2009 Mart Bebişlerinin Yaramazlıkları Emekleyip Yürürken Neleri Alt Üst Ediyorlar:):)

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve family tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

15 Aralık 2009
    Konu Sahibi : family
  1. family

family Biriciğim Buğrahan'ım:):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim kuzucum çok seviyo çekmeceleri açmayı, fayanslarım üstünde oynamayı, laminata oyuncaklarını vurup alt kattakileri rahatsız etmeyisırnaşık şey bide ayağa kalmaya çalışıyo destek aldığı herşeyi tutup dizlerinin üstüne duruyo sonra pat diye oturup kalıyomafoldumben pc masasının altına girmeye çalışıyo biz farkına bile varmadan çoktan gitmiş oluyo... bide paçamı bırakmıyo tuvalete zor gidiyorum sırnaşık şeysırnaşık şey tabi böyle olması çok zor oluyo:1no2: eee sizinkiler neler yapıyo bakalım kızlar?????

2. 2 Ocak 2010
  3. family

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çamaşır makinasından tutunda pc ye, tv masasına, çekmecelere, halı örtüsüne, fırın düğmelerine kadar daha sayamadığım birçok şeyle oynuyor artık ve günde 50 kere ayağa kalkmaya çalışırken düşüyor yada kafasını biryere vuruyor... YA SİZİNKİLER NELER YAPIYOR????

4. 4 Ocak 2010
  5. merallll

merallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hemen hemen bütün büyüme belirtileri Meriçtede var canım:))))))), ütü masanın altına girmeyi, sehpaların sandalyelerin altına girmeye bayılıyor, kalorifere, koltuklara, bize tutunup ayağa kalkmaya çalışıyor, örümceğiyle evin içinde saatte 100 tur atıyordur :))) çekmeceleri açıyor, vestiyer kapaklarını açıp ayakkabıları aşağı atıyor:))) çamaşır makinası çalışırken onunla birlikte kafasını çeviriyor :))) halıda durmuyor bütün boşlukları keşfedip elindekiyle vuruyor yerlere, salon kapısı kapalı durur normalde, kapısını biraz açık görsün hemen içeri dalıyor, çılgınlar gibi ordan oraya savuyor kendini :)))) yemek yediği şeylere mütemadiyen elini vuruyor... toplarını özellikle kuytu köşe yerlere atıp almayı çok seviyor... çadır yapıyorum ben ona onun içine girip çadırı bozmaya bayılıyor... ve tabiki mutfak en çok sevidiği yer :))))

6. 4 Ocak 2010
  7. shrylz

shrylz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    609
    Ödül Puanları:
    113
    benim kuzum da kafayı big. taktı. mauseu eline geçirirse yere çarparak açmaya çalışıyor:) kabloları ısırıyor. bizi izleyerek tuşlara basılması gerektiğini kavradı 10 parmağı ile tuşlara bam bam vuruyor. mutfakta dolap kapağını açmayı keşvetti fırsat bulursa açıp cüssesine uygun tava tencereleri dışarı döküyor. tutunup kalkmaya çalışıyor genelde de düşüyor. koltukların arkasına sıkışıp kalıyor ağlayarak kurtarılmayı bekliyor. özellikle mama saatlerinde çok eğleniyor. elini tabağa daldırıp ısı kontrolü yapmak özel zevkleri içinde. tabi o eller sonra üste mama sandalyesine bana her yere sürülüyor. velhasıl ona yetişmekte güçlük çekiyorum. şimdiden yürüyünce ne yaparız diye kara kara düşünüyorum:)

8. 4 Ocak 2010
  9. family

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    haklısınız yaa yürüdüklerinde nasıl başa çıkacağız acabasırnaşık şey amannn Allah'ım sağlık versin kuzularımıza ... ne güzel aslında bu yaptıklarına seviniyoruz çünkü bu hareketlilikleri sağlıklı olduklarını gösterir değilmigamyoncuiremsu ben bazen çok kızıyorum ama mutfakta benimle beraber dönüyo resmen, paçalarımdan tutup ayağa kalkmaya çalışıyo falann bide herşeye vuruyo bana eşyalara ahh diyo, mutlu olsada sinir olsada bunu yapıyo... cici yaptırıyorum kızıyo banakaydirigubbakcemile

10. 4 Ocak 2010
  11. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizimki emeklemiyo ki dahaaaa :sm_confused:

12. 4 Ocak 2010
  13. family

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    annesi hemen yürüyecektir belki:KK46: bazı bebekler emeklemeden yürüyorlarmış yahihoyyyt

14. 4 Ocak 2010
  15. nita85

nita85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımda 17 mart doğumlu sizi takip ediyorum ama çok yazamıyorum bu konuya yazamandan geçemedim ama.
    benimki şuaralar tv.sehpasına çıkıp televizyonu kapatıyor düğmeye basıp,koltukta sıralıyor kotuğun uçuna gelince elini bırakmak istiyor
    en zoru mutfak ama damacana,çöp kovası ne bulursa tırmnaıyor yürütece koyunca sıkılıyor çünü heryere giremiyor onunla hanfendi,yemek yaparkan paçalarıma tutunup kalkıyor zor adım atıyorum mecbur kucağıma alıyorum.

16. 4 Ocak 2010
  17. nita85

nita85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bide buugn yasadığımız birşey var çamaşırları seriyordum bi baktım ayağımda birşey çamaşırlığın altına girmiş demirin arasıda küçük kafasını nasıl sokmuşsa ben almaya çalışana kadar fare gibi çıktı ordan artık heryere giriyor takip etmek zor kafamın arkasındada 2 göz olsaymış fena olmazmış.

18. 4 Ocak 2010
  19. emda

emda sevgi pıtırcığım ADA Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla bizimkide aynı nerde olmadık şeyler var gidip onları buluyor çok tehlikeli olmaya başladılar bizimki emeklemenin dışında 4-5 adım canı ister mutfakta iş aparken yere koyarsam yandım tum çekmeceler aşağı iniyor çekmecedekileri eline alıyor çok ilginçmiş gb inceliyor sonrada yere fırlatıyor şimdide göz kırpmasını öğrendi çok ciddi bir anında göz kırp diyorum gülümseyerek kırpıp gene ciddi pozisyonuna dönüyor kaydirigubbakcemile3 alkış yapıyoruz oda alkışlıyor herşeyi çok cabuk kapıyor geçen gün eline bi pet şişe almış (ağzı kapalı) bide cerez tabagını almış şişeden tabağa boşaltıp tabagı agzına götürüp günya iciyor sonra tekrar aynı hareket :)
    maşallah kuzularımıza :nazar::nazar::nazar: