2009 mayis anneleri bunlari unutmayin

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve mercan_dilara tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

25 Nisan 2009
    Konu Sahibi : mercan_dilara
  1. mercan_dilara

mercan_dilara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    --------------------------------------------------------------------------------

Arkadaslar sizlerde yavas yavas cennet kokulu minik meleklerinize kavusmaya basladiniz.Sizler adina cok heyecanliyim ve surekli dualarimdasiniz..Biliyorum ki suan en cok manevi destege ihtiyac duyuyirsunuz.Ben dogum esnasinda km lerce uzaktan arkadaslarimin seslerini ve dualarini duyduguma nerdeyse yemin edebilirim..
    Allah katinda anneligin ne kadar degerli ve kutsal oldugunu hepimiz biliyoruz.Annem ben doguma girerken tenbih etmisti,ben unuttum gerce o anin heyecaniyla ama belki sizin aklinizda bulunsun diye soylemek istedim...Tam dogum aninda ettigin duanin,istediginiz her dilegin gerceklestigini unutmayin.Yuce rabbim bizim gunahlarimizi silerken,dilekelerimizi de gercekelestirecegini bildiriyor..
    Birde anneannemin ,anneme,annemin de bana da soyledigi dogum sureci icinde akittiginiz terle yuzunuzu boynunuzu silerseniz,tipki bebek gibi olurmus cildiniz..

Hepinize hayirli dogumlar..

2. 25 Nisan 2009
  3. mercan_dilara

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

Dogum asamasini gectikten sonra unutmamaniz gereken diger onemli bir konuda ilk sutunuz..Ilk anda gelen koyu renkteki,kivamli sutu sakin bosa hrcamayin .Bbegin icin cok onemli oldugunu mutlaka biliyorsunuzdur.Ama o ilk anlarin heyecaniyla insan bocaliyor.Eger bebeginize o an vermezseniz bile mutlaka sagip ,saklayin...

4. 25 Nisan 2009
  5. mercan_dilara

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Dogumdan cok sonra ki bir asama olsa da ,temellerini simdiden atmaniz gereken bir baska konuda esinizin size alacagi dogum hediyesi.....Gecen sene bizim aramizda yasananlari hatirliyorumda..Bazi arkadaslarin boyle bir seyden haberi yokmus,kocasida orali olmamis,bazisi dogumdan once soz aldigi halde hediyesini hala alamamis....Eger dogumdan sonra kocanizdan bir jest bekliyorsaniz bunu kendiliginden yapsin diye beklemeyin...Direk ve acik acik dogumdan once hatirlatin..Cunku dogumdan sonra lohusalik donemi tahminizden hassas gecebilir,depresyon yasayabilirsiniz.Simdi benim icin onemli degil dediginiz seyler o zaman onem kazanabilir .Esiniz logusalik doneminde ilgisiz kalirsa,hediye almamasi sizi kotu yonde etkileyebilir..Simdiden onlemizi alin derim

6. 25 Nisan 2009
  7. drydeniss

drydeniss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    cok güzel konulara yer vermişsin canmı
    benim hödük kocam bana doğumda ne bi çicek getirdi ne hediye
    dertlendim lan yine...

8. 25 Nisan 2009
  9. esen81

esen81 iki aşkım Ahsen ve sen Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    saol canım cidden güzel konulara değinmişsin ben eşime söyledim alacağı şeyi sonra beğenmediğim bişe almasın di mi ama:)))

10. 25 Nisan 2009
  11. burcuuu

burcuuu O 62 kg geri gelecek :) Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    Cnm teşekkürler çok güzel şeyler yazmışsında ben hiç sanmıyorum eşim bana doğurdum diye hediye alsın, ama böyle ince bişeyi düşünsün isterdim, hemde kendim mi söylicem bana doğurduğuum için hediye al diye, Aklından bulsun alsın o zaman kıymetli olur, ben ondan kendim istedikten sonra hiç bir değeri kalmaz benim için, o da kendisi böyle bişeyi %99 düşünmeyeceği için almaz zaten gibi geliyo

12. 25 Nisan 2009
  13. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkürler cnm

14. 25 Nisan 2009
  15. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    benim eşimde hedi,ye falan almaz valla:1no2:

16. 25 Nisan 2009
  17. mercan_dilara

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canim sende direk olmasa da en direk soyle...Mesela sitede boyle bir kinu acildgini ya da dogum yapan bir arkdasinin kocasinin aldigi hayali dogum hediyesinden bahset.En azindan bilgisi yoksa bile ogrenmis olur.Hic olmadi bi ciccek ve bebek icinde balon getirsin hastaneye..

18. 25 Nisan 2009
  19. mutahhara

mutahhara Everything is Fate Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tüh ya geç açmişsiniz konuyu :) 4-5 gün önce acsaydiniz keşke :) artik dogurduk :)

şaka bi yana cok güzel noktalara deginmişsiniz gerçekten..özellikle su dogum sonrasi ruh hali..insan tamamen degişiyor..içinizde ne varsa,ne istiyorsaniz patir patir söyleyin bencede :KK66: