2009 Mart Erkek Anneleri Sünnet Ettiren Varmı?

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve ilknur77 tarafından 22 Nisan 2010 başlatılmıştır.

22 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ilknur77
  1. ilknur77

ilknur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba teyzeler; bizim oğlan pazartesi günü sünnet olacak inşallah bir sorun olmazsa. aranızda sünnet ettiren varmı hastanede neler lazım olduğunu, evde beni neler beklediğini bilmek istiyorum beni bilgilendirirmisiniz. çok heyecanlıyım. ama sorun başladı pipisinde sünnet şart oldu. ilerde 4-5 yaşlarında aklı başındayken bide takım giydirir düğün yaparız sünnetini güzel bir gün olarak hatırlar :)):gitme:

2. 22 Nisan 2010
  3. luffee

luffee Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun canım. sünnet hakkında hiçbi bilgim yok ne yazık ki. inşallah çabucak atlatırsınız. aslında ben de istiyorum küçükken sünnet ettirmeyi ama cesaret edemiyorum. Hiçbir çocuğun yaşı büyük olsa dahi sünnet gününü güzel hatırlayacağını sanmıyorum. o yüzden hiç hatırlamaması daha iyi.
    Kuzenimin çok afacan bir oğlu var. oturup anlattık sünnetten önce doktor amca uyuşturacak hiç birşey hissetmeyeceksin falan diye. Tamam dedi önce ama tabii gözler titriyor korkudan. Ama sünnetçi daha kapıdan girer girmez Nerden duyduysa artık ' erkek olacağıma taş olsaydım !' diye bağırmaya başladı. Hem güldük hem ağladık.
    Nerede yaptıracaksınız? Buradan gelişmeleri yazarsan biz de belki cesarete geliriz. Gerçekten ertelemeyi ben de hiç istemiyorum. Bebekler bezliyken daha çabuk oluyormuş iyileşme süreci.
    Öpüyorum Kaan'ı.

4. 23 Nisan 2010
  5. ilknur77

ilknur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    lufee sen nerelerdesin ya bayadır göremedim seni buralarda. kaan çok iyi aslında. sadece pipide ufak minicik bişi mercimek kadar bişi oluştu. normalde temizlenebiliyomuş. ama bir defa denedi dr temizlemeyi derisini geri siyırarak :KK43:((( kıyamet koptu ve o günden beri bezini değişirken bile pipisine ellettirmiyo. acıdığından değil korktuğundan. birde şimdi doktorlar 2 - 6 yaş arrası sünnet etmiyolar. yani çocuk 4 yaşında hadi sünnet ettirelim diyemiyosun. bende bu sünnet olayının çocuğumda bir travma olmasını ve senelerce bu acıyı bu korkuyu hatırlamasını istemiyorum. pipide hiç bir sorun olmasa bile kestireceektim. aslında ben doğar doğmaz kesin dedim ama dr maskeye gelmez çok küçük 1 yasında keselim dedi eee artık zamanı geldi. bide bezli çocukta daha çabuk iyileştiğini söledi dr. en fazla 1 gece sıkıntın olur dedi inşaaaallah dediği gibi olur dr un. allahım bi dert keder vermeden atlatayım

6. 23 Nisan 2010
  7. luffee

luffee Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Canım merhaba,
    Tekrar geçmiş olsun Kaan'ımıza. İnşallah çabucak iyileşir. Ben artık ciddi anlamda vakit bulamıyorum hiç siteye takılmaya. Bazen iki dk girip okuyup çıkıyorum. Ya da gece çok geç saatler müsait oluyor, o zaman da kimseler olmuyor burda. Havalar düzeldi iyice. Kaan iyileştikten sonra Tuzla sahilde buluşalım bir gün. opuyorumnanaktan

8. 23 Nisan 2010
  9. ilknur77

ilknur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla bende giremiyorum doğru düzgün nete. kaan izin vermiyo ki bilgisyar başına oturunca on parmak saldırıya geçiyo:))) bugün sahildeydik biz varya süperdi süper. muhakkak buluşalım cennet gibi yeemyeşil olmuş sahil. sessiz sakin yemyeşil. öğlen gittik akşam yediye kadar kaanı attım çimlere:))

10. 24 Nisan 2010
  11. luffee

luffee Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Biz de sahildeydik bugün :) Arkadaşım gelmişti iki günlüğüne.Gezdirelim misafiri diye çıktık ama hiç umduğumuz gibi olmadı. Kıraça'ya oturduk ama Can neredeyse hiç durmadı. Kaçıp kaçıp yola çıkmak istedi. Babası oyaladı biraz. Biz de hızlı hızlı birşeyler atıştırıp eve döndük hemen. Aslında 23 Nisan kutlamalarını izletmek istemiştim ama öğle uykusunu almadığı için çok mızmızlandı. Arabasına da binmiyor bu oğlan artık ya:KK43: benim için yürüyüş yapmak bile hayal oldu artık.Sahilde de hiç rahat durmuyor gidip gidip park etmiş arabalara dokunmak istiyor. Sadece eve yakın büfeye gidiyoruz ( o da bayaa zaman alıyor tabii) bir de bahçeye indiriyorum o kadar. ıkisinin de keyfinin olduğu bir gün buluşalım gerçekten. Kaan'ı çok merak ediyoruz :)

12. 24 Nisan 2010
  13. melek81

melek81 Herşeyin başı sağlık Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    selamlar arkadaşlar,

Ali Tuna 5-6 ayllıkken sünnet oldu. Medical Park Göztepe hastanesinde.
    Bizimkisi lokal anestezi ile oldu ama keşke genel anestezi olsaymış dedim. Çok ağladı acıdığıdan değil ama korkudan. Eve gelince bir hafta 10 günde iyileşiyor. Bir krem ile pansuman yapıyorsun sadece

14. 25 Nisan 2010
  15. ilknur77

ilknur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla bizde genel anestezi yaptıracağız çünkü pipide taşlaşma var onun temizlenmesi gerek. kaan daha sedyeli ortama girer girmez basıyo yaygarayı. aşılarda korkmuştu baya. allahım inşallah sorunsuz hallederiz çok korkuyom ve heyecanlıyım. eyvahedigeldismile

16. 25 Nisan 2010
  17. ilknur77

ilknur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ama şekercim çocuğu kapalı ortama götürme sende bırak az özgür olsun. ben sahilde atıyom çimlere orada diğer çocukları filanda görünce coşuyo benimki. kapalı yere girince kaan da saldırgan oluyo. bide bizim avantajımız lojmanda 3 tane park var arabaların geçmediği yerlerde. rahatız yani.gamyoncuiremsu arabasındada eline kraker filan verirsem duruyo yoksa sürekli yürümek istiyo tırtıl gibi :))) şu sünnet derdimiz bi geçsin allahın izni ile bol bol buluşalım

18. 26 Nisan 2010
  19. family

family Biriciğim Buğrahan'ım:):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    İlknur'cum Kaan bugün sünnet oluyor bildiğim kadarıyla sağsalim atlatır inşallah... Buğrahanda bi aksilik olmazsa çarşamba gün sünnet olacak inşallah...