2009 Mayıs anneleri ..

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve olusum_icin tarafından 28 Ocak 2009 başlatılmıştır.

28 Ocak 2009
    Konu Sahibi : olusum_icin
  1. olusum_icin

olusum_icin ıkıncıye anne oluyorum . Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim bu hafta bitince 24 haftalık oluyo ama karnım :CüvCüv: nerdeyse belli bile değil sizinkiler nasıl ? ve bu zamanlarda durumunuz nasıl hareketlerini hissedenler...

2. 28 Ocak 2009
  3. sema43

sema43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 25. haftama bugün girmiş bulunuyorum karnım kocaman ama ben çok zayıftım iç karnım çok darmış hemen çıktı 40 kilodan 51 buçuk oldum bebişim çok hareketli artık dıştanda çok belli oluyor vuruşları karnıma kumanda koyuyorum onu oynatıyor oyun oynuyoruz oluşumla çok güzel ben elimi nereye koysam orayı tekmeliyor sanki çek elini der gibi çok güzel bi duygu rabbimmmmmm heeeeeeeeer keze nasip etsin içtenlikle söylüyorum:Saruboceq:

4. 1 Şubat 2009
  5. olusum_icin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde bugün 24 haftalık oldu son kontrole gittiğimde dr iyi dedi demekki benimde karnımın içi büyük ama kimse inanmıyo hamile olduğuma yani bende zayıfım aslında ama karnım çok küçük amaaaan oğlum iyi olsunda kimsenin ne dediği umrumda değilll Allah ım hepimize sağlıklı hayırlı dıoğum nasip etsin inş. bizi bebişlerimize kavuştursun:Saruboceq:

6. 7 Şubat 2009
  7. sema43

sema43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu gün doktora gidicem bakalım bebişim ne kadar büyüdü çok heycanlıyım yaa

8. 7 Şubat 2009
  9. olusum_icin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hadi bakalım inş. büyümüştür ve iyidir
    senden de 2. düzey 4 boyutlu ultrason istediler mi?

10. 8 Şubat 2009
  11. sema43

sema43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet geçen ay gittim ayrıntılı utrasona normal çıktı sonuçlarımız.dünde oğluşumu gördüm kilosu geçen ay 498 gr dı 1kilo 100gr olmuş boyumuz 27 cmden 36 cm olmuş büyümüşüz teyzesi bende enson 49 kiloydum dün 53 geldim anlıycan haftada bir kilo almışım gayet iyi dedi normal doğum dedi mayısın 10u dedi doktorumuz bide sırt üstü yatma sağa veya sola dön bacaklarını karnına çek öyle yat dedi magnezyum hapı verdi kraplar için artık inanılmaz acı veriyorlar dayanamıyodum sen kaç haftalıksın bebişin ne kadar doğum ne zamana.s.

12. 8 Şubat 2009
  13. olusum_icin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ooo maşaallah sevindim iyi olduğuna benimde bu hafta 25 haftalık oldu bana da doğum için 24 mayıs dedi en son yaklaşık 1 ay önce gitmiştim 600 gr dedi geçen hafta ayrıntılı ultrason çektirdik bana da iyi dedi maşaallah senin göbüşün nasıl büyüdü mü baya ?
    bende 58 kg dum şimdi 62 olmuşum ama pek boğazlı değilim.:1rolleyes:

14. 9 Şubat 2009
  15. sema43

sema43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim göbişim kocaman oldu artık öyle tatlı kaşınıyorki dayanamıyorum kakao yağı sürüyorum kendimi tanıyamıyorum aynaya bakınca tabi 13 kilo alınca heryerim şişiyor doğal olarak ama kilomu şişlikmi bilmem o zaman seninkide olmuştur bir kilo falan çok hareketlimi bebişin bide kızmı erkekmi:KK46:

16. 9 Şubat 2009
  17. olusum_icin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde bu aralar kaşınıyo göbüşüm ama çok büyümüş değil ama bana göre baya var
    evet çok hareketli maşaallah özellikle de tatlı şeyler yediğim zaman çok hareketleniyo resmen tekme atıyo:KK46:
    erkek oğluşum benim
    bende bu çarşamba ultrasona tekrar gidicem detaylı ultrason için gittim ama arkasını dönmüş 1 saat bekledik dönmedi o yüzden çrşmba yeniden eğer önünü döndüyse çekecekler sonra dr.uma göstericem
    benim karnım çok fazla belli olmuyo ama karnımın içi büyükmüş içe doğru büyüyo yani
    bişey sorcam dışarı çıktığın zaman biraz yürüyünce tuvaletin geliyo mu ?
    ben dışarı çıkayım evden yapıp da çıksamda biraz yürüyünce hemen sıkıştırıyo patlayacak gibi oluyo son 2 aydır nerdeyse tutamayacak gibi.mirmirmirmir

18. 9 Şubat 2009
  19. sema43

sema43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım aynı sorun bendede var eşim bıktım senin tuvaletinden diyor :roflol:iki adım atsam hemen sıkışıyorum bebek idrar kesesine baskı yapıyormuş ondan gecede 3 4 kere kalkıyorum tuvalete.allah bağışlasın inşallah kolayca sağlıklı sıhatli doğumun olur benim oğlanda çok hareketli hatta ayrıntılı utrasonda doktor çok hareketli bu işiniz var dedi:dance:: ben utrasona girmeden önce çikolata yiyorum çok hareketli oluyo benimkide tatlıya bayılıyo artık öyle tekmeliyorki dıştan belli oluyor yatyorum sırtüstü karnıma kumanda koyuyorum oynatıyor onu sende yap çok eğlenceli oluyorgamyoncuiremsu