2009 mart çocuklarına hangi kitapları okuyoruz,okumalıyız?

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve gamzeozs tarafından 9 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : gamzeozs
  1. gamzeozs

gamzeozs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar çocuklarımızın gelişimi için onlara hangi kitapları okuyoruz burada paylaşalım istedim. benim oğlum çok hareketli kitapların başına oturtup zaptedemiyorum. çokistoyorum ama kitapları sevmesini. sizler hangi kitapları okuyorsunuz? kitapları sevdirmek ve dikkatini çekmek için neler yapıyorsunuz? yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum.

2. 9 Ağustos 2010
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Ben henüz okumuyorum,3 yaşından öncede gerekli olduğunu düşünmüyorum.Sadece sevgim,ilgim onu anlayabileceği tarzdaki oyunlar bana yeterli geliyor.Şu anda bir şey anlamazki bence,onun aklı kitapta olmaz resimlerinde filan olur.

4. 9 Ağustos 2010
  5. sabirsizim

sabirsizim nazlı kuzummm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bence de bu yaşta kitap okusakta çocuk sıkılır zaten herşeyden çabuk sıkılıyorlar ama resimlerine bakmak hoşlarına gidiyor bu ne bu nerde deyince göstermesi şimdilik yetiyor

6. 10 Ağustos 2010
  7. reyyan07

reyyan07 gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizde şu kalın kapaklılar varya tek tek hayvanları kıyafetleri falan tanıtıyor onlarıçok seviyor reyyan.kitap eline geçsin hepsini gösterip soruyor..diğer hikayeleri sevmiyor ben hikayeye başlayınca o başka şeylerle ilgileniyor..

8. 10 Ağustos 2010
  9. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    her sekilde kitaplari denedik ve hepsini ya yirtti ya yemeye calisti ve bende artik almiyacagim Kreje basldiktan sonra akli yavas yavas erdikten sonra kitap alip okuyacagim... Ben kitap okudugumda uyandiginda beni görüyorsa kitapla yanimda uzanip dinliyor beni veya uyuturken kendim bildigim masallari anlatiyorum dinliyr beni cok güzel ama onun kitaplarina gelince elletirmiyor kendisi aciyor birsyler yapmaya calisiyor :))

10. 10 Ağustos 2010
  11. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin ♥pamugum ve prensesim ♥ Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    bu zamanlarda daha çok resimler ilgisini çekiyor..şekilleri objeleri kiştaplarla tanıtıyorum hoşuna gidiyor ama öyle oturtayım yanıma masal okuyayım olayı yok dinlemiyor çünkü..hatta gece başında masal okuyarak uyuyan çocuklardan olacağını hiç sanmıyorum :KK43:

12. 11 Ağustos 2010
  13. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sabah gazetesi bir ara penguen şeklinde masal anlatan bir oyuncak verdi kuponla onu biriktirip aldım gece yatarken onu açıyorum dinleyerek uyuyor çok işe yaradı sonuçta kitaptan anladığı yok gerçekten ya yırtıyor ya ısırıyor ben şimdilik onu dinletiyorum içinde 25 masal var adam anlatıyor çokta güzel anlatmış sesini istediğiniz gibi ayarlıyorsunuz durdurmak istediğinizde duruyor fln değişik ilerdede okuma yazma öğrenene kadar faydalı olur diye düşünüyorum şimdiden ilgilenip dinlediğine göre değilmi:))))

14. 11 Ağustos 2010
  15. reyyan07

reyyan07 gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bir hevesle aldım onu alıyor eline öpüyor öpüyor sonrada atıyor dinleme tenezzülünde bulunmuyor..sanırım emerek uyuduğu için böyle.memeyi bırakınca değişeceğini umuyorum..

16. 12 Ağustos 2010
  17. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben hiç eline vermedim hep uzak tutuyorum yoksa aynı şeyi yapacağından eminim ya öpecek ya düğmelerine basıp duracak yada pillerini sökecek o yüzden sadece en uzak mesafeye yükseğe koyuyorum odada hafif ışık emmeyi altıncı ayında bıraktığından biberonumuz elimizde böyyle dinliyoruz sonra mama bitince yanımda yatıyor vee dinlerkeeeen gözler yavaşça kapanıyooor:)))))))

18. 14 Ağustos 2010
  19. melek81

melek81 Herşeyin başı sağlık Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.