneme :)
    şimdide arkadaşalrdayım o ütü yapıyor ben size bakıyorum özledim sizi zemuszemus

kocayla aramız bozuk bi türlü düzelmedi 1 haftadır nereye kadar gidder bilmiyorum bi düzeliyor bi bozuluyor sonumuz hiç iyiye gitmiyorr...

12. 27 Haziran 2009
  13. Saruboceq

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bende bugün babamdaydım..tüm gün evde oturdum.
    sonra kocam geldi eve geldik brlikte..sonrada dışarı yemeğe.
    şu anda da tepemde..
    bizimde aramız bozuk.umurumda da değil açıkçası

14. 27 Haziran 2009
  15. Eibhlin

Eibhlin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    biz bugun evi temizledik 3 bucuga kadar sonra disari ciktik birsuru isimiz vardi bi kismini anca halledebildik bu arada kizim gun boyu azar azar ama surekli peynir kivaminda kustu ona canim sikldi biraz. neyse cok yorgunum arkadaslari davet etcektik ama hic halim yok. Aslida msn de ama benle muhattap olmuyor.

16. 28 Haziran 2009
  17. Lazanya

Lazanya ezik püsküvüt Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kuşum pc bülüdeydi sinir oldum cm oynamak için almış pc yi msn açık kalmış aldı pc yi götürdü balkona ben sap gibi oturdum salonda zaten eve 22,30 da geldi ben konuşacak insan aradım ama kaçtı denyo:)hem sigara hem bira birarada içebiliyomuş b alkonda

18. 28 Haziran 2009
  19. OzOkuN

OzOkuN AdaNehir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    benim de 2 haftadır falan kayınvalidem evde onu bırakıp pc başına geçemiyorum anca sabah erken kalkarsam ve de uykumu almış olursam geliyorum kk ya hepinizi çok özledim a.s.
    kaç gündür acaip canım sıkkındı herşeye fitil oluyodum kocişle kaç kere kavga ettik falan meğer ben adet olacakmışım :nazar: nerdeyse 1 yıl oldu unutmuşum bünyedeki etkilerini :dance: şu anda felaket belim ağrıyor..
    ev taşıcaz ama hala toparlanma belirtisi yok bizde bakalım nasıl becercez kaydirigubbakcemile2

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.