2009 mayıs, haziran, temmuz anneleri bazı sorularım varrr

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve mirisa tarafından 3 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : mirisa
  1. mirisa

mirisa Sensiz bir an yaşamayalım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Slm kızlar çocukların gelişiminden unuttuk gittik birbirimizi öncelikle nasılsınız bakalım ??
    Çok yoğun olduğunuzu sürekli peşinde gezdiğinizi çok yorulduğunuzu günün size yetmediğini biliyorum aynı dertlerden muzdaribim:KK70:Hepimize allah kolaylık versin ..
    Şimdi bazı sorularım var kızlar; neler yediriyorsunuz neler yapıyorsunuz benim oğlum ayaklandı henüz kendi kendine yürüyemiyor ama koltuklarda gidiyo,zayıflamaya başladı :KK43:
    Sabah kahvaltısında karışım veriyoruz biliyorsunuz artık çocuk onu yemekten bıktı nasıl değiştirebiliriz? gece ne veriyorsunuz ben ilk adım sütü veriyorum mamayı 7. ayında kesmiştim..Birde akşam yemeği olarak neler yediriyorsunuz tavuk,balık,eti nasıl yediriyorsunuz ne kadar büyüklükte yutabiliyorlar? Sorular çok ama sorun da çok valla:KK70:
    Mayıs haziran temmuz anneleri dedim çünkü hemen hemen aynı gidiyoruz ben hazıran annesiyim..Öpüyorum şimdilik kızlar kibolumunekankayizsmile

2. 4 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : mirisa
  3. cnmkzm

cnmkzm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    123
    canım sorularının cevaplarını "bebeklerimiz için ek besin öneri ve tariflerimiz" bölümünden bulabilirsin...