2009 Mart Bebişlerinin Hazırlıkları

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve buket-26 tarafından 19 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : buket-26
  1. buket-26

buket-26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    153
    :teytey:Hadi bakalım güzel hamişler neler alırsak paylaşalım. Birbirimize fikir olsun. Fotolarını da koymayı unutmayalım. Gerçi sanırım çoğumuz cinsiyeti belli olunca alışveriş yapmaya başlarız ama....olsun. :dance:

2. 19 Ağustos 2008
  3. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy dört gözle bu sayfayı bekliyordum Buket. ama erken mi ki acaba. bunu diyen benim ama yaz tatilinde evde canım sıkılınca 1 hırka bir de yelek ördüm. erken biliyorum ama ne yapayım yaaaa. kaç yıldır bunları bekliyorum ben. Allah emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah.

4. 19 Ağustos 2008
  5. buket-26

buket-26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    153
    Erken biliyorum ama olsun ya heyecanlıyız,sabırsızız...vs...Güya 6 aylık olmadan bişey almıycam diyorum ama pek dayanabileceğimi de sanmıyorum :asigim:
    Maaşallah canım ya marifetlisin desene. Fotoğrafını koyda örneğini alayım cicim kaydirigubbakcemile3
    Bende elimde örüyorum bitane yelek ama kendime değil eltimin bebesi oldu daha anca örüyorum. Nasıl olsa kışın giyecek yetiştiririm ben ona. Kendi bebişimede örücem Allah izin verirse.

6. 19 Ağustos 2008
  7. buket-26

buket-26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    153
    Bak ben örneğini koyayım yeleğin. Akıllı iple örülmüş. Bende akıllı ip aldım pembe-yeşil iki renkli. Eltimin minik kızına çok yakışacak eminim.

8. 19 Ağustos 2008
  9. existhunder

existhunder Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

Ay ellerine sağlık ne kadar şık olmuş valla maşallahhhh tütütütü nazar değmesin arkadaşıma:nazar:

10. 19 Ağustos 2008
  11. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

bu da bizim hırkamız, büyük oldu ama. dedim ya can sıkıntısını geçirmek için ördüm.Buketcim senin modelde çok güzel. şimdiden ellerine sağlık.

Son düzenleme: 19 Ağustos 2008
  12. 19 Ağustos 2008
  13. ipekhan

ipekhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar anladığım kadarıyla Mart ayında doğuracaksınız. Bende takvimde Mart 27 olarak gözüküyor. Hepimizin için hayırlısı. Ben daha bişey almadım. Annem aldırmıyor :) Bebek hareketleri duyulsun öle alınırmış Buda 3,5-4 ayı bulurmuş. Bir de ilk başta kilot (don) almamız gerekiyormuş. herşeyden önce bebeğe kilot alınırmış tam olarak nedenini bilmiyorum.Donansın diye mi acaba:) Duydunuz mu böyle bir şey? Hırka da yelekde çok güzel olmuş ellerinize sağlık ben çok beceriksizim annemlere ördüreceğim. görümcem ocakda doğurdu ondan biliyorum en gerekli şey ayakları üşüyor diye patik. o gerçekten işe yaradı. İnternette çok güzel patik örnekleri var.Bi de cinsiyeti belli olursa o zaman neler almayız ki. Ama biz çok fazla kışlık almaya gerek yok sanırım. Mart Nisan da kalın giyer sonra biraz daha yumuşar hava.Görüşürüzzzz.

14. 19 Ağustos 2008
  15. buket-26

buket-26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    153
    Sağol canım.Büyük olsun daha iyi zaten kışa girene kadar büyüycek bebişlerimizde. İyi yapmışsın beyaz yapmakla. Cinsiyetini öğrenene kadar idare edicez. Gerçi kızlara pembe,erkeklere mavi çok klasik geliyo bana. Allah bebişinin üstünde görmeyide nasip etsin inşallah canım.

16. 19 Ağustos 2008
  17. buket-26

buket-26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    153
    Seninde hamişliğin hayırlı olsun canım. Bak hiç duymamıştım don olayını.
    Olsun canım annenler örer en güzellerini. Nasıl olsa daha çok zaman var.

18. 19 Ağustos 2008
  19. ipekhan

ipekhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet ya herkes sölüyor bende gidip alamadım henüz bi don :) ama ilk o alınıyormuş sizde alın bence. yani ufak olucağına büyük olsun herkes diyor ki çok alma bi kere giyecek hemen büyüyor biliyorum az giycek ama insan hayatı boyunca kaç kere bebek yapar ki. Benim gibi 30 una gelmiş biri en fazla 2 tane yapabilir o 2 tane içinde insan dünyayı alır acımaz.Ben kıyafetleri ve ayakkabıları sevdiğim kadar bi de kullanılacak eşyalara takıntılıyım onlar benim daha çok hoşuma gidiyor. Yok tarağı yok banyo yıkama aleti, odasında ki süsleri.İnternette bi site var isterseniz veririm oradanda bakarsınız çok hoş şeyler var.