2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve AysunEge tarafından 30 Ekim 2008 başlatılmıştır.

30 Ekim 2008
    Konu Sahibi : AysunEge
  1. AysunEge

AysunEge Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kızlar.a.s.
    bebeklerimiz için bişeyler almaya başladık mı:KK46:
    bebeğimin cinsiyeti daha belli değil (yarın doktorumuz belki söyler)ama çıtçıtlı badi aldım birkaç tane tabi pembe ve mavi dışında.
    burdan alınanları görürsek fikir edinmiş oluruz diye düşündüm.:nazar:

2. 30 Ekim 2008
  3. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    ben 8.aya kadar birşey almayı düşünmüyorum,ilk gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı,ne olur ne olmaz diye ,içimde hala korku var,o yüzden son aylarda alıcam,sen kaç haftalıksın cnm?

4. 30 Ekim 2008
  5. pnrhlt

pnrhlt DEFNE'm Güzel Meleğim Üye

Beğenildi:
    204
    Ödül Puanları:
    153
    Valla bende en azından 5.aya kadar birşey almayı düşünmüyorum. Cinsiyeti için %90 kız dedi doktorumuz ama bi kesin görelim :) Hani derler ya ilk don al donansın diye :) Bende sarı-beyaz bi atlet külot takımı aldım o kadar :) Ama babanem şimdiden iki hırka ördü :)

6. 30 Ekim 2008
  7. tlyonl2009

tlyonl2009 canımın yarısı kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende son aylara doğru alıcam sadece yeğenim hastane çıkışı set almış beyaz çok şekerler ama ben henüz almıcam.

8. 30 Ekim 2008
  9. akman1981

akman1981 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimkide erkekmiş ama belli olmaz tabi hayırlısı olsun.bizde hiçbirşey almadık daha erken diye düşünüyorum ama annanesi yelek falan örmüş.

10. 30 Ekim 2008
  11. BoncuK_GxoxzlxuxM

BoncuK_GxoxzlxuxM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vala benim oglumdan kalma bir suru bebek giysileri var onlari ayarlayim ama hennuz cinsiyet belli olmadi 13 kasimda kontrolum var bakalim zaten 8 aya kadar bise almayi dusunmuyorum zaten ilk hamisimde ole yapmistim hersey 8 ayda almistim

12. 30 Ekim 2008
  13. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    valla kızlar ben ikiz anne adayıyım 5 ayımda gidip alışverişimi yapacam çünki erken doğum olasığı birde ilerki aylardaki ağırlaşacak halimi düşünürsem çıkamam üstelik kışa denk geliyor....

şimdiden eltim 2 tane hastane çıkışı almış.. yiğenim iiki yakalık iki çorap ve patik bir zıbın almış ...

ama ben 5 ayda gider alır gelirim arkdaşım tek bebekdi 6 ayında gitti aldı herşeyini hazırladı .....
    ama 5 ayda git dedi bana ne olur ne olmaz dedi..

14. 30 Ekim 2008
  15. MARYLXIXN

MARYLXIXN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaşlar benim bebişide doktor erkeğe benziyor dedi ama malum kesin değil daha bende 6 aydan sonra almayı düşünüyorum bir şeyler
    ama şimdiden içim gidiyor ne güsel şeyler var ya
    ama ananem bir yelek bir hırka örmüş, onlara dokununca o kadar duygulandımki malum hepimiz hassasız
    bide halası pisipisili takım almış beyaz üstüne fıstık yeşili bide şortlu takım almış
    dayısı zürafalı kırlent almış annemde bebe yastığı yapmış çok tatlı
    kızlar kuzularımız gelsinler hayırlısı
    ile neler alırız onlara

16. 30 Ekim 2008
  17. _Melin_

_Melin_ meleğim benimle:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet bende çoğunluk gibi henüz bişey almadım.Cinsiyeti belli olsada 6. aydan sonra hazırlık yapmayı düşünüyorum inş..Ama kafamda bir sürü şey tasarlıyorum.Mekanlarda bebiş eşyalarına ve kıyafetlerine bakıyorum.En azından nerde ne var keşfediyorum.Almaya karar verdiğimde hazır olursa kolay olur diye düşünüyorum.Bizimde büyüklerden hazırlık var şimdiden:)K.validem Adanada camerayla bana elindeki örgüleri gösteriyor..Hazırdada bir çok kazak hırka örülmüş duruyor.Bu arada eltimde hamiş.Onunla da yaşıt sayılırız.Ona ve bana hatta diğer kardeşlere yetecek kadar örgü mevcut şu anda yane:))Saolsun elleri dert görmesin inş.Kendisi de hasta..Allahım şifa versin inş..

Çok tatlı duygular ,heyecanlar bunlar yaaa:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

18. 31 Ekim 2008
  19. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benim prensesimden bir sürü eşyası var zaten bebişime hiçbir eksiği yok şimdilik ama 8. aydan sonra hastane çıkışı alacağım sadece en güzelide son aylarda yapılan hazırlıklar çok eğlenceli oluyor Allah hepimize yaşatsın o anları inşallah