2009 model mart ayı bebişleri anne adayları gebelik boyunca epilasyon seçimi?

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve LAVİNİA_00 tarafından 16 Aralık 2008 başlatılmıştır.

16 Aralık 2008
    Konu Sahibi : LAVİNİA_00
  1. LAVİNİA_00

LAVİNİA_00 Guest

MERHABA ANNE ADAYLAR ı hamileliğimizin buyuk bir kısmını başırıla atlattık zaman geçtikçe buyuyen göbüşümüz bizi sevindirdiği kadar sıkıntıda yaratıyor özellikle epilasyon da...
    Ben bir kere ağda yaptırdım cildim tahriş oldu ve morardı.tuy dökücü kıremlerde kimyevi madde var eeee jılet te de mağara adamı oluyosun iki günde malum ve çok zor yapılıyo artık oranı buranı kesme tehlikesi de var ...peki bunun bi çözümü yok mu ?
    Bu olayı çözen arkadaşlarımız var mı yoksa herkez benim gibi şikayetçi mi ?

2. 16 Aralık 2008
  3. BeyazLilyum

BeyazLilyum diplomalı uzman ev hanımı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    ben ağda yapamıyorum(şu an için) ama ameliyat eldiveniyle el yordamı deneyeceğim..5 aydan itibaren jilet yapıyorum ama çok rahatsızım bu durumdan..başkada çarem yok gibi görünüyor şimdilik.anam gelene kadar yaniii.

4. 22 Aralık 2008
  5. LAVİNİA_00

LAVİNİA_00 Guest

ilk defa ben tüy dökücü krem kullandım..kokusu iğrenç bu arada hiç sevmedim ama kolay bi yöndem dikkatli olmak gerekiyor :KK43:

6. 23 Aralık 2008
  7. burcusenk

burcusenk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    88
    Canım tüy dökücü kremler çok rahat ancak hamilelikte hiçbir doktor önermiyor. Çünkü içerisinde tüy diplerini eritip almayı sağlayan asit içerikli kimyevi maddeler derimizden bebeğe ulaşabilirmiş. Bence tekrar kullanma. Kalan seçeneklerden tercih yap biraz zor olacak ama kafamçokkarıştı

8. 24 Aralık 2008
  9. Wunsch

Wunsch Aşk Her Daim AŞK Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ay dert bende var kızlarr ve malesef jilett kullanıyorum ve cok zorlanıyorum yaaa gobegımden bısey goremıyorum tehlıkelı ama yapacak bişey yokk :KK43:((

10. 24 Aralık 2008
  11. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence tüy dökücü sakın kullanma çünkü onlar normalzamanda bile genital bölge için önerilmiyor, hele ki hamilelikte. kimyasal madde sonuçta.
    ben bugün ağdaya gittim ohhh mis gibi oldum, yarım kilo kesin zayıflamışımdır :) kıl yumağına çevirdi bu kız beni

12. 24 Aralık 2008
  13. LAVİNİA_00

LAVİNİA_00 Guest

aynadan destek al jnm...

ağda bi kere yaptırdım güzelde bi yerdi her yerim morardı jnm çok yandı....son bi rede daha deniycem...-tatlicadiarzu-

14. 24 Aralık 2008
  15. eda1299

eda1299 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende ağdaya gidiyorum zaten tüylerimde cok azaldı inşallah dogumdan sonra tekrar cogalmaz lavinia canım sende sakın kullanma tüy dökücü krem cok tehlikeli benim doktorum parfümlü günlük pedleri bile sakın kullanma diyor

16. 29 Aralık 2008
  17. zeliscik

zeliscik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar size tavsiyem birazcık acıya katlanıp ağda yaptırın.bende hamileliğimde son zamanlarda nasıl yapcam diye düşünüyordum.gittim kuaförde aldırdım.ve sonuç mükemmel.hem çok azaldı. topu topu hamilelikte 2 sefer aldırdım şimdi çok azaldı kendim makkineyle hallediyorum.tavsiye ederim

18. 31 Aralık 2008
  19. pnrymsn

pnrymsn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hamileliğin son zamanlarında ağda tehlikeli değilmi?