2009 mayıs anneleri sizinde kasıklarda sancı varmı???

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve nursist tarafından 2 Ocak 2009 başlatılmıştır.

2 Ocak 2009
    Konu Sahibi : nursist
  1. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar kasıkta bazen karında acıma ne bilim yanma gibi hisler oluyomu bazen çok artıyor bu his ve korkuyorum.hani çişinizi tutarsınızda o gerginlik ağırlık hissiyle birlikte tuhaf bi sancı olur ya işte öle bişi...umarım anlatabilmişimdirmirmirmirmir
    .muhtemelen rahim ve karın büyüdüğü için oluyordur ama bunları yaşayan varsa eğer paylaşsın benimle lütfen bu konuda rahatlamak istiyorum
    sağolun şimdiden

2. 2 Ocak 2009
  3. ezgili

ezgili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet arkadaşım aynı sıkıntı bende de var,bende mayıs başında ikinci çocuğumu bekliyorum ilki sezeryanla oldu.yürürken ayağa kalkarken bile karnımda bi ağrı var,herkes yırtılmalardan diyo,şimdiden böyle olursa daha kaç ayımız var,yanlız değilsin

4. 2 Ocak 2009
  5. burcuuu

burcuuu O 62 kg geri gelecek :) Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    Bendede gün içinde 1 saniyelik kasık ağrıları oluyor,rahim büyüdüğü için karın ve bel kasları geriliyormuş

:nazar:

6. 2 Ocak 2009
  7. sema43

sema43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    okadar iyi anladım ki seni aynııııı durum bendede var sürekli tuvalete giriyorum acaba tuvaletimmi var diye çok ayakta kalınca daha çok oluyor bide popo kısmıma bıçak saplanıyo gibi oluyor bu aralar başladı 19 haftadan sonra ben şimdi 20+5im daha şimdiden böyle sonra nolacak bilmem:CüvCüv:

8. 3 Ocak 2009
  9. siribron48

siribron48 ACIBADEM SEKERİM:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    efet canım aynı dert bende de var...
    hatta bazen uzun suruo....usutmekten mı dıorum basen..bole def gıbı oluo bazen karnım yumurtalıklarımın olduu yerler...
    bebişte buyuyor tabı ...hamılelıkten canım.bende teleas yaptıydım ama anladımkı hamılelıkten...

10. 5 Ocak 2009
  11. nursist

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun arkdşlr her ihtimali düşünüyor insan paylaşımlarınız rahatlattı beni
    teşekkür ederim hepinizee
    sağlıkla kalın

12. 5 Ocak 2009
  13. cansuak

cansuak Guest

merhaba
    benimde kasıklarımda aşırı ağrı ve basınçhissi vardı doktora gittim ve bebeğim ters duruyormuş poposu rahmime basınç yapıyormuş ondnmış sonra geçti yürüyüş falan yap bence.benimde 1 haftadır beynimde ağrı var sanki fokurfokur kaynama var beynimde ağrı kesici almak istemiyorum ama fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.benim gebelik 20+3

14. 5 Ocak 2009
  15. EU1

EU1 Guest

kızlar bende bugunden beridir acayip karın ağrısı var hani adet olursunda karnın sancır ya böyle hatta allh korusun ama wc ye bile gidip baktım akıntım çok gelmiş sadece çok korkuyorum halende agrıyor sizlerdede oluyomu?

16. 5 Ocak 2009
  17. nursist

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim adetlerim dehşet sancılı geçtiği için heralde sadece doğum sancısıyla kıyaslarım onu gaz sancısı olabilirmi canım?oda çok sancı ve kasılma yapıyor
    normal seyirde yürüyüş yapmak evet rahatlatıyor sürekli hareketsiz kalmakta beni negatif yapıyor bide sürekli sıcak su torbası ayaklarımın altında oda çok etkili tavsiye ederim
    başka rahatlatır dediğiniz şeyler varsa paylaşın arkadaşlar
    sabırla geçicek bu süreç

18. 5 Ocak 2009
  19. nursist

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım belli zamanlarda şiddetli baş ağrısı yaşadım ama ilaç almadım eşim inatla duşa sokar beni o durumlarda sıcak su damarları genişlettiği için rahatlatırmış biraz etkisi oluyor ama çok dayanılmaz gibiyse dr.a git kan basıncıyla alakalı diye biliyorum baş ağrısı burun kanaması v.s gibi şeyler.geçmiş olsun sağlıkla kal:a015: