2009 mart annişlerinin 2009 yılı (yeni yıl) HEDİYE SEÇİMLERİ ?

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve LAVİNİA_00 tarafından 25 Aralık 2008 başlatılmıştır.

25 Aralık 2008
    Konu Sahibi : LAVİNİA_00
  1. LAVİNİA_00

LAVİNİA_00 Guest

:Saruboceq: Bana verilen en büyük hediye kızım hayatımda en büyük eşsiz ve mükemmel bir hediye...:Saruboceq:
    Bana bu mutluluğu yaşatan Rabbime şükürler olsun.eeee bebişime neden olan eşime hayat arkadışıma da sonsuz teşk.:asigim:
    2009 yılı hayatımın dönüm noktası olacak özellikle MART ayı ...
    yeni yılımızı eşimle geçirmeyi düşünüyorum.hediye konusunda henüz bir fikrim yok ama ona güzel şişme siyah yelek gördüm ve çok beğendim.Bakalım kararım değişir mi?hihoyyythihoyyyt

yeni yıl hepinize uğurlu gelsin. MUTLU YILLAR...:enbuyukkk:

ayrıca benim erkek kardeşimin doğum gunü 31 Aralık gecesi yılbaşı çocuğu yanii hihoyyyt

2. 25 Aralık 2008
  3. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    konun hayirli ugurlu olsun cnm:)
    Ben esime iki kazak ve laptop cantasi aldim beyefendimizinki eskimiste...
    Rabbimin bana verecegi en güzel hediye ztn kizim...
    Esimden alacagim hediyeyi bilmiyorum ama mutlaka GÜLLer olur cok severim cünkü...

4. 25 Aralık 2008
  5. little_suzy

little_suzy Guest

biz birbirimize bebek bezi alicaz:) nerden kıssak kardır:KK66:

6. 25 Aralık 2008
  7. Wunsch

Wunsch Aşk Her Daim AŞK Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar benım 29.12.2009 evlıklık yıldonumumuz ve ılk yılımız bıtıyor daha hıc bırseye karar vermedım o bana ne alır onuda bılmıyorum malum krızde varr ama bakalım yaa daha henuz bı fkrım yok dedım esıme sana ne alım oda dedı askım bısey alma global krız var dedı ne alım sımdı bunun ustune :)))

8. 25 Aralık 2008
  9. Brokoli

Brokoli MUSTAFA❤️YİĞİT Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bacım negüsel cvp vermiş sana daha ne istion kıss kurtuldun işte :))sırnaşık şey

10. 25 Aralık 2008
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    biz birbirimize bişe almıcaz kızlar..öyle karar verdik:Şeniz:

12. 25 Aralık 2008
  13. little_suzy

little_suzy Guest

sen ona bir yemek hazirla mum isiginda, o da sana bir gul alsin onu da masaya koyun, beraber olmaktan guzel ne var yıldonumlerinde, zaten olay beraberligi kutlamak degil mi:KK66:

14. 25 Aralık 2008
  15. buket-26

buket-26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    153
    Bizde bişey almıycaz malum kriz. Bebişe çalışıyoruz anca.

16. 26 Aralık 2008
  17. Pipkin

Pipkin Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aylasulin'cim öncelikle evliliğinizin birinci yıldönümünü şimdiden tebrik ederim, allah size torunlarınızı sevdiğiniz günleri de göstermeyi nasip etsin canım... Bende hediye konusunda bazen şıp diye nokta atışı yaparım ya da takılır kalırım... Takılıp kaldığımda da internetten bakınırım fikir verecek birşey var mı diye, belki sende bakmışsındır geleneksel evlilik yıldönümü hediyelerinden ilk yıl için olanı "kağıt" tabi hediyenin ne olduğu kişiye kalmış, tapu da verebilir, tatil bileti de verebilir abarttıkça abartabilir, ama hem ekonomik kriz varken, hemde bebiş beklerken böyle atraksiyonlara girmeye gerek yok, benim aklıma "mektup" gelmişti mesela, ikinci yıl gördüğümden ikinci yıl yapmıştım ben ve benim ağlamayan kocam ağlamıştı... Hediye olarak hep klasik paketlenmiş birşey beklentisinin dışında ona hissettiğin duyguları, birlikteliğiniz boyunca eşinin sana hissettirdiği güzel duyguları kağıda dökünce kendinde, o da çok mutlu oluyor... Hala arada açar okur :))) Ay duygulandım ben...
    Neyse canım hediye önemli değil, mutlu, huzurlu bir yuvanız olsun yeter...

18. 26 Aralık 2008
  19. Wunsch

Wunsch Aşk Her Daim AŞK Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    a.s.

Canım çok teşekkür ederim ilgin için a.s. evet aslında fikrin çok güzel geldi iyi fikir güzel bi içten gelen mektup yazabilirim vee küçük bi hediyeyle sanırım bu işi tatlıya bağlaya bilirim sonucunu sana yazıcam :) bakarsn benım kocısde aglar hihoyyyt