2009 Mart Bebekleri Yaramaz mı Yaramaz...

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve TLAYSI tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

17 Aralık 2009
    Konu Sahibi : TLAYSI
  1. TLAYSI

TLAYSI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bebeğim büyüdükçe yaramazlıklarıyla beni hem kızdırıyor hem de güldürüyor. sizde durum nasıl?
    ben bir tanesiyle başlıyorum. geçenlerde balkona çıktım ece gelmesin diye kapıyı kapattım sen gel kapının arkasına dikil, iyiki arkada olduğunu camdan gördüm, in aşağıya içeri girecem diye bağırıyorum o ise ordan bana sırıtıp kendince birşeyler söylüyor, epey bir süre soğukta bıraktı beni cadı:eek:

2. 17 Aralık 2009
  3. merallll

merallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    meriçte aynı şekilde.... hareketli maşallah yerinde durmuyor nerde ilgisini çeken (zararlı!!:)) ) bişey varsa hemen onun yanında alıyor soluğu, bazen soluğum kesiliyor yorgunluktan...... ama onu herşeyden çok seviyorum, bakıcımızdan alıp eve girerken hadi yaramazlık yapalım oğlum evi dağıtalım diyorum:))) hakediyorlar çünkü herşeyi, özlüyor evi :))) ve onun bu hareketliliğine bayılıyorum, hasta olunca sessizce ateşli yattığı bi gün olmuştu hiç unutmuyorum kolunu bile oynatmamıştı.... Allah korusun yavrularımızı.... sağlıklı olsunlarda yapsınlar yaramazlık napalım :)))))))):KK46:

4. 17 Aralık 2009
  5. mystory

mystory Nida Nur'um Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nida nurda aynı...özellikle yapma dediğim şeyleri yapmaya bayılıyor...kikir kikir gülüp birde gıcık veriyor..
    oyuncak dışındaki herşeyle oynamayı seviyor....kendisini rahat bırakmamı istiyor..(heryeri kurcalamak için)ama zafer benim çünkü bırakmıyorum.....emeklemeye başladı şimdi hiç durmuyor..yürüse yandık yandık...hayırlısı..meralin dediği gibi sağlıklı olsunlarda..naparlarsa yapsınlar..

6. 17 Aralık 2009
  7. nita85

nita85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımda baya hareketlendi yemek yaprken yürütece koyuyorum yoksa heryere tırmanıyor düşüyor daha dün yürütecte sıkıldı indirdim damacanaya tırmandı pompayla oynuyordu oynarken eli kayıp düştü arkamızda da gözümüz olmalıymış çünkü arkamı dönmeye gelmiyor biryerleri karışırtıyor:KK46:

8. 18 Aralık 2009
  9. merallll

merallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evet nermincim çok güzel bişey ya bu çocuklar bayılıyorum:))))))... meriçte öle bi yığın oyuncağı var hala plastik kapların peşinde, mutfağa bayılıyor o yüzden, bl. makinasına özellikle, kapağını açınca çılgına dönüyor ve favorimiz elektirik süpürgesi ben süpürürken almak için benden yaptığı şebeklikleri bi görsen :)))))
    nita'cım damacanayı meriçte çok seviyor su azaldığı zaman sürükleyip örümceğiyle oturma odasına kadar götürebiliyor :))))

10. 18 Aralık 2009
  11. family

family Biriciğim Buğrahan'ım:):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    buğrahan tam aksine elektirik süpürgesinin sesinden çok korkuyor... alıştırmaya çalışıyorum ama ben süpürgeye tutarken bazen kucağıma almak zorunda kalıyorum çünkü çok ağlıyor... ama genelleme yaparsak valla aynı yaramazlıklar bizdede var dediğiniz gibi arkamızdada gözümüz olsa ii olacakmış...buğrahan'da mutfağı çok seviyor, tırmanmayı çok seviyor, hele çekmeceleri açmak kapatmak bayılıyor elini kıstıracak iye ödüm kopuyo bazen bantlıyorum :lepi:

12. 18 Aralık 2009
  13. family

family Biriciğim Buğrahan'ım:):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu damacanalarda ne var kisırnaşık şey buğrahnada eğer suyu bitmek üzereyse tuttuğu gibi götürüyor salona, örümcekte gezerken damacanada geziyorsırnaşık şey

14. 18 Aralık 2009
  15. merallll

merallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    family'cim aynen canım kendinden büyük damacana :)))) ne anlıyor bilmiyorum :))

16. 18 Aralık 2009
  17. mystory

mystory Nida Nur'um Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım nida hanımda elek.süpürge sesinden korkuyor..o varken süpüremiyorum evi...birde fön makinasından korkuyor...çok korkak benim kızım..:1shok:
    şu resimdeki halinde cingöz bişi gibi duruyor....

18. 19 Aralık 2009
  19. taha0203

taha0203 EVLİ-MUTLU-ÇOCUKLU:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimkide öyle ya.mahfoldum valla.bide yürüyor.peşinden gidincede koşuyor sonra da düşüyor.ne yapcamı şaşırdım.taha da en çok mutfağı seviyor.tencere,tava,kavonoz kapağı,buzdolabı süsleri en sevdiği oyuncakları.